2011/2012

2011/2012

czerwiec 2012

3 Koncert w Dworku Białoprądnickim z okazji Dnia Dziecka
4-6 Egzaminy promocyjne – Sekcja Klawiszowa
8 Audycja dla rodziców uczniów klas fortepianu
10 Koncert Szkolny w Filharmonii Krakowskiej
11-13 Egzaminy promocyjne – Sekcja Dęta
13,15 Sprawdzian z Kształcenia Słuchu klas dyplomowych
14 Audycja fortepianowa Sekcji Klawiszowej, egzamin promocyjny klasy klawesynu
16 Audycja smyczkowa klas 1 – 4
18-20 Egzaminy wstępne
18 Audycja klasy Harfy w Muzeum Mehoffera
19 Audycja Barokowa uczniów p. Zofii Brańki – Skocz
20 Audycja smyczkowa kl 5 i I – III
21 Zebrania Sekcji
21,22 Zakończenie roku w Dziale Wychowania Przedszkolnego
25 Rada Pedagogiczna
26 Koncert Rozrywkowy im. Teresy Sionek w Dworku Białoprądnickim
26 Bartłomiej Kokot z klasy p. Alicji Migielskiej otrzymał NAGRODĘ EDUKACYJNĄ STOŁECZNEGO KRÓLEWSKIEGO MIASTA KRAKOWA
29 Zakończenie Roku Szkolnego

maj 2012

3 Koncert w Dworku Białoprądnickim z okazji Dnia Dziecka
4-6 Egzaminy promocyjne – Sekcja Klawiszowa
8 Audycja dla rodziców uczniów klas fortepianu
10 Koncert Szkolny w Filharmonii Krakowskiej
11-13 Egzaminy promocyjne – Sekcja Dęta
13,15 Sprawdzian z Kształcenia Słuchu klas dyplomowych
14 Audycja fortepianowa Sekcji Klawiszowej, egzamin promocyjny klasy klawesynu
16 Audycja smyczkowa klas 1 – 4
18-20 Egzaminy wstępne
18 Audycja klasy Harfy w Muzeum Mehoffera
19 Audycja Barokowa uczniów p. Zofii Brańki – Skocz
20 Audycja smyczkowa kl 5 i I – III
21 Zebrania Sekcji
21,22 Zakończenie roku w Dziale Wychowania Przedszkolnego
25 Rada Pedagogiczna
26 Koncert Rozrywkowy im. Teresy Sionek w Dworku Białoprądnickim
26 Bartłomiej Kokot z klasy p. Alicji Migielskiej otrzymał NAGRODĘ EDUKACYJNĄ STOŁECZNEGO KRÓLEWSKIEGO MIASTA KRAKOWA
29 Zakończenie Roku Szkolnego

kwiecień 2012

1-2 VIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybników - Bartłomiej Kokot z klasy p. Alicji Migielskiej otrzymał I nagrodę i wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu Witolda Lutosławskiego
4 Dział Wychowania Przedszkolnego – Audycja z cyklu „Poznajemy instrumenty” – Instrumenty dęte
12 Egzaminy dyplomowe uczennic POSM II st w Krakowie w ramach praktyk w naszej szkole
12-14 XVII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Koninie Bartłomiej Kokot z klasy p. Alicji Migielskiej otrzymał I nagrodę
12-15 Marimba Festiva w Norymberdze – Wojciech Zieliński z klasy perkusji p. Andrzeja Kaczmarczyka otrzymał I nagrodę z wyróżnieniem
16-18 XI Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie - Elżbieta Tompolska z klasy p. Krzysztofa Kawuli otrzymała III nagrodę
18 II Przesłuchanie dyplomantów – Sekcja Dęta
18 Konkurs Werblowy w ramach III OLKUSKICH DNI MUZYKI PERKUSYJNEJ „OBLICZA PERKUSJI” – Mateusz Siudek zajął I miejsce, Dawid Dudek otrzymał wyróżnienie obaj uczniowie z klasy Andrzeja Kaczmarczyka
19 Lekcja przygotowawcza do egzaminu wstępnego do szkół muzycznych II st. – rytmika p. B. Białko
20,23,25 Sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu kl. 6 i IV
24 Sekcja Smyczkowa – Audycja harfowo – skrzypcowa klas p. Ireny Czubek – Davidson i Anny Woźniak
24 II Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne” w Kolbuszowej – Daniel Gniadek z klasy p. Grażyny Hesko – Kołodzińskiej zajął I miejsce, Anna Strzałka z klasy p. Grażyny Hesko – Kołodzińskiej zajęła II miejsce
26 Posiedzenie Rady Pedagogicznej
Akademia Muzyczna w Krakowie spotkanie nauczycieli fletu Szkół Muzycznych I i II st. pt. „Problemy wykonawcze dzieł Jana Sebastiana Bacha”
25-27 XVI Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej – Dominika Pabjan z klasy skrzypiec p. Bogdana Woźniaka otrzymała III nagrodę, Wojciech Prazuch z klasy wiolonczeli p. Wiesława Murzańskiego otrzymał II nagrodę, Małgorzata Błocka z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali otrzymała III nagrodę, Zuzanna Wadowska z klasy gitary p. Joanny Kowalczyk otrzymała wyróżnienie. Pan Ireneusz Boczek otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament
26 IV Polsko – Czeskie Konfrontacje Najmłodszych flecistów – Elżbieta Tompolska z klasy p. Krzysztofa Kawuli otrzymała I miejsce w grupie starszej
27 VII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego – Elżbieta Tompolska z klasy p. Krzysztofa Kawuli zajęła I miejsce
28 I Konkurs Muzyczno – Literacki „Czytanie w Trzcianie” - Anna Strzałka z klasy p. Grażyny Hesko – Kołodzińskiej wyróżnienie w zakresie czytania a’vista, Katarzyna Surdy z kl. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła III miejsce w zakresie czytania a’vista
28 Koncert Kwartetu Jagiellońskiego i Agnieszki Cząstki (mezzosopran) – solistki Opery Krakowskiej

marzec 2012

14 Audycja klasy skrzypiec p. Anny Woźniak
16 Audycja Elżbiety Tompolskiej – flet z klasy p. Krzysztofa Kawuli
19 Posiedzenie Rady Pedagogicznej
23 Audycja Działu Wychowania Przedszkolnego w Przedszkolu przy ul. Lotniczej
Audycja Magdaleny Zawiślak z klasy Perkusji p. Leona Olejniczaka POSM w Krakowie - absolwentki naszej szkoły
26, 29 II przesłuchanie dyplomantów – sekcja smyczkowa
28 II przesłuchanie dyplomantów – sekcja klawiszowa
XXI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie – Elżbieta Tompolska z klasy p. Krzysztofa Kawuli otrzymała wyróżnienie

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.