2016/2017

2016/2017

lipiec 2017

12

XXIII Ogólnopolskie Warsztaty Pianistyczne w Krynicy – Zdroju – udział wzięła Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej

21-25

21º Concorso Internazionale Per Giovani Strumentisti w Udine (Włochy) Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła II miejsce

czerwiec 2017

 

Egzaminy promocyjne

03

VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie
Małgorzata Gołębiowska – skrzypce z klasy p. Anny Woźniak zajęła I miejsce
Wojciech Kapałka – skrzypce z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajęła I miejsce
Emilia Zielińska – skrzypce z klasy p. Anny Woźniak zajęła II miejsce
Maja Mazur – skrzypce z klasy p. Bogdana Woźniaka otrzymała wyróżnienie
wyróżnienia otrzymali nauczyciele:
Anna Woźniak, Bożena Baran-Darska, Paweł Domaradzki

03, 10

Audycje sekcji instrumentów smyczkowych

9,12,14

Egzaminy wstępne

12-13

Audycja Barokowa zespołów kameralnych i klasy klawesynu

12-16

15 Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale "Premio Citta di Padova"
Trio w składzie:
Wojciech Kapałka – skrzypce,
Gabriela Kruczek – klarnet,
Justyna Śmietana – fortepian
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka zajęło II miejsce

Trio w składzie:
Emilia Zielińska – skrzypce,
Zofia Wicher – wiolonczela,
Barbara Szarek – harfa
przygotowane przez p. Wiesława Murzańskiego zajęło III miejsce

14

Audycja klasy p. Sławomira Kokoszy

16

Audycje klas fortepianu

19

Zebrania sekcji

20

Rada Pedagogiczna

Audycja – Salonik Muzyczny biografia i utwory Janiny Garści naszego wieloletniego pedagoga i kompozytorki.

21

Kościół św. Piotra i Pawła koncert orkiestry pod dyr. Marka Hampla i chóru pod dyr. Barbary Karpały oraz uczniów POSM II St. w Krakowie, LO w Mielcu i z Erlangen (Niemcy)

22

zakończenie roku szkolnego

maj 2017

08

XVIII Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I Stopnia w Żywcu Oliwia Mania – skrzypce z klasy p. Bożeny Baran – Darskiej zajęła III miejsce
Wyróżnienie za akompaniament otrzymał p. Ireneusz Boczek

09

VIII INTERNATIONAL MUSIC COMETITION 2017 BELGRADE – SERBIA Zuzanna Szczygieł – fortepian z klasy p. Eweliny Markiel zajęła I miejsce

09-10

II Międzyszkolny Domosławicki Konkurs Pianistyczny w Domosławicach Zuzanna Kuś – fortepian z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła I miejsce

10

XIII Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej "Mistrzowskie Przeboje" w Skarżysku-Kamiennej Piotr Masłowski z klasy p. Jolanty Błażejewskiej – Majdy zajął I miejsce

I Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza w Niepołomicach
Tomasz Kania – fortepian z klasy p. Agnieszki Tęczar zajął I miejsce
Dominik Michalik – fortepian z klasy p. Barbary Pęcherskiej zajął I miejsce
Hanna Bajorek – wiolonczela z klasy p. Aliny Grochali zajęła I miejsce
Maja Tracz – wiolonczela z klasy p. Aliny Grochali zajęła I miejsce
Maria Witek – wiolonczela z klasy p. Aliny Grochali zajęła I miejsce
Amelia Kmita – wiolonczela z klasy p. Aliny Grochali zajęła III miejsce

13

Koncert w ramach Krakowskiej Nocy Muzealnej

17

XVII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie Emilia Zielińska – skrzypce z klasy p. Anny Woźniak zdobyła III nagrodę

21

Koncert Szkolny w sali Filharmonii Krakowskiej

22

Dzień otwarty szkoły

25

Koncert w Sali Miedzianej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa

26-28

VI Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Wiktora Gadzińskiego w Katowicach
Antoni Trześniewski – kontrabas z klasy p. Grzegorza Frankowskiego zdobył III nagrodę
Ignacy Tryboń – kontrabas z klasy p. Grzegorza Frankowskiego otrzymał wyróżnienie

27

Audycja klasy harfy

 

kwiecień 2017

04 - 07

Pisemne sprawdziany z kształcenia słuchu

05

Drugie przesłuchanie dyplomowe sekcji klawiszowej

08-09

Konkurs Wiolonczelowy w Kłodzku udział Amelii Kmity z klasy p. Aliny Grochali

10-11

Drugie przesłuchanie dyplomowe sekcji smyczkowej

12

Audycje dyplomowe uczniów klas skrzypiec p. Anny Woźniak i p. Bogdana Woźniaka w Złotej Sali Filharmonii Krakowskiej

20

Audycja i rozdanie nagród konkursu „Młody kompozytor”

21-24

XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2017”

21-24

Wiosenne Warsztaty Orkiestrowe w Sidzinie

22-23

Ogólnopolski konkurs „Miniatura Wiolonczelowa” w Warszawie udział Agnieszki Pirowskiej i Anny Romanowskiej z klasy p. Alicji Góry

27

Festiwal Orkiestr Szkolnych w Będzinie – orkiestra naszej szkoły pod dyr. p. Marka Hampla zajęła III miejsce

 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.