kwiecień 2014

01 Audycja klasy skrzypiec Bożeny Baran – Darskiej
01 Audycja klas I Sekcji Instrumentów Dętych
04 Audycja dla Przedszkoli Samorządowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły
04-06 Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia Elżbieta Tompolska zajęła III miejsce (I i II miejsca nie przyznano) Darii Krawczyk otrzymała wyróżnienie
07 Sprawdzian pisemny klas 6 i IV z kształcenia słuchu
08-09 II przesłuchania dyplomowe Sekcji Instrumentów Dętych
09-10 II przesłuchania dyplomowe Sekcji Instrumentów Smyczkowych
09-12 XVII Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów Szkół Muzycznych I stopnia w Limanowej I miejsce Małgorzata Błocka z klasy wiolonczeli Aliny Grochali, II miejsce Wojciech Prażuch z klasy wiolonczeli Wiesława Murzańskiego, III miejsce Zofia Bajorek z klasy wiolonczeli Aliny Grochali, wyróżnienie – Małgorzata Maślej z klasy skrzypiec Romana Buszka. Wyróżnienia dla akompaniatorów otrzymali: Agnieszka Kociuban, Agnieszka Kawula, Ireneusz Boczek.
12-13 VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2014” organizowany przez naszą szkołę wspólnie z firmą Music Info z Krakowa Michał Koziński z klasy trąbki Maurycego Biesiadeckiego zajął III miejsce, Urszula Bizunowicz z klasy klarnetu Jana Ignatjuka zajęła III miejsce. Wyróżnienia otrzymali nauczyciele: Maurycy Biesiadecki i Jan Ignatjuk oraz akompaniatorzy: Paweł Domaradzki i Michał Dziad.
14 Sprawdzian pisemny klas 6 i IV z kształcenia słuchu
14 Audycja klas perkusji
15 Szkolenie metodyczne poprowadzone przez mgr Bożenę Janiszewską pt. „Sześciolatek w szkole artystycznej”
16 Audycja Działu Wychowania Przedszkolnego pt. „Poznajemy instrumenty – instrumenty dęte”
17-22 Przerwa świąteczna
24 „Salonik Muzyczny” w wykonaniu zespołów szkolnych – spotkanie z muzyką kameralną zorganizowany przez Monikę Migę.
24-26 Internationale Marimba-Festiva w Bambergu (Niemcy) – III miejsce Michał Kisielewicz, wyróżnienia: Wiktor Gut i Agata Cepuch; wszyscy uczniowie zklasy Andrzeja Kaczmarczyka.
26 IX Ogólnopolski Konkurs – Festiwal Józefa Haydna w Lubartowie o życiu i twórczości kompozytora – I miejsce Aleksandra Wilk, wyróżnienia Bianka Strzebońska i Julia Kisielewicz. Uczennice przygotowane przez Jolantę Błażejewską – Majda.
26-28 III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach Adrianna Łukaszczyk z klasy Anny Woźniak otrzymała wyróżnienie.
28-29 III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary” w Dobczycach – wyróżnienia I stopnia otrzymali Zofia Wesołowska z klas Joanny Baran i Marcin Kranz z klasy Tadeusza Pokornego.

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.