nasze osiągnięcia

21 - 23 lutego 2020

 
IV Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i  Wiolonczeli Szkół Muzycznych I Stopnia
"Młodzi Artyści na Zamku Suskim" w Suchej Beskidzkiej
 
Hanna Bajorek i Benjamin Leksycki z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali otrzymali wyróżnienia
 
p. Agnieszka Lachcik otrzymała dyplom wyróżniający się akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 
 
2020 02 21 23 Sucha Bajorek wyrnienie 300  2020 02 21 23 Sucha Leksycki wyrnienie 300
 
2020 02 21 23 Sucha Lachcik 300
 
 
 
 

3 - 5 lutego 2020

 
IV Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie
 
Adam Banek z klasy kontrabasu p. Grzegorza Frankowskiego  zajął III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 02 03 05 Warszawa Banek III miejsce 300
 
 
 
 

29 stycznia - 2 lutego 2020

 
The 14th Jan Vychitil International Cello Competition - Prague
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego  zajął II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 02 02 Praga St Kaleta II miejsce 300
 
 
 
 

23 - 24 stycznia 2020

 
XXIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie
 
Mila Husak z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej  otrzymała wyróżnienie
 
p. Grażyna Hesko - Kołodzińska otrzymała "Podziękowanie za przygotowanie uczniów"
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2020 01 23 24 Tuchw Husak Wyrnienie 300
 
2020 01 23 Tuchw G HEsko podzikkowanie 300
 
 
 
 

18 - 19 stycznia 2020

 
II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu
 
Bogna Wojtanowska z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej  otrzymała wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2020 01 18 19 Libi Wojtanowska wyrnienie 300
 
 
 
 

15 - 18 stycznia 2020

 
XI Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej
Srebrna Szybka w Krakowie
 
Joanna Dorobis z klasy fortepianu p. Sławomira Kokoszy otrzymała wyróżnienie
p. Sławomir Kokosza otrzymał dyplom wyróżniające przygotowanie ucznia
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 
 
2020 01 15 18 Srebrna Szybka Dorobis Wyrnienie 300  2020 01 15 18 Srebrna Szybka Kokosza 300
 
 
 
 

6 - 8 grudnia 2019

 
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
 
Anna Waśko z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej zajęła II miesjce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 12 6 8 Trzciana II miejsce Wako 300
 
 
 
 

27 - 29 listopada 2019

 
XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
 
Gabriela Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajęła II miesjce
 
Piotr Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął  III miesjce
 
Dominik Sudewicz z klasy trąbki p. Maurycego Biesiadeckiego otrzymał wyróżnienie
 
Dominik Wójcik z klasy puzonu p. Grzegorz Salamona otrzymał wyróżnienie
 
Wyróżnienie za wyróżniający się akompaniament otrzymała p. Kristina Kutnik
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
2019 11 27 29 Jaworzno GKutnik II miejsce 300 2019 11 27 29 Jaworzno PKutnik III miejsce 300
 
2019 11 27 29 Jaworzno Sudewicz wyrnienie 300  2019 11 27 29 Jaworzno Wjcik wyrnienie 300
 
2019 11 27 29 Jaworzno Kutnik 300

13-15 listopada 2019

 
VI Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej w Leżąjsku
 
Bogna Wojtanowska i Mila Husakz klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
otrzymały wyróżnienia III stopnia
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
2019 11 13 15 Leajsk Wojtanowska wyrnienie 300 2019 11 16 15 Leajsk Husak wyrnienie 300

6-9 listopada 2019

 
V MIĘDZYNARODOWY KONKURS MŁODYCH SKRZYPKÓW w Krakowie
 
Oksana Krzemińska z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego
 
otrzymała wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
2019 11 06 09 Krakw Krzemiska wyrnienie 300

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.