2002/2003

2002/2003

lipiec - sierpień 2003

Wakacje to czas wypoczynku - to prawda ale jest to także czas, kiedy można dokonać w szkole większych napraw i remontów.
W tym czasie trwały prace nad remontem instrumentów - pianina i fortepianu

W wakacje podjęliśmy się również dużego remontu - modernizacji auli szkolnej

czerwiec 2003

02 - 04 Egzaminy Promocyjne sekcja klawiszowa
02 - 04 Wyjazd uczniów klasy perkusji p. P. Mielcarka do wytwórni inst. perkusyjnych B. Kolberga w Uhingen (Niemcy)

05 Zebranie rodziców dyplomantów
05 - 07 Egzaminy wstępne do szkoły
06 Koncert w Instytucie Pediatrii CMUJ dla dzieci chorych na fenyloketonurię
09 Zebrania sekcji
10 Finał Festiwalu Muzyki Współczesnej - koncert w Dworku Białoprądnickim

11 Rada Pedagogiczna
Posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej
13 Ogłoszenie wyników rekrutacji do szkoły
Zakończenie roku w Dziale Wychowania Przedszkolnego
18 Zakończenie roku szkolnego i pożegnanie dyplomantów
26
odeszła od nas
nasza Droga Koleżanka
Teresa Sionek
długoletni pedagog, wychowawca i przyjaciel młodzieży
Rozmiar: 9254 bajtów

maj 2003

03
XII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - Hiszpania (Katarzyna Gaweł z klasy G. Hesko-Kołodzińskiej)
09 Konkurs sonatowy - sekcja smyczkowa (A. Burzyńska, M. Osak, K. Podniesiński)
10 Audycja skrzypcowa p. B. Woźniaka
12 - 13 Egzaminy końcowe - sekcja smyczkowa
12 Egzamin z rytmiki kl. 3
14 - 15 Egzaminy końcowe - sekcja dęta
16 Audycja dla Przedszkola Nr 20 (M. Miga, W. Nikodemowicz, M. Boryczko)
16 Audycja klasy p. A. Migielskiej
16 Audycja wokalna studenta roku dyplomowego AM w Krakowie kl. A. Bieguna
17, 31 Nagranie chóru (CD)

Dzieci-Babciom i Dziadkom 2003

19 Audycja klasy skrzypiec p. A. Hary
19 - 20 Egzaminy końcowe z Kształcenia Słuchu
21 Audycja kontrabasowa klasy p. W. Stryszowskiego z PSM II st. w Krakowie
22 Egzaminy Dyplomowe - sekcja klawiszowa, oraz fortepiany dodatkowe
23 Festiwal Muzyki Rozrywkowej (R. Pazera, T. Sionek)

Dzieci-Babciom i Dziadkom 2003

26 -28 Egzaminy promocyjne sekcja smyczkowa
29 - 30 Egzaminy promocyjne sekcja dęta
30 Egzamin wstępny przedszkolaków
30 III Festiwal Utworów Dziecięcych i Młodzieżowych im. Janiny Garści - udział uczniów klasy G. Hesko - Kołodzińskiej

kwiecień 2003

01 Audycja klasy altówki ZPSM p. K. Wieczorka
03 II Festiwal Muzyki Współczesnej dla Pianistów pod honorowym patronatem Janiny Garści w Lublińcu (Krzysztof Książek z klasy G. Hesko - Kołodzińskiej - nagroda za najlepsze wykonanie utworu J. Garści, dyplom przyznany przez młodzieżowe Jury, udział wzięła również Weronika Humaj z klasy M. Ostrowskiej Jędrysek, Elżbieta Czarny z klasy E. Wachty, Anna Nawara z klasy A. Miedzy)
08 Koncert Szkolny w Sali Filharmonii Krakowskiej

Filharmonia 2003

08 - 09 XXI Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienną" 2003 w Skarżysku - Kamiennej (udział wzięli: Izabela Konieczny z klasy E. Markiel - wyróżnienie, Krzysztof Książek z klasy G. Hesko - Kołodzińskiej - III miejsce, Elżbieta Czarny z klasy E. Wachty, Anna Nawara z klasy A. Miedzy)

Krzysztof Książek

10 Audycja klasy altówki PSM II st. w Krakowie
15 Audycja klasy p. Beaty Okońskiej Jordan
16 Zebranie Komisji Rady Pedagogicznej
28 - 29 II Przesłuchania Dyplomowe Sekcji Smyczkowej

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.