Podział godzin przedmiotów ogólnomuzycznych

 2018/2019

CYKL SZEŚCIOLETNI

Klasa 1 a

poniedziałek

godz. 14.30 – 15.15

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

poniedziałek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa  

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

Klasa 1 b

wtorek

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

wtorek

godz. 15.15 – 16.00

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 1 c

poniedziałek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 17

czwartek

godz. 15.20 – 16.05

Rytmika  

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 15

Klasa 1 d

środa

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

piątek

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

piątek

godz. 15.20 – 16.05

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 2 a

poniedziałek

godz. 17.00 – 17.45

kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 17

poniedziałek

godz. 17.50 – 18.35

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 15

Klasa 2 b

wtorek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

wtorek

godz. 17.45 – 18.30

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 2 c

poniedziałek

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

poniedziałek

godz. 15.20 – 16.05

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

środa

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

Klasa 2 d

środa

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

piątek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

piątek

godz. 16.10 – 16.55

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 2 e

wtorek

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

czwartek

godz. 14.30 – 15.15

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

Klasa 3 a

poniedziałek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu  

p. K. Łętowska

s. 11

czwartek

godz. 18.35 – 19.20

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

Klasa 3 b

wtorek

godz. 18.35 – 19.20

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

wtorek

godz. 19.20 – 20.05

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

Klasa 3 c

poniedziałek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

poniedziałek

godz. 18.40 – 19.25

Rytmika

p. K. Łętowska

s. 11

środa

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

Klasa 3d

środa

godz. 14.30 – 15.15

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

środa

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

piątek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

Klasa 3e

wtorek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

wtorek

godz. 16.10 – 16.55

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

czwartek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

 

 

Klasa 4 a

poniedziałek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

czwartek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek

godz. 18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

Klasa 4 b

wtorek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

wtorek

godz. 17.50 – 18.35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa 4 c

środa

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

środa

godz. 18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. B. Pieczara

s. 15

piątek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

Klasa 4 d

poniedziałek

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

godz. 19.30 – 20.15

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

Klasa 5 a

poniedziałek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 17

czwartek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

czwartek

godz. 18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. M. Hampel

s. 15

Klasa 5 b

wtorek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

wtorek

godz. 16.10 – 16.55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa 5 c

poniedziałek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

godz. 18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska - Majda

s. 17

środa

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

Klasa 5 d

środa

godz. 15.20 – 16.05

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

środa

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

piątek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 17

Klasa 5 e

poniedziałek

godz. 18.40 – 19.25

Audycje muzyczne  

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

poniedziałek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

piątek

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

Klasa 6 a

poniedziałek

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

czwartek

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek

godz. 19.30 – 20.15

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda  

s. 17

Klasa 6 b

wtorek

godz. 17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

wtorek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa 6 c

poniedziałek

godz. 15.20 – 16.05

Audycje muzyczne

p. B. Pieczara

s. 15

poniedziałek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18


 

CYKL CZTEROLETNI

Klasa I a

poniedziałek

godz. 14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s.15

czwartek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

Klasa I b

środa

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

piątek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 17

Klasa II a

poniedziałek

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

godz. 16.10 – 16.55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

Klasa II b

wtorek

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

wtorek

godz. 19.30 – 20.15

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

godz. 18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa II c

środa

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

środa

godz. 16.10 – 16.55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

godz. 15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 17

Klasa II d

poniedziałek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

godz. 17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

środa

godz. 17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

Klasa III a

poniedziałek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

godz. 17.50 – 18.35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

Klasa III b

wtorek

godz. 15.20 – 16.05

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

wtorek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

Klasa III c

środa

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

środa

godz. 17.50 – 18.35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

godz. 17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 17

Klasa IV a

poniedziałek

godz. 16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

poniedziałek

godz. 17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. M. Hampel

s. 15

czwartek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

Klasa IV b

wtorek

godz. 18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

wtorek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

godz. 19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.