marzec 2006

04 Warsztaty pianistyczne z prof. G. Kurzyńskim z AM we Wrocławiu w ramach Stałego Punktu Konsultacyjnego przy naszej szkole.
08 Audycja klasy perkusji i instrumentów dętych przygotowana przez Pawła Mielcarka
14 Audycja Działu Wychowania Przedszkolnego naszej szkoły dla przedszkoli oświatowych
19 Audycja wiolonczelowa klasy Aliny Grochali
22 Audycja pianistyczna klasy Olgi Łazarskiej
25 - 26 Ogólnopolskie warsztaty Rytmiczne i Seminarium dla nauczycieli rytmiki i kształcenia słuchu pod patronatem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Warsztaty prowadziła p. Mirosława Daniel z Instytutu Dalcroze'a w Genewie oraz nauczyciele szkół muzycznych Krakowa: Renata Polony, Teresa Arend, Izabella Stańdo, Barbara Karpała. Organizatorami seminarium i koncertu podsumowującego w Auli PSM II st. były nauczycielki naszej szkoły: Wanda Nikodemowicz, Barabara Białko, Katarzyna Dobosz.

Foto

29 Audycja Kamili Mędrzyk, uczennicy z klasy Bogdana Woźniaka.
29 - 30 IV Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego - wyróżnienie otrzymała Wiktoria Darmoń - flet z klasy B. Okońskiej - Jordan, udział wzięli: Maciej Kwarciński - flet, z klasy K. Kawuli, R. Arcyz - trąbka z klasy M. Biesiadeckiego.

Foto

30 III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Z tańcem przez wieki" w Jaworznie - udział wzięła Anna Noga z klasy G. Hesko - Kołodzińskiej
30 XIII Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Wiolonczeli i Gitary - wyróżnienia otrzymali: Grzegorz Cholewa - gitara z klasy J. Kowalczyk, Andrzej Doniec - gitara z klasy T. Pokornego, Katarzyna Papiernik - wiolonczela z klasy A. Grochali

Foto

31 - 1 IV Koncert dla dzieci organizowany przez Filharmonię Krakowską z udziałem zespołu perkusyjnego naszej szkoły przygotowanego przez Andrzeja Kaczmarczyka
Z okazji jubileuszu naszej szkoły, w kwietniowym numerze pisma "Twoja muza" ukazał się artykuł pt. "Zatrudniamy mistrzów".

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.