kwiecień 2018

 

3-6

International Marimba Festiva 2018 w Bambergu (Niemcy) Milena Rusek z klasy p. Andrzeja Kaczmarczyka otrzymała wyróżnienie za interpretację

7-9

V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Kielcach Małgorzata Gołębiowska z klasy p. Anny Woźniak otrzymała GRAND PRIX i I miejsce, Wojciech Kapałka z klasy p. Bożeny Baran–Darskiej zajął III miejsce

10

Audycja Wojciecha Prażucha z POSM II st. w klasie p. Mikołaja Pęcherskiego

11

II przesłuchanie dyplomantów sekcja klawiszowa

11-12

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Gimnazjów w Warszawie Martyna Walusiak-Cybulska z klasy fortepianu p. Olgi Łazarskiej zajęła II miejsce

12-13

XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej Amelia Kmita (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali zajęła III miejsce, Zofia Wicher (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego zajęła III miejsce, Hanna Bajorek (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali zajęła II miejsce, Liliana Kubiak (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali otrzymała wyróżnienie, Antonina Rzonca (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego zajęła II miejsce, Agnieszka Pirowska (wiolonczela) z klasy p. Alicji Góry zajęła III miejsce, Małgorzata Gołębiowska (skrzypce) z klasy p. Anny Woźniak zajęła I miejsce, Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajął II miejsce

13-14

XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2018”

16

Sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu dla klas 6 i IV

 
16-18

XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajął III miejsce

17

II przesłuchania dyplomowe sekcja smyczkowa

18-21

International Violin Competition "Vivaldi 340" w Wieliczce Małgorzata Gołębiowska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak zajęła I miejsce

18-22

V TURNIEJ KAMERALNY w 3 odsłonach dla Szkół Muzycznch I i II stopnia oraz Akademii Muzycznych w Bydgoszczy Trio w składzie: Wojciech Kapałka – skrzypce, Jakub Stanuch – klarnet, Justyna Śmietana – fortepian przygotowane przez p. Jana Ignatjuka otrzymało wyróżnienie

18

Audycja dla przedszkoli samorządowych w naszej szkole

19-23

Ogólnopolski Konkurs w ramach VIII Polskich Spotkań Kontrabasowych Mielec 2018 Ignacy Tryboń otrzymał wyróżnienie, Antoni Trześniewski otrzymał GRAND PRIX, I miejsce i nagrodę specjalną, Karol Janick zajął II miejsce wszyscy z klasy p. Grzegorza Frankowskiego

21-22

IV Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" w Warszawie Barbara Zielińska zajęła I miejsce, Zofia Wicher zajęła I miejsce, Antonina Rzonca zajęła I miejsce wszystkie uczennice z klasy p. Wiesława Murzańskiego

23

Warsztaty trąbkowe z mgr Michałem Bylicą dla uczniów naszej szkoły

24

Audycja Młody Kompozytor org. Katarzyna i Marek Hampel z udziałem orkiestry kameralnej POSM II st. w Krakowie

Koncert kwintetu dętego z AM w Krakowie dla uczniów naszej szkoły

Audycja skrzypcowa klas Anny Woźniak i Bartłomieja Pęcherskiego

26-27

XXI Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego Tomasz Kania z klasy p. Agnieszki Tęczar zajął II miejsce

27

Warsztaty fortepianowe z prof. Wiesławem Piękosiem

 
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.