7 XVI Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I stopnia – Małgorzata Gołębiowska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak zajęłą II miejsce, Wojciech Kapałka z klasy skrzypiec p. Bożeny Baran-Darskiej zajął III miejsce, Maria Zarzycka z klasy skrzypiec p. Bożeny Baran-Darskiej otrzymała wyróżnienie.
8,11 Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych – sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu
12 III Powiatowy Konkurs z Kształcenia Słuchu w Dobczycach – Bianka Strzebońska z klasy p. Katarzyny Hampel zajęła I miejsce, Filip Major z klasy p. Katarzyny Hampel zajął I miejsce, Agnieszka Czołowska z klasy p. Katarzyny Hampel zajęła II miejsce, Kamila Czernek z klasy p. Barbary Karpały zajęła III miejsce
12,15,18 Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych – sprawdzian klas 3 (rytmika)
14 XXII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych I Stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej – Maja Mazur z klasy p. Teresy Szarek zajęła III miejsce
15 Krakowska Noc Muzealna – występy uczniów naszej szkoły w „Sali Fontany” Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz „Kamienicy Hipolitów”
15 VI Konkurs Altówkowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Żywcu Anna Maria Dziura zajęła I miejsce, Maja Romanowska zajęła III miejsce – obie uczennice klasy altówki p. Danuty Popielak
15-16 III Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Jabłonce Wiktoria Machnik z klasy gitary p. Joanny Baran otrzymała wyróżnienie 1 stopnia, Zofia Wesołowska z klasy gitary p. Joanny Baran otrzymała wyróżnienie 2 stopnia
16 IV Konkurs Muzyczno-Literacki "Czytanie w Trzcianie" Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajął II miejsce w zakresie czytania a vista oraz II miejsce w zakresie czytania prozy i poezji; Nelly Czyż z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła III miejsce w zakresie czytania a vista oraz II miejsce w zakresie czytania prozy i poezji
24 Koncert Jubileuszowy z okazji 70-lecia Szkoły w Sali Filharmonii Krakowskiej
25 Sekcja Instrumentów Klawiszowych – egzaminy uczniów klas 6 i IV
26-29 Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych – sprawdzian ustny z kształcenia słuchu klas 6 i IV
27 Koncert z okazji 95-lecia urodzin Janiny Garści w sali koncertowej PSM II st. w Krakowie z udziałem naszych uczniów
28-29 Sekcja Instrumentów Klawiszowych – egzaminy promocyjne
29 Jubileuszowy Koncert Kameralny w „Sali miedzianej” Muzeum Historycznego Miasta Krakowa
30 XIII Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy – uczennice klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali: Zuzanna Gałek, Amelia Kmita i Lilianna Kubiak otrzymały wyróżnienia I stopnia