regulaminy

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie

Przedstawiamy zakres działań, które opracowaliśmy wraz z pedagogami naszej szkoły w trosce o bezpieczeństwo całej naszej społeczności.

Czas, w którym znaleźliśmy się wszyscy nie jest i nie będzie dla nas łatwy. Aby sprostać wyzwaniom, jakie nas czekają, Mając na uwadze dobro uczniów i nauczycieli oraz ich rodzin, musimy wspólnie wprowadzić reżim sanitarny, który pozwoli nam jak najdłużej bezpiecznie funkcjonować w naszej placówce.

Warunki lokalowe w naszej szkole są bardzo skromne, jednak przy wzajemnym zrozumieniu oraz uczciwości wobec siebie będziemy mogli dać naszym uczniom chociaż trochę radości w realizacji drogi artystycznej. Wiemy jak trudną sprawą była izolacja domowa, dlatego chcemy, aby zajęcia w szkole artystycznej niosły uczniom dużo radości i możliwości zapomnienia o troskach dnia codziennego.

Zanim przedstawimy zasady funkcjonowania szkoły chcemy Was serdecznie powitać i zapewnić, że z wielką radością przywitamy Was w szkole. Może to nie będzie rok wielu artystycznych wyzwań, wspaniałych koncertów, ale mamy nadzieję, że wspólnie tworząc piękno, jakim jest muzyka damy sobie nawzajem dużo radości i wytchnienia w tych trudnych czasach.

Czytaj więcej...

Statut Szkoły oraz regulaminy i programy nauczania znajdują się na stronie BIP.