zespoły  >   Orkiestra

Orkiestra

Koncert Kolęd 27 stycznia 2024 r. – PLAN PRÓB

Mateusz Baster

Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

ul . Misjonarska 37

PLAN PRÓB (27.01.2024 r.):

10:00-11:15 – orkiestra z chórem

11:15-11:35 – zespół kameralny (M. Zawiślak), chórek dziecięcy

11:35-11:50 – Big Band

11:50-12:10 – zespoły perkusyjne

12:15-13:30 soliści, zespół kameralny (J. Ignatjuk)

CHÓR, ORKIESTRA, SOLIŚCI – STYCZEŃ

Mateusz Baster

13.01.2024 r. (sobota) – próba dla orkiestry, chóru i solistów

9.00-11.30 – orkiestra + soliści

11.45-13.30 – chór + orkiestra + soliści

Proszę o punktualność (o godz. 9.00 rozpoczynamy strojenie; pulpity i krzesła należy przygotować sobie wcześniej)

_______________________

17.01.2024 (środa)
próba dla orkiestry, chóru i solistów

17:45-20:45 WSZYSCY

_______________________

20.01.2024 (sobota)
próba dla orkiestry, chóru i solistów

9:00-13:30 WSZYSCY

_______________________

24.01.2024 (środa)
próba dla orkiestry, chóru i solistów

17:45-20:45 WSZYSCY

ORKIESTRA

sekretariat

13.01.2024 r. – próba dla orkiestry, chóru i solistów

9.00-11.30 – orkiestra + soliści

11.45-13.30 – chór + orkiestra + soliści

Proszę o punktualność (o godz. 9.00 rozpoczynamy strojenie; pulpity i krzesła należy przygotować sobie wcześniej)

ORKIESTRA

sekretariat

UWAGA!

Dodatkowa próba orkiestry oraz chóru odbędzie się 10.01.2024 r. (środa) w godzinach 17:45 – 20:00

Orkiestra (próba sekcyjna- skrzypce I i II)

Administrator


Dodatkowa próba sekcyjna odbędzie się 21.12.2023 r. (czwartek) w auli:

  • 17.00-18.30 – skrzypce II
  • 18.30-20.00 – skrzypce I

ORKIESTRA

sekretariat

UWAGA!

Dodatkowa próba orkiestry oraz chóru odbędzie się 20.12.2023 r. (środa) w godzinach 17:45 – 20:00

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 16.12.2023 r.

9.00 – 10.30
– dęte drewniane
– dęte blaszane

9.00 – 10.30
– I skrzypce + harfa
– II skrzypce
– altówki
– wiolonczele

10.45 – 13.15
TUTTI (smyczki, dęte, perkusja, harfa)

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 09.12.2023 r.

9.00 – 10.45 smyczki i dęte (sekcyjne)
11.00 – 13.15tutti (smyczki, dęte, perkusja, harfa)

Proszę o punktualność!

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 02.12.2023 r.

9.00 – 12.30 smyczki i dęte
(9.00-10.30 smyczki, dęte – próba sekcyjna; 10.40-12.30 smyczki i dęte TUTTI)

12.40 – 13.30 perkusja

ORKIESTRA

sekretariat

Proszę o PRZYGOTOWANIE SIĘ Z CAŁEGO UTWORU NA NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA!

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 25.11.2023 r.

Kwintet smyczkowy (skrzypce I i II, altówki, wiolonczele i kontrabasy) – 9.00-11.15

Dęte (flety, oboje, klarnet, fagot, waltornie, trąbki i puzony) – 11.20-13.30

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 18.11.2023 r.

skrzypce I: 9:00 – 10:45

skrzypce II: 11:00 – 13:00

altówki, wiolonczele, kontrabasy: 9:00 – 10:45

dęte drewniane (flety, oboje, klarnety, fagot): 10:45 – 12:15

dęte blaszane (waltornie, trąbki, puzony): 12:15 – 13:30

ORKIESTRA

sekretariat

Harmonogram zajęć orkiestry w dniu 4.11.2023 r.

9:00 – 10:15
skład do „Przystąpmy do szopy”
(skrzypce I i II, altówki, wiolonczele, kontrabasy, dęte drewniane, waltornie, kotły)

10:30 – 12:00
skład do Beethovena
(skrzypce I i II, altówki, wiolonczele, kontrabasy, dęte drewniane, waltornie, trąbki, kotły)

12:15 – 13:30
perkusja do „Trzech kurek”

Skip to content