zespoły  >   Orkiestra

Orkiestra

ORKIESTRA

Mateusz Baster

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 20.04.2024 r.SALA 11

9.00-10.15 Kwintet
10.30-11.30 Perkusja + PIERWSZE DWA PULPITY KAŻDEJ SEKCJI KWINTETU SMYCZKOWEGO – Trzy Kurki
11.45-12.45 dęte
12.50-13.30 soliści do Trzech Kurek

ORKIESTRA

Mateusz Baster

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 13.04.2024 r.

9.00-11.30 – smyczki + dęte (Star Wars, Rydwany Ognia)
11.45-12.15 – Beethoven TUTTI
12.30-13.30 – perkusja (Star Wars, Rydwany Ognia, Trzy Kurki)

ORKIESTRA

Mateusz Baster

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 6.04.2024 r. – AKTUALIZACJA

10.00-11.30 – I Skrzypce – Sala 31

10.00-11:30 – II skrzypce – Sala 20

10.00-11:30 – Altówki, wiolonczele, kontrabas – AULA

10.30-12.00 – Dęte – Sala 11

11.45-13.00 – Kwintet – Aula

ORKIESTRA

Mateusz Baster

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 23.03.2024 r.

9.00-9.30 – II skrzypce
9.40-10.50 – Kwintet smyczkowy tutti
11.00-11.50 – Tutti (skład do Beethovena)
12.00-13.30 – Dęte

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 16.03.2024

9.00-10.45 – Kwintet smyczkowy

11.00-11.45 – Kwintet, dęte, perkusja (skład do Beethovena)

12.00-13.30 – Dęte

ORKIESTRA

Mateusz Baster

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 9.03.2024

9.00-10.45 – Kwintet smyczkowy (Trzy Kurki, Gwiezdne Wojny, Rydwany Ognia)
11.00-12.15 – Beethoven TUTTI (Instr. Dęte: proszę przyjść wcześniej w celu nastrojenia się)
12.30-13.30 – Instrumenty dęte + perkusja (Gwiezdne Wojny, Rydwany Ognia)

ORKIESTRA

Mateusz Baster

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 2.03.2024 r.AKTUALIZACJA!

9:00 – 10:30 – Beethoven

10:45 – 11:45 – TUTTI

12:00 – 13:00 – Trzy Kurki

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć w dniu 10.02.2024 r.

9.00 – 10.45 – Trzy Kurki (kwintet smyczkowy)
11.00 – 13.00 – Beethoven (kwintet smyczkowy, dęte, perkusja); grupa dęta – proszę przyjść chwilę wcześniej, żeby się rozegrać

W związku z planowanym wyjazdem orkiestry szkolnej na zgrupowanie do Zawoi

dn. 26-28 kwietnia 2024 r.

Zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców uczniów grających w orkiestrze

dn. 2 maca 2024r. (sobota), godz. 9:00

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć na 3.02.2024 r.

Proszę o przyniesienie nut do Beethovena i Trzech Kurek

9:00 – 11:15 – Beethoven (kwintet smyczkowy, dęte, perkusja)

11:30 – 13:00 – Trzy Kurki (kwintet smyczkowy, perkusja)

Koncert Kolęd 27 stycznia 2024 r. – PLAN PRÓB

Mateusz Baster

Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

ul . Misjonarska 37

PLAN PRÓB (27.01.2024 r.):

10:00-11:15 – orkiestra z chórem

11:15-11:35 – zespół kameralny (M. Zawiślak), chórek dziecięcy

11:35-11:50 – Big Band

11:50-12:10 – zespoły perkusyjne

12:15-13:30 soliści, zespół kameralny (J. Ignatjuk)

CHÓR, ORKIESTRA, SOLIŚCI – STYCZEŃ

Mateusz Baster

13.01.2024 r. (sobota) – próba dla orkiestry, chóru i solistów

9.00-11.30 – orkiestra + soliści

11.45-13.30 – chór + orkiestra + soliści

Proszę o punktualność (o godz. 9.00 rozpoczynamy strojenie; pulpity i krzesła należy przygotować sobie wcześniej)

_______________________

17.01.2024 (środa)
próba dla orkiestry, chóru i solistów

17:45-20:45 WSZYSCY

_______________________

20.01.2024 (sobota)
próba dla orkiestry, chóru i solistów

9:00-13:30 WSZYSCY

_______________________

24.01.2024 (środa)
próba dla orkiestry, chóru i solistów

17:45-20:45 WSZYSCY

ORKIESTRA

sekretariat

13.01.2024 r. – próba dla orkiestry, chóru i solistów

9.00-11.30 – orkiestra + soliści

11.45-13.30 – chór + orkiestra + soliści

Proszę o punktualność (o godz. 9.00 rozpoczynamy strojenie; pulpity i krzesła należy przygotować sobie wcześniej)

Skip to content