nasze osiągnięcia

14 maja 2016

 
VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy
"Młody polski wiolonczelista" w Bochni
 
II MIEJSCE zajęła Amelia Kmita z klasy p. Aliny Grochali
 
wyróżnienie otrzymała akompaniatorka p. Agnieszka Lachcik
 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
Kmita 300   
   
 
  
 

13 maja 2016

 
VII Konkurs Altówkowy
dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Żywcu
 
I MIEJSCE (w grupie I) zajęła Anna Dziura z klasy p. Danuty Popielak

III MIEJSCE (w grupie II) zajęła Maja Romanowska z klasy p. Danuty Popielak
 
III MIEJSCE (w grupie I) zajęła Zuzanna Kaczor z klasy p. Danuty Popielak
 

 
serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
dziura 300   kaczor 300
 
romanowska 300
   
 
  
 

21 maja 2016

 
VIII Ogólnopolski Konkurs "Turniej Młodych Skrzypków" w Nysie
 
 
III NAGRODĘ  otrzymała Adrianna Łukaszczyk z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak
 
serdecznie gratulujemy!
 
Łukaszczyk nysa 300    
 
   
 
 
   
 
  
 

06-08 maja 2016

 
VII Concurso Internacional de Piano
"Pequeños Grandes Pianistas" w Sigüenza (Hiszpania)
 
I miejsce zajęła Zuzanna Szczygieł z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogwi!
 
dyplom z szczygieł 300   
   
 
  
 

05 maja 2016 r.

 
XVII KONKURS SKRZYPCOWY DLA UCZNIÓW KLAS II i III SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA w Żywcu
 
I MIEJSCE zajął Wojciech Kapałka z klasy p. Bożeny Baran - Darskiej 
 
WYRÓŻNIENIE otrzymał akompaniator p. Kamil Serefko
 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
Kapałka 300   
   
 
  
 

kwiecień 2016

 
"eMuse" Online Music Competition w Atenach (Grecja
 
III MIEJSCE zajęła Zuzanna Szczygieł z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Dyplom Z. Szczygieł 300   
   
 

27-28 kwietnia 2016

 
IV Głogowski Konkurs Trębaczy w Głogowie
 
II MIEJSCE zajął Michał Koziński z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego
 
wyróżnienia otrzymali: p. Maurycy Biesiadecki oraz akompaniator p. Paweł Domaradzki
 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
Koziński 300   
   
 
  
 

27 - 29 kwietnia 2016 r.

 
XVIII MAŁOPOLSKI KONKURS MŁODYCHSKRZYPKÓW, WIOLONCZELISTÓW I GITARZYSTÓW w Limanowej
 
I MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak 
 
III MIEJSCE zajęła Amelia Kmita z klasy p.  Aliny Grochali
 
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Maja Tracz z klasy p. Aliny Grochali
Bartłomiej Szlubowski z klasy p. Aliny Grochali
Wiktoria Machnik z klasy p. Joanny Kowalczyk
 
WYRÓŻNIENIE otrzymała akompaniatorka p. Agnieszka Lachcik
 
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
Łukaszczyk_300.jpg  Kmita_300.jpg 
Machnik_300.jpg   Tracz 300
Szlubowski 300
  
 

13 - 16 kwietnia 2016 r.

 
XII OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW
im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
 
III MIEJSCE zajęła Justyna Śmietana z klasy p.Alicji Migielskiej
 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
    Śmietana_300.jpg 
  
 

15 -17 kwietnia 2016 r.

 
IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY  w Kielcach
 
III MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak
WYRÓŻNIENIE  otrzymała Emilia Zielińska z klasy p. Anny Woźniak
 
serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
    dyplomy 05 dyplomy 04
  
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.