bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

Nasze osiągnięcia

 

Serdeczne gratulacje dla uczennic:

Emilii Zielińskiej z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak za zajęcie I miejsca,

Adrianny Łukaszczyk z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak za zajęcie IV miejsca,

oraz

Mai Mazur z klasy skrzypiec p. Teresy Szarek za zajęcie IV miejsca,

w VII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie

Serdeczne Gratulacje dla uczennic klasy gitary Pani JOANNY BARAN

WIKTORII MACHNIK za zajęcie I MIEJSCA
ZOFII WESOŁOWSKIEJ za zajęcie II MIEJSCA ,
oraz duetu ZOFIA WESOŁOWSKA i WIKTORIA MACHNIK
za zdobycie wyróżnienia
w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie


SERDRCZNE GRATULACJE DLA UCZNIÓW:

Oliwii Mani z klasy skrzypiec pani Bożeny Baran Darskiej za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC PIĘKNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(II nagroda) w grupie „starszej”
Nadii Timler z klasy harfy pani Ireny Czubek-Davidson za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC ŁADNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(III nagroda) w grupie „starszej”
Agnieszki Pirowskiej z klasy wiolonczeli pani Alicji Góry za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC PIĘKNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(II nagroda) w grupie „młodszej”
Gabrieli Kutnik z klasy trąbki pana Maurycego Biesiadeckiego za zdobycie:
NAGRODY SPECJALNEJ
w grupie „starszej”

w III OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU
DLA NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA
„BRZDĄCE DŹWIĘKIEM MALUJĄCE” W KRAKOWIE


Serdeczne gratulacje dla uczennic p. Aliny Grochali:
Zuzanny Gałek za zdobycie wyróżnienia I stopnia

Amelii Kmity za zdobycie wyróżnienia I stopnia
oraz
Lilianny Kubiak za zdobycie wyróżnienia I stopnia
w XIII Igraszkach Wiolonczelowych w Oleśnicy

Serdeczne gratulacje dla uczennic p. Joannay Baran:
Wiktorii Machnik za zdobycie I wyróżnienia
oraz
Zofii Wesołowskiej za zdobycie II wyróżnienia
w III Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Jabłonce

Serdeczne Gratulacje dla
Mai Mazur uczennicy p. Teresy Szarek
za zajęcie III miejsca
w XXII Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków
Szkół Muzycznych I Stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej

Serdeczne Gratulacje dla
uczennic p. Danuty Popielak
Anny Marii Dziury za zajęcie I miejsca
i
Mai Romanowskiej za zajęcie III miejsca
w VI Konkursie altówkowym dla szkół muzycznych I i II stopnia w Żywcu 

 

Serdeczne Gratulacje dla
BIANKI STRZEBOŃSKIEJ z klasy p. Katarzyny Hampel
za zajęcie I miejsca

FILIPA MAJORA z klasy p. Katarzyny Hampel
za zajęcie I miejsca

AGNIESZKI CZOŁOWSKIEJ z klasy p. Katarzyny Hampel
za zajęcie II miejsca

KAMILI CZERNEK z klasy p. Barbary Karpały
za zajęcie III miejsca

w III Powiatowym Konkursie z Kształcenia Słuchu organizowanym przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Dobczycach


Serdeczne Gratulacje dla uczennicy

ZOFII WESOŁOWSKIEJ z klasy p. JOANNY BARAN
za zdobycie WYRÓŻNIENIA w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Gitara Viva !” Kielce 2015 r.

Serdeczne Gratulacje dla uczennicy
BIANKI STRZEBOŃSKIEJ z klasy p. Jolanty Błażejewskiej - Majdy
za zdobycie WYRÓŻNIENIA
w XI Regionalnym Konkursie z Literatury Muzycznej
„MISTRZOWSKIE PRZEBOJE” w Skarżysku - Kamiennej

Serdeczne gratulacje dla uczennicy pani Danuty Myrlak-Schmidt:

Martyny Walusiak-Cybulskiej
za zdobycie wyróżnienia
 
oraz
ORKIESTRY SMYCZKOWEJ pod dyrekcją Marka Hampla
za zajęcie II miejsca
w
VI Ogólnopolskim Festiwalu Orkiestr Szkół Muzycznych I st. w Będzinie

Serdeczne gratulacje dla uczennic pani Grażyny Hesko-Kołodzińskiej:

Zuzanny Szczygieł
za zajęcie I miejsca
 
Anny Strzałki
za zajęcie III miejsca
w
6° Concorso Internazionale Giovani Musicisti
Premio “Antonio Salieri” 2015
Città di Legnago (Italia)
oraz
Zuzanny Szczygieł
za zajęcie II miejsca
 
Anny Strzałki
za zajęcie III miejsca
w
7° Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale
“Giovani musicisti” – Città di Treviso (Italia)

Serdeczne gratulacje dla uczniów:

Darii Krawczyk z klasy fletu p. Krzysztofa Kawuli
za zajęcie III miejsca
Piotra Juszczyka z klasy fletu p. Beaty Okońskiej-Jordan
za zdobycie wyróżnienia
Julii Przybyło z klasy oboju p. Karoliny Siadaczki
za zdobycie wyróżnienia
w I Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Wadowicach
gratulujemy również wyróżnień Jury przyznanych pedagogom:
Beacie Okońskiej-Jordan i Karolinie Siadaczce - za wzorowe przygotowanie ucznia
i Michałowi Dziadowi - za wyróżniający akompaniament

Serdeczne gratulacje dla uczniów:

Marii Galos z klasy saksofonu p. Sebastiana Oronia
za zajęcie III miejsca
Tomasza Tracza z klasy saksofonu p. Sebastiana Oronia
za zdobycie wyróżnienia
Michała Kozińskiego z klasy trąbki p. Maurycego Biesiadeckiego
za zdobycie wyróżnienia
w IX Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych "JUPITER 2015" w Krakowie
gratulujemy również wyróżnień Jury przyznanych pedagogom:
Sebastianowi Oroniowi - za wzorowe przygotowanie ucznia
i Michałowi Dziadowi - za wyróżniający akompaniament

Serdeczne Gratulacje dla uczennic
Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ:

ANNY STRZAŁKI
za zdobycie I MIEJSCA,
ZUZANNY SZCZYGIEŁ
za adobycie III MIEJSCA
oraz
NELLY CZYŻ
za zdobycie WYRÓŻNIENIA II STOPNIA
w V MAKROREGIONALNYM KONKURSIE PIANISTYCZNYM
"Wiosenne spotkania muzyczne"
w KOLBUSZOWEJ

Serdeczne Gratulacje dla ucznia
Pani IRENY CZUBEK-DAVIDSON - JULIANA MASŁOWSKIEGO
i dla uczennicy
Pani ANNY WOŹNIAK - MAŁGORZATY GOŁĘBIOWSKIEJ
za zdobycie WYRÓŻNIENIA w I MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE DUETÓW Z HARFĄ
W CIESZYNIE

Serdeczne Gratulacje dla ŁUCJI STEMPEK uczennicy klasy klarnetu pana JANA CIELECKIEGO
za zdobycie wyróżnienia

w WOJEWÓDZKICH PRZESŁUCHANIACH UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH w Kielcach szkół muzycznych I stopnia

Serdeczne Gratulacje dla ZUZANNY SZCZYGIEŁ uczennicy pani Grażyny Hesko - Kołodzińskiej
za zdobycie wyróżnienia

X OGÓLNOPOLSKIM „ŁOWIECKIM” KONKURSIE MINIATUR FORTEPIANOWYCH WROCŁAW 2015

Serdeczne Gratulacje dla WOJCIECHA KAPAŁKI - ucznia Pani BOŻENY BARAN - DARSKIEJ
za zajęcie III MIEJSCA
w III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SKRZYPCOWYM
„ BAJECZNA MINIATURA” W ELBLĄGU

Serdeczne Gratulacje dla uczennicy Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ - ZUZANNY SZCZYGIEŁ
za zajęcie II MIEJSCA W III GRUPIE
W VIII MIĘDZYREGIONALNYM PRZEGLĄDZIE FORTEPIANOWYM UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA "LUBACZOWSKIE IMPRESJE MUZYCZNE"

Serdeczne Gratulacje dla FILIPA MAJORA ucznia pani Katarzyny Hampel
za zajęcie I MIEJSCA
oraz
w XIV REGIONALNYM KONKURSIE KSZTAŁCENIA SŁUCHU DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA w KRAKOWIE

Serdeczne Gratulacje dla uczniów Pana GRZEGORZA FRANKOWSKIEGO:

ANTONIEGO TRZEŚNIEWSKIEGO

za zajęcie II MIEJSCA W I GRUPIE
oraz
PIOTRA DZIEDZICA
za zajęcie III MIEJSCA W I GRUPIE
w I OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KONTRABASOWYM im. Bonawentury Nancka w Bielsku - Białej

Serdeczne Gratulacje dla uczennic klasy wiolonczeli Pani ALINY GROCHALI:
Amelii Kmity
za zajęcie I MIEJSCA w grupie I
Mai Tracz za zajęcie I MIEJSCA w grupie I
Zofii Bajorek za zajęcie III MIEJSCA w grupie III
Lilianny Kubiak za zdobycie WYRÓŻNIENIA w grupie I
w "I Zimowym Spotkaniu Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów w Trzcianie”

Serdeczne Gratulacje dla uczennicy klasy wiolonczeli Pani ALICJI GÓRY:
EWY WINIARZ
za zdobycie II NAGRODY
w "I Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura Wiolonczelowa” w Warszawie

Serdeczne Gratulacje dla uczennicy Pani DANUTY MYRLAK - SCHMIDT MARTYNY WALUSIAK - CYBULSKIEJ za zdobycie I MIEJSCA W kategorii: J.S.Bach Inwencja 2gł oraz I MIEJSCA w kategorii: Schumann i I MIEJSCA w kategorii: Kabalewski W KONKURSIE PIANISTYCZNYM „INTERNATIONALE DE PIANO DE BREST 2015”

Serdeczne Gratulacje dla uczniów Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ:

ZUZANNY SZCZYGIEŁ za zdobycie I MIEJSCA
oraz
PIOTRA FILEMONOWICZA - SKOCZKA za zdobycie II MIEJSCA
w II Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym TRZCIANA 2015

Serdeczne Gratulacje dla uczennicy Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ ANNY STRZAŁKI za zdobycie I MIEJSCA W KATEGORII SONATA oraz I medal w Kategorii J.S.Bach i I medal w Kategorii Edvard Grieg W KONKURSIE PIANISTYCZNYM „INTERNATIONALE DE PIANO DE BREST 2015”



Serdeczne Gratulacje dla ucznia Pana ANDRZEJA KACZMARCZYKA - MICHAŁA KISIELEWICZA za zajęcie II MIEJSCA w OGÓLNOPOLSKICH PRZESŁUCHANIACH UCZNIÓW KLAS PERKUSJI SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA w Krakowie



Serdeczne Gratulacje dla uczennicy Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ - ZUZANNY SZCZYGIEŁ za zdobycie III MIEJSCA W GRUPIE II A w XI Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu



Serdeczne Gratulacje dla uczennicy Pana KRZYSZTOFA KAWULI - DARII KRAWCZYK za zdobycie WYRÓŻNIENIA w II Ogólnopolskim Konkursie Fletowym SYRINX w Kędzierzynie - Koźlu



Serdeczne Gratulacje dla uczennic klasy fortepianu Pani GRAŻYNY HESKO-KOŁODZIŃSKIEJ - ZUZANNY SZCZYGIEŁ za zajęcie II MIEJSCA ,

oraz

ANNY STRZAŁKI za zdobycie WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym "Pianogranie" im. Iwony Kuźmy w Krakowie
 
 
 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


18-06-2014

Serdeczne Gratulacje dla uczennic klasy gitary Pani JOANNY BARAN

ZOFII WESOŁOWSKIEJ

za zajęcie I MIEJSCA ,
WIKTORII MACHNIK
za zajęcie III MIEJSCA

oraz duetu

ZOFIA WESOŁOWSKA i WIKTORIA MACHNIK
za zajęcie I MIEJSCA
w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie 15-06-2014

SERDRCZNE GRATULACJE DLA UCZNIÓW:

Ewy Winiarz z klasy wiolonczeli pani Alicji Góry za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC WSPANIALE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(I nagroda) w grupie „starszej”
oraz NAGRODY SPECJALNEJ
Alicji Murzańskiej z klasy fortepianu pani Agnieszki Tęczar za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC WSPANIALE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(I nagroda) w grupie „starszej”
Katarzyny Majcher z klasy fortepianu pana Sławomira Kokoszy za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC PIĘKNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(II nagroda) w grupie „starszej”
Barbary Filipowskiej z klasy fortepianu pani Alicji Migielskiej za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC PIĘKNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(II nagroda) w grupie „starszej”
Wojciecha Kapałki z klasy skrzypiec pani Bożeny Baran - Darskiej za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC ŁADNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(II nagroda) w grupie „starszej”
Antoniego Trześniewskiego z klasy kontrabasu pana Grzegorza Frankowskiego za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC WSPANIALE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(I nagroda) w grupie „młodszej”
oraz NAGRODY SPECJALNEJ
Jacka Koniecznego z klasy trąbki pana Maurycego Biesiadeckiego za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC ŁADNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(III nagroda) w grupie „młodszej”
Amelii Kmity z klasy wiolonczeli pani Aliny Grochali za zdobycie tytułu:
„BRZDĄC ŁADNIE DŹWIĘKIEM MALUJĄCY”
(III nagroda) w grupie „młodszej”

w II OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU
DLA NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA
„BRZDĄCE DŹWIĘKIEM MALUJĄCE” W KRAKOWIE

02-06-2014

Serdeczne Gratulacje dla uczniów Pani EWELINY MARKIEL
DANIELA GNIADKA

za zdobycie III miejsca oraz
MAKSYMILIANA MAKSYMOWICZA

za zdobycie wyróżnienia
w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIANISTYCZNYM „CZERWCOWE DŹWIĘKOBRANIE” Wieliczka 2014

28-05-2014

Serdeczne Gratulacje dla uczennicy Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ
ZUZANNY SZCZYGIEŁ

za zdobycie III miejsca W XVII MAŁOPOLSKIM KONKURSIE PIANISTYCZNYM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I stopnia w Tuchowie

26-05-2014

Serdeczne Gratulacje dla uczennic Pani GRAŻYNY HESKO - KOŁODZIŃSKIEJ MARTYNY WOJAS I ALEKSANDRY JĘDRYS za zdobycie III miejsca na XIV OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DUETÓW FORTEPIANOWYCH w Jeleniej Górze

08-05-2014

Serdeczne Gratulacje dla EMILII ZIELIŃSKIEJ uczennicy ANNY WOŹNIAK i MAI MAZUR uczennicy TERESY SZAREK za zajęcie II MIEJSCAoraz MAŁGORZATY GOŁĘBIOWSKIEJ uczennicy ANNY WOŹNIAK za zajęcie III MIEJSCA w XV Konkursie Skrzypcowy dla Uczniów Kl. II i III Szkół Muzycznych I Stopnia w Żywcu

Wyróżenienia otrzymali rónież akompaniatorzy: Agnieszka Kociuban i Paweł Domaradzki 05-05-2014

Serdeczne Gratulacje dla ELŻBIETY TOMPOLSKIEJ uczennicy KRZYSZTOFA KAWULI za zajęcie III MIEJSCA w OGÓLNOPOLSKIM WIOSENNYM FESTIWALU FLETOWYM W SOCHACZEWIE

Serdeczne Gratulacje dla ADRIANNY ŁUKASZCZYK uczennicy ANNY WOŹNIAK za WYRÓŻNIENIE w III OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU SKRZYPCOWYM dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Kielcach Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom!!!

Serdeczne Gratulacje dla MARCINA KRANZA z klasy Tadeusza Pokornego i ZOFII WESOŁOWSKIEJ z klasy Joanny Baran za WYRÓŻNIENIE
w III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GITAROWYM „Młodzi Czarodzieje Gitary” w Dobczycach

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom!!!

26 04 2014

Serdeczne Gratulacje dla ALEKSANDRY WILK za zajęcie I MIEJSCA oraz JULII KISIELEWICZ i BIANKI STRZEBOŃSKIEJ za zdobycie WYRÓŻNIENIA
w IX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI JÓZEFA HAYDNA

Uczennice przygotowała Jolanta Błażejewska-Majda
Serdecznie gratulujemy uczennicom i nauczycielowi!!!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


24-26 04 2014

Uczniowie klasy perkusji p. Andrzeja Kaczmarczyka wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Marimbowym - MARIMBA-FESTIVA w Bambergu (Niemcy) i uzyskali miejsca:
Michał Kisielewicz - III MIEJSCE;
Agata Cepuch i Wiktor Gut - WYRÓŻNIENIE

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielowi!!!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

13-04-2014

W VIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE INSTRUMENTÓW DĘTYCH "JUPITER 2014" uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
Urszula Bizunowicz (klarnet) z klasy p. Jana Ignatjuka - III miejsce
Michał Koziński(trąbka) z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego - III miejsce

Wyróżenienia otrzymali rónież akompaniatorzy: Michał Dziad i Paweł Domaradzki

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

12-04-2014

W XVII Małopolskim Konkursie Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
Małgorzata Błocka (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali - I miejsce
Wojciech Prażuch (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego - II miejsce
Zofia Bajorek (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali - III miejsce
Małgorzata Maślej (skrzypce) z klasy p. Romana Buszka - wyróżnienie

Wyróżenienia otrzymali rónież akompaniatorzy: Agnieszka Kociuban, Agnieszka Kawula, Ireneusz Boczek

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Serdeczne Gratulacje dla uczennic klasy

Pana KRZYSZTOFA KAWULI

ELŻBIETY TOMPOLSKIEJ

za zajęcie III miejsca
(I i II miejsca nie przyznano)
oraz dla

DARII KRAWCZYK

za WYRÓŻNIENIE
W MIĘDZYNARODOWYM ŚWIĘTOKRZYSKIM FESTIWALU KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH
SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA W KIELCACH
 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Serdeczne Gratulacje dla duetu fortepianowego

MARTYNY WOJAS I ALEKSANDRY JĘDRYS
z klasy p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej
za zdobycie WYRÓŻNIENIA
w Spotkaniu Młodych Pianistów – „ Wiosna z Fortepianem” w Sosnowcu

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Serdeczne Gratulacje dla duetu fortepianowego

MARTYNY WOJAS I ALEKSANDRY JĘDRYS
z klasy p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej
za zdobycie WYRÓŻNIENIA I STOPNIA
W Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Trzcianie

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W dniu 10 maja 2014 r. w godz. 10.00 – 16.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole na dzień otwarty, który ma na celu zaprezentowanie działalności szkoły w zakresie nauki gry na instrumentach oraz zapoznanie z całym cyklem nauki w zakresie przedmiotów teoretycznych, zespołów kameralnych, orkiestry i chóru.
W tym dniu uzyskają państwo całościową wiedzę na temat przebiegu i wymagań badania uzdolnień (egzaminu wstępnego) oraz organizacji nauki w szkole.

Zajęcia w dniu 10 maja 2014 r. odbywać się będą według następującego harmonogramu:
  • 10 – 12 Instrumenty smyczkowe (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, harfa, gitara
  • 11 – 13 Instrumenty dęte (flet, obój , klarnet, saksofon, trąbka, waltornia, puzon), perkusja, akordeon
  • 12 – 14 Instrumenty klawiszowe (fortepian i klawesyn)
  • 10 – 15 Przedmioty teoretyczne i rytmika
  • 13 – 16 Zespoły kameralne, Chór, Orkiestra

 

 
 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


20-12-2013

Uczniowie klasy perkusji p. Andrzeja Kaczmarczyka wzięli udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I i II stopnia w Warszawie i uzyskali miejsca: Michał Kisielewicz - II MIEJSCE; Agata Cepuch i Wiktor Gut - III MIEJSCE
p. Andrzej Kaczmarczyk otrzymał jako jedyny nauczyciel wyróżnienie za wzorowe przygotowanie uczniów.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielowi!!!

WIECZÓR KOLĘD W AULI SZKOLNEJ


Serdecznie zapraszamy na Wieczór Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w środę 18 grudnia 2013 r. o godzinie 18.00 w auli szkolnej.
 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW



11-12-2013

Z przyjemnością informujemy, że duet fortepianowy Martyna Wojas i Aleksandra Jędrys z klasy p. Grażyna Hesko-Kołodzińskiej przeszedł etap makroregionalny i został zakwalifikowany do udziału w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I stopnia w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi!!!


17-11-2013

Z przyjemnością informujemy, że Julian Masłowski uczeń klasy harfy p. Ireny Czubek-Davidson otrzymał wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu Artura Zagajewskiego na Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura na harfę celtycką" w Łodzi

Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi!!!

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


27-11-2013

Uczennica klasy fletu p. Krzysztofa Kawuli - Daria Krawczyk otrzymała wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie.
Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi!!!

25-26-11-2013

Uczennica klasy fletu p. Krzysztofa Kawuli - Daria Krawczyk otrzymała III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fletowym "Syrinx" w Kędzierzynie-Koźlu.
Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi!!!

25-11-2013

Uczniowie klasy perkusji p. Andrzeja Kaczmarczyka: Agata Cepuch, Wiktor Gut i Michał Kisielewicz przeszli etap makroregionalny i zostali zakwalifikowani do udziału w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I i II stopnia w Warszawie.
p. Andrzej Kaczmarczyk otrzymał wyróżnienie za wzorowe przygotowanie uczniów, a p. Kristina Kutnik - za wyróżniający akompaniament.
Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom!!!


17-11-2013

Z przyjemnością informujemy, że Julian Masłowski uczeń klasy harfy p. Ireny Czubek-Davidson otrzymał wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu Artura Zagajewskiego na Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura na harfę celtycką" w Łodzi

Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi!!!

  Miło nam poinformować, że Daniel Gniadek, uczeń p. Eweliny Markiel zajął II miejsce w VIII Konkursie Pianistycznym im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

Serdecznie gratulujemy uczniowi i nauczycielowi!!!


 

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Wojciech Prażuch z klasy wiolonczeli p. Wiesława Murzańskiego otrzymał zaproszenie do udziału w LUSŁAWICKIEJ ORKIESTRZE TALENTÓW - projektu edukacyjnego Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

"Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego we współpracy z Centrum Edukacji Artystycznej zapraszają laureatów Ogólnopolskich Przesłuchań CEA na mistrzowskie warsztaty orkiestrowe połączone z powstaniem niezwykłej orkiestry – złożonej z najzdolniejszych uczniów klas IV i V skrzypiec, wiolonczeli i kontrabasu w Polsce!
Kurs orkiestrowy odbędzie się w terminie 17-24 marca 2013 w Lusławicach, młoda orkiestra wystąpi także na 2 koncertach – 23 marca w Sali Koncertowej CENTRUM oraz 24 marca w Krakowie (w Galerii Sztuki XIX w. w Sukiennicach).
Lusławicka Orkiestra Talentów jest projektem dedykowanym najmłodszym adeptom muzyki, którzy potwierdzili swoje umiejętności podczas Ogólnopolskich Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej w styczniu 2013 roku. Szansa współpracy w gronie najzdolniejszych rówieśników z całego kraju pod okiem znakomitych fachowców – dr Moniki Bachowskiej, dyrygentki i specjalistki CENTRUM w zakresie programów edukacyjnych oraz wybitnych artystów, muzyków i pedagogów: koncertmistrza Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, dr Piotra Tarcholika oraz liderów tego zespołu – Kingi Tomaszewskiej (skrzypce); Łukasza Franta (wiolonczela) oraz Jana Kotuli (kontrabas), stanie się dla nich kolejnym, ważnym doświadczeniem na drodze do osiągania kolejnych etapów zaawansowania w grze na instrumencie oraz pracy w zespole."

(źródło: www.penderecki-center.pl)
W dniu 14 marca 2013 r odbył się Konkurs Fortepianowy „Dziecięce Interpretacje Muzyczne” Tarnobrzeg ‘2013.
Miło nam poinformować, że ucznennica Anna Strzałka w klasy fortepianu p. Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła II miejsce, a Filip Bobrowski, również z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko Kołodzińskiej otrzymał wyróżnienie
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!

 

 

OGÓLNOPOLSKIE PRZESŁUCHANIA CEA

MIŁO NAM DONIEŚĆ O KOLEJNYCH SUKCESACH NASZYCH UCZNIÓW!!!

W Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Indstrumentów Dętych Drewnianych Elżbieta TOMPOLSKA z klasy fletu p. Krzysztofa Kawuli zdobyła GRAND PRIX
W Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli Wojciech PRAŻUCH z klasy wiolonczeli p. Wiesława Murzańskiego zajął III miejsce
W Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Amelia OWCZARSKA z klasy gitary p. Joanny Baran zajęła III miejsce
 
Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom i ich pedagogom!!!
 
 
 

OGÓLNOPOLSKIE PRZESŁUCHANIA ZESPOŁÓW PERKUSYJNYCH W RADOMIU

TRZYMALIŚMY KCIUKI I OKAZAŁO SIĘ, ŻE SKUTECZNIE!!!

Z ogromną radością informujemy, że w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II stopnia, które odbyły się w Radmiu w dniach 17 - 19 grudnia obydwa zespoły z naszej szkoły prowadzone przez pana Andrzeja Kaczmarczyka otrzymały GRAND PRIX - co oznacza uzyskanie najwyższej możliwej punktacji!
Bardzo serdecznie gratulujemy zespołom:
"AGAWI" - Agatka Cepuch i Wiktor Gut
oraz
KWARTETOWI - Aleksandra Żebrowska, Wojciech Zieliński, Dawid Dudek, Mateusz Siudek
a także
panu Andrzejowi Kaczmarczykowi, który otrzymał wyróżnienie za wzorowe przygotowanie zespołów
 
 

 

 

 

10 - 11 grudnia 2012 r. odbyły się Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Nowym Targu.
Z radością informujemy, że Elżbieta Tompolska z klasy fletu pana Krzysztofa Kawuli została zakwalifikowana z pierwszą lokatą do udziału w Przesłuchaniach Ogólnopolskich w Warszawie
Gratulujemy i trzymamy kciuki na przesłuchaniach ogólnopolskich!
28 listopada 2012 r. Bartłomiej Kokot z kalsy fortepianu pani Alicji Migielskiej miał zaszczyt brać udział w Uroczystym koncercie kameralnym muzyki polskiej z okazji 90. rocznicy pierwszego posiedzenia Senatu II Rezczypospolitej przygotowanym przez Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.

27 listopada 2012 r. zakończyły się w naszej szkole Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II stopnia.
Miło nam poinformować, że obydwa nasze zespoły przygotowane przez pana Andrzeja Kaczmarczyka: duet AGAWI (Agata Cepuch i Wiktor Gut) oraz Kwartet (Wojciech Zieliński, Aleksandra Żebrowska, Dawid Dudek, Mateusz Siudek) zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego!
Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki na przesłuchaniach ogólnopolskich!

Z radością informujemy, że do przesłuchań ogólnopolskich zakwalifikowali się uczniowie:

  • Małgorzata Błocka z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali
  • Wojciech Prażuch z klasy wiolonczeli p. Wiesława Murzańskiego
  • Amelia Owczarska z klasy gitary p. Joanny Baran
  • Filip Boroń z klasy trąbki p. Maurtycego Biesiadeckiego

Gratulujemy, i życzymy sukcesów na przesłuchaniach ogólnopolskich!

25 listopada 2012 r. odbył się XII Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny – Stefańskiej i Ludwika Stefańskiego w Płocku. Bartłomiej Kokot uczeń klasy fortepianu pani Alicji Migielskiej zdobył I miejsce oraz nagrodę Eichii Nakayamy, którą jest tournee po Japonii poświęcone pamięci Haliny Czerny – Stefańskiej.

Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!

Bardzo miło nam poinformować że Bartłomiej Kokot uczeń klasy fortepianu pani Alicji Migielskiej
zajął I MIEJSCE w I Konkursie Pianistycznym dla Dzieci i Młodzieży im. Fryderyka Chopina w Warszawie zorganizowanym przez NARODOWY INSTYTUT FRYDERYKA CHOPINA

serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!

 

14-05-2012

20 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fr. Chopina dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni
Bartłomiej Kokot z klasy pani Alicji Migielskiej zajął III miejsce

VI Ogólnopolski Turniej Młodych Skrzypków w Nysie
Dominika Pabjan z klasy pana Bogdana Woźniaka zajęła III miejsce

XXV Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie
Michał Przybylski zajął I miejsce
Anna Strzałka zajęła III miejsce
oboje z klasy pani Grażyny Hesko - Kołodzińskiej

XII Konkurs Skrzypcowy w Żywcu
Zuzanna Piejko z klasy pani Anny Woźniak otrzymała wyróżnienie I stopnia


SERDECZNIE GRATULUJEMY!
 
 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW


26-04-2012
17-04-2012 Konkurs Werblowy w ramach III OLKUSKICH DNI MUZYKI PERKUSYJNEJ „OBLICZA PERKUSJI” – Mateusz Siudek zajął I miejsce, Dawid Dudek otrzymał wyróżnienie obaj uczniowie z klasy Andrzeja Kaczmarczyka
24-04-2012 II Makroregionalny konkurs pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne” w Kolbuszowej uczniowie z klasy Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęli miejsca: Daniel Gniadek – I miejsce, Anna Strzałka – II miejsce
25 - 27-04-2012 XVI Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej – Wojciech Prażuch z klasy wiolonczeli Wiesława Murzańskiego zajął II miejsce, Małgorzata Błocka z klasy wiolonczeli Aliny Grochali zajęła III miejsce, Zuzanna Wadowska z klasy gitary Joanny Kowalczyk otrzymała wyróżnienie.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!

17-04-2012
1-2 o4 2012 - VIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku – Bartłomiej Kokot z klasy fortepianu Alicji Migielskiej otrzymał I miejsce i wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu Witolda Lutosławskiego
12–14 04 2012 - XVII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Koninie - Bartłomiej Kokot z klasy fortepianu Alicji Migielskiej otrzymał I miejsce. Nagrodę otrzymała również Alicja Migielska.
12–15 04 2012 - Marimba Festiva w Norymberdze – Wojciech Zieliński z klasy perkusji Andrzeja Kaczmarczyka otrzymał I miejsce z wyróżnieniem.
16–18 04 2012 - XI Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy – Elżbieta Tompolska z klasy Krzysztofa Kawuli zajęła III miejsce.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!

30-01-2012
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PERKUSYJNY im. Mikołaja Stasiniewicza PERKUSYJNE ZESPOŁY KAMERALNE 2012 KATEGORIA: ZESPÓŁ KAMERALNY SZKOŁY MUZYCZNEJ I ST.:
I miejsce: DUET AGAWI w składzie: Agata Cepuch i Wiktor Gut
ze Szkoły Muzycznej I st. nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie przygotowanie: Andrzej Kaczmarczyk - SERDECZNIE GRATULUJEMY!

16-01-2012
Miło nam poinformować że w Ogólopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Perkusji I i II st. w Radomiu Dawid Dudek uczeń klasy III p. Andrzeja Kaczmarczyka otrzymał III miejsce

W 11 Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Görlitz/Zgorzelec Bartłomiej Kokot uczeń klasy 5 p. Alicji Migielskiej zdobył I miejsce i 1 Nagrodę Główną Burmistrza Miasta Zgorzelec za najwyższą punktację
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.