Konkurs "Jupiter"

nagłówek

XIII OGÓLNOPOLSKI

KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH

„JUPITER 2019”

12-13 kwietnia 2019 r

 

 

jupiter plakat m

 

Jury konkursu "JUPITER 2019" w składzie:

prof. dr hab. Wacław Mulak - przewodniczący

dr Tomasz Stolarczyk

mgr Adam Kozłowski

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

GRAND PRIX:

Antoni Hyski – trąbka
nauczyciel: Jan Jarosz
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

 

W kategorii TRĄBKI:

grupa I

I MIEJSCE

Szymon Sarnik
nauczyciel: Grzegorz Szczyrba
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie

II MIEJSCE

Jan Dąbrowski
nauczyciel: Zbigniew Pasieka
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

Gabriel Roman
nauczyciel: Wacław Smoliński
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie

III MIEJSCE

Piotr Pałka
nauczyciel: Jakub Puch
Szkoła Muzyczna I Stopnia w Żegocinie

Szymon Serwa
nauczyciel: Grzegorz Szczyrba
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie

Piotr Kutnik
nauczyciel: Jan Jarosz
Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

Wyróżnienie I stopnia

Bartłomiej Ciuła
nauczyciel: Ireneusz Stańczak
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Janiny Garści w Chrzanowie

Łukasz Steczek
nauczyciel: Grzegorz Szczyrba
Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach

Wyróżnienie II stopnia

Bartosz Siekierka
nauczyciel: Artur Kulka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach

Bartosz Gizicki
nauczyciel: Artur Kulka
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

Mateusz Wilkosz
nauczyciel: Kazimierz Bujoczek
Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu

Kewin Kulik
nauczyciel: Marek Piątek
Zespół Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

Kacper Tokarz
nauczyciel: Bartosz Dąbrowski
Szkoła Muzyczna I Stopnia im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

Marian Warszawski
nauczyciel: Dorota Cholewa
Zespół Szkół Muzycznych I Stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie

Natalia Goleniowska
nauczyciel: Grzegorz Szczyrba
Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach

grupa II

I MIEJSCE

Antoni Hyski
nauczyciel: Jan Jarosz
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

II MIEJSCE

Filip Cieżak
nauczyciel: Jan Jarosz
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

Aleksander Kubica
nauczyciel: Grzegorz Szczyrba
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie

III MIEJSCE

Maciej Dopart
nauczyciel: Franciszek Lotycz
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu

wyróżnienie

Wiktor Nowak
nauczyciel: Krzysztof Spiesz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

Gabriela Kutnik
nauczyciel: Jan Jarosz
Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

Filip Trzpiot
nauczyciel: Grzegorz Szczyrba
Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach

Michał Durowski
nauczyciel: Paweł Durowski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie

Sebastian Stopa
nauczyciel: Janusz Cholewka
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Papieża Jana Pawła II w Wadowicach

 

W kategorii WALTORNI:

grupa I

I MIEJSCE

Krystian Łabędź
nauczyciel: Marcin Gajewski
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Wadowicach

II MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

III MIEJSCE

Zofia Wiaterek
nauczyciel: Mirosław Kuchlewski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia
im. Fryderyka Chopina w Bytomiu

wyróżnienie

Olaf Gorzawski
nauczyciel: Aleksandra Fedyna
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia MOZART w Krakowie

Przemysław Kotarski
nauczyciel: Maryla Limanowska
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie

grupa II

I MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

II MIEJSCE

Jan Żurek
nauczyciel: Marek Gumiela
Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

III MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

wyróżnienie

Wojciech Szady
nauczyciel: Piotr Wylężek
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowskich Górach

 

W kategorii PUZONU:

grupa I

I MIEJSCE

Piotr Klimczak
nauczyciel: Zdzisław Stolarczyk
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej

Antoni Serwa
nauczyciel: Piotr Misiak
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie

II MIEJSCE

Martyna Szwaja
nauczyciel: Grzegorz Salamon
Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

III MIEJSCE

Maksymilian Drak
nauczyciel: Tomasz Gajewski
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie

Paweł Kacwin
nauczyciel: Jakub Curzydło
Szkoła Muzyczna I Stopnia w Łącku

Franciszek Nowak
nauczyciel: Zdzisław Stolarczyk
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej    

Wyróżnienie

Łukasz Brudny
nauczyciel: Andrzej Piekorz
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Cieszynie       

Alan Czwordon
nauczyciel: Gotfryd Polka-Przeworski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu    

Wiktor Jastrząb
nauczyciel: Gotfryd Polka-Przeworski
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu    

Jan Lulewicz
nauczyciel: Arkadiusz Bała
Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie         

Gabriel Mazur
nauczyciel: Marcin Stojek
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach

grupa II

I MIEJSCE

Bartłomiej Kwaśnica
nauczyciel: Sebastian Wieczorek
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim

Damian Sulik
nauczyciel: Roland Mendel
Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Leśnicy

II MIEJSCE

NIE PRZYZNANO

III MIEJSCE

Adrian Pawełek
nauczyciel: Sebastian Wieczorek
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku

Wyróżnienie

Rafał Cygan
nauczyciel: Eugeniusz Sokół
Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Oskara Kolberga w Czasławiu

Kacper Dudek
nauczyciel: Grzegorz Pytlik
Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

 

Gratulujemy laureatom i ich pedagogom!

 

pdf punktacja zbiorcza

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.