nasze osiągnięcia

08 maja 2017 r.

 

XVIII Konkurs Skrzypcowy

dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I Stopnia

w Żywcu

 
Oliwia Mania – skrzypce
z klasy p. Bożeny Baran - Darskiej
zajęła III miejsce
 
wyróżnienie za akompaniament otrzymał p. Ireneusz  Boczek
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Oliwia Mania Żywiec 300    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

27 kwietnia 2017 r.

 

VII Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I Stopnia

w Będzinie

 
Orkiestra Naszej szkoły pod dyrekcją p. Marka Hampla

zajęła III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczeniom i dyrygentowi!
 
III miejsce Będzin 300     
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

25 - 27 kwietnia 2017 r.

 

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

"Tańce Świata"

we Włocławku

 
 
Emilia Zielińska -skrzypce z klasy p. Anny Woźniak
zajęła IV miejsce
 
Paweł Domaradzki otrzymał wyróżnienie za wyróżniający akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogom!
 
Zielińska włocławek 300     Domaradzki_Włocławek_300.jpg
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

23 - 26 kwietnia 2017 r.

 

XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów

w Głubczycach

 
Martyna Walusiak-Cybulska - fortepian
z klasy p. Olgi Łazarskiej
zajęła III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
3 Nagroda Głubczyce 300     
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

22 - 23 kwietnia 2017 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs

"Miniatura Wiolonczelowa"

im. Leona Szymłowskiego

w Warszawie

 
 
Agnieszka Pirowska - wiolonczela
zajęła I miejsce
 
Anna Romanowska - wiolonczela
zajęła III miejsce
 
z klasy p. Alicji Góry
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Agnieszka Pirowska 300     Anna Romanowska 300
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

21 - 23 kwietnia 2017 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

"JUPITER 2017" w Krakowie

 
 
Aleksandra De Sas Żubr - waltornia
z klasy p. Marka Gumieli
zajęła III miejsce
 
Aleksandra Karolak - klarnet
z klasy p. Jana Cieleckiego
zajęła III miejsce
 
Jakub Stanuch -klarnet
z klasy p. Jana Ignatjuka
zajął III miejsce
 
Agnieszka Samek - saksofon
z klasy p. Sebastiana Oronia
zajęła III miejsce
 
wyróżnienie za zworowy akompaniament otrztmał p. Michał Dziad

 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
de sas żubr 300     Jupiter A. Karolak 300
Jupiter A Samek 300     Stanuch Jupiter 300
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

10 - 11 kwietnia 2017 r.

 

VII Makroregionalny Konkurs PIanistyczny

"Wiosenne Spotkania Muzyczne"

w Kolbuszowej

 
 
Martyna Samek - fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymała wyróżnienie I stopnia
 
Antonina  Michalczyk - fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymała wyróżnienie II stopnia
 
Piotr Filemonowicz-Skoczek – fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymał wyróżnienie III stopnia
 
 
 
Bianka Tyburczy - fortepian
z klasy p. Agnieszki Kawuli
otrzymała wyróżnienie III stopnia
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Martyna Samek 300     Michalczyk 300
 
Filemonowicz Skoczek 300 Tyburczy Kolbuszowa 300
 
 
   
 
 
   
 
  
 

08 kwietnia 2017 r.

 

XXI Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów

w Kłodzku

 
 
Amelia Kmita –wiolonczela
z klasy p.Aliny Grochali
otrzymała wyróżnienie
w grupie uczniów IV roku nauczania
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Amelia Kmita 300Kłodzko    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

26 marca 2017 r.

 

I Europejski Konkurs Młodych Pianistów

w Zielonej Górze

 
 
Zuzanna Szczygieł – fortepian
z klasy p.dr Eweliny Markiel
otrzymała wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Zuzanna Szczygieł 300ZG    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

16 - 17 marca 2017 r.

 

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

"MAŁY PIANISTA" w Myślenicach

 
 
Tomasz Kania – fortepian
z klasy p. Agnieszki Tęczar
zajął II miejsce 
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Tomasz Kania 600    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.