nasze osiągnięcia

09 05 2019

 

"Muse 2019" International Music Competition

w Atenach

 

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 05 09 Ateny Wojtanowska III miejsce 300
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

03-05 05 2019

 

VI Rome International Music Competition

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 05 03 05 Rzym Wojtanowska III miejsce 300
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

08 05 2019

 

XV Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej

"Mistrzowskie Przeboje"

w Skarżysku-Kamiennej

 
 
 
Piotr Masłowski zajął I miejsce
Szymon Zawadziński zajął II miejsce
Tomasz Widłak zajął III miejsce
Jeremi Goraj otrzymał wyróżnienie
 
wszyscy uczniowie przygotowani przez p. Jolantę Błażejewską-Majda
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
 2019 05 07 Skarżysko P.Masłowski I miejsce 3002019 05 07 Skarżysko S.Zawadziński II miejsce 300
2019 05 07 Skarżysko T.Widłak III miejsce 300 2019 05 07 Skarżysko J.Goraj 300
2019 05 07 Skarżysko Szkoła 300 
 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

28-30 04 2019

III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

"Talenty Skrzypcowe 2019"

w Poznaniu

 
Wojciech Kapałka z klasy skrzyupiec  p. Bożeny Baran-Darskiej zajął  I miejsce
 
p. Bożena Baran-Darska orzymała dyplom w uznaniu wkładu pracy pedagogicznej w przygotowaniu ucznia
 
p. Agnieszka Zahaczewska-Książek otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
2019 04 28 30 Ponań Zahaczewska 300
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

26 04 2019

 

VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych

w Gdowie

 
duet Anna Bugaj (fortepian) i Dominik Michalik przygotowany przez  p. Barbarę Pęcherską zajął  I miejsce
duet Matalia Pałka (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali i Julia Surma (harfa) z klasy p. Barbary Rykiert zajął I miejsce
duet Julia Różycka (skrzypce) i Anna Bugaj (fortepian) przygotowany przez p. Bartłomieja Pęcherskiego zajął III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 2019 04 26 Gdów Bugaj Michalik Imiejsce 300 2019 04 26 Gdów Pałka Surma I Miejsce 300
2019 04 26 Gdów Różycka Bugaj IIImiejsce 300
 
 
                    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

17 04 2019

 

XVIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

w Sochaczewie

 

 
Łucja Pauchi z klasy fletu p. Krzysztofa Kawuli otrzymała  wyróżnienie I stopnia
 
Serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
2019 04 17 sOCHACZEW pAUCH WYRÓŻNIENIE 300 
 
 
 
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

15-16 04 2019

 

IX Ogólnopolski Konkurs Kameralny

dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia

w Katowicach

 

 
duet Julia Różycka (skrzypce) z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego i Anna Bugaj (fortepian) z klasy p. Barbary Pęcherskiej zajął III miejsce
duet Oksana Krzemińska (skrzypce) z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego i Dominik Michalik (fortepian) z klasy p. Barbary Pęcherskiej otrzymał wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
2019 04 15 16 Katowice Różycka Bugaj III miejsce 300 2019 04 15 16 Katowice Krzemińska Michalik wyróżnienie 300
 
 
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

12-13 04 2019

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "JUPITER 2019"

w Krakowie

 
Jan Żurek z klasy waltorni  p. Marka Gumieli zajął  II miejsce (I nie przyznano)
Piotr Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął III miejsce ex aequo
Martyna Szwaja z klasy puzonu p. Grzegorza Salamona zajęła II miejsce
Gabriela Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza otrzymała wyróżnienie
wyróżnienia otrzymali nauczyciele: Jan Jarosz, Marek Gumiela i Grzegorz Salamon
oraz akompaniatorzy: Kristina Kutnik, Paweł Domaradzki
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 2019 04 12 13 Jupiter J.Żurek II m 3002019 04 12 13 Jupiter P.Kutnik III m 300
2019 04 12 13 Jupiter Szwaja II m 300 2019 04 12 13 Jupiter G.Kutnik wyr 300
2019 04 12 13 Jupiter Gumiela 300 2019 04 12 13 Jupiter Salamon 300
2019 04 12 13 Jupiter K.Kutnik wyr acc 300 2019 04 12 13 Jupiter Domaradzki 1 300
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

11-13 04 2019

VI Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy

w Cieszynie

 
Wojciech Kapałka z klasy skrzyupiec  p. Bożeny Baran-Darskiej zajął  III miejsce
 
p. Bożena Baran-Darska orzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

01 04 2019

 

IV Paris International Music Competition

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 04 01 Paris Wojtanowska II miejsce 300
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.