nasze osiągnięcia

23-24 kwietnia 2016 r.

 
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH "JUPITER 2016" w Krakowie
 
I MIEJSCE w kategorii trąbki gr. II zajął Michał Koziński z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego
WYRÓŻNIENIE w kategorii klarnetu gr. II otzrymała Zuzanna Bugajska z klasy p. Jana Ignatjuka
 
WYRÓŻNIENIA otzrymał p. Maurycy Biesiadecki oraz akompaniatorzy: p. Kristina Kutnik i p. Paweł Domaradzki
 
serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
    dyplomy 02     dyplomy 01
 
        
  
 

23 kwietnia 2016 r.

 
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS "MIniatura Wiolonczelowa" w Warszawie
 
I NAGRODĘotrzymała Zofia Wicher z klasy p. Wiesława Murzańskiego
 
serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
    dyplomy 03    
 
        
  
 

18-19 kwietnia 2016 r.

 
VI MAKROREGIONALNY KONKURS PIANISTYCZNY "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej
WYRÓŻNIENIAotrzymali: Piotr Filemonowicz-Skoczek i  Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
    dyplomy 07    dyplomy 10
 
        
  
 

16 kwietnia 2016 r.

 
V KONKURS MUZYCZNO-LITERACKI "CZYTANIE W TRZCIANIE"
 
II MIEJSCE (w zakresie czytania poezji i prozy) oraz WYRÓŻNIENIE (w zakresie gry a vista)otrzymał Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy p. Graży ny Hesko-Kołodzińskiej
WYRÓŻNIENIE (w zakresie czytania poezji i prozy) oraz WYRÓŻNIENIE (w zakresie gry a vista) otrzymała Nelly Czyż z klasy p. Graży ny Hesko-Kołodzińskiej
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
    dyplomy 06    dyplomy 11
 
     dyplomy 09   dyplomy 08
  
 

28 kwietnia 2016 r.

 

Z radością informujemy, że

 

Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski

 

wyróżnił za „szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015” uczniów naszej szkoły:

 

Zuzannę Szczygieł (fortepian)

Annę Strzałkę (fortepian)

Martynę Walusiak-Cybulską (fortepian)

Antoniego Trześniewskiego (kontrabas)

Piotra Dziedzica (kontrabas)

Emilię Zielińską (skrzypce)

Maję Mazur (skrzypce)

Michała Kisielewicza (perkusja)
 
 
    PMK 300 
  
 

15-17 kwietnia 2016 r.

 
VII POLSKIE SPOTKANIA KONTRABASOWE W MIELCU
 
I MIEJSCE zajęli Karol Jancik i Antoni Trześniewski z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
    jancik 300 trześniewski 300
  
 

13 kwietnia 2016 r.

 
XV OGÓLNOPOLSKI WIOSENNY FESTIWAL FLETOWY w Sochaczewie
 
III MIEJSCE zajęła Łucja Pauch z klasy p. Krzysztofa Kawuli
 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
    Pauch Sochaczew
  
 

30 marca - 2 kwietnia 2016 r.

 
 
MARIMBA FESTIVA 2016 w Bambergu (NIemcy)
II MIEJSCE zajął Michał Kisielewicz (marimba) z klasy p. Andrzeja Kaczmarczyka 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
dyplom  BAMBERG 01  BAMBERG 04
  BAMBERG 03  BAMBERG 02
  
 

19 - 20 marca 2016 r.

 
 
II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku
 
 GRAND PRIX zdobył Antoni Trześniewski (kontrabas) z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
 
serdecznie gratulujemy!
 
dyplom 300

 

5 - 7 lutego 2016

 
III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"
 
III MIEJSCE - TRIO
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka w składzie:
Emilia Zielińska - skrzypce
Zuzanna Bugajska - klarnet
Justyna Śmietana - fortepian
 
III MIEJSCE - DUET FORTEPIANOWY 
przygotowany przez p. Grażynę Hesko-Kołodzińską w składzie:
Martyna Wojas
Tomasz Nowak
 
   

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.