2017/2018

2017/2018

czerwiec 2018

 

1-2

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów Wiosenne muzykowanie pamięci Janiny Garści – Tomasz Kania z klasy fortepianu p. Agnieszki Tęczar otrzymał wyróżnienie II stopnia

2

Audycja klas1 sekcji smyczkowej

4

Audycja szkolna w Szkole Podstawowej Nr 18 organizator: Grzegorz Salamon, prowadzenie Barbara Pieczara

4-5

XIX Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne" 2017/2018 w Nałęczowie - Nelly Czyż z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej otrzymała I nagrodę w kategorii literatura - dziedzina poezja oraz wyróżnienie w kategorii plastyka. P. Grażyna Hesko-Kołodzińska otrzymała podziękowanie za przygotowanie uczniów.

8

Audycja klasy kontrabasu Grzegorza Frankowskiego

11

Audycja w Szkole Podstawowej przy ul Łąkowej organizator: Grzegorz Salamon, prowadzenie Barbara Pieczara

11-15

Egzaminy wstępne

12

Audycja Barokowa p. Zofii Brańki-Skocz

14

Audycja waltorniowa klasy p. Marka Gumieli

15-17

IV Akademia Młodego Waltornisty II Ogólnopolski Konkurs Młody Waltornista w Katowicach – Jan Żurek z klasy waltorni p. Marka Gumieli otrzymał wyróżnienie. P. Paweł Domaradzki otrzymał dyplom za wyróżniający się akompaniament.

18

Zebrania sekcji, Rada Pedagogiczna

20

Audycja z okazji 100 rocznicy śmierci Claude Debussy’ego organizator: p. Agnieszka Kawula

 
 

maj 2018

 

7-13

6° Concorso Musicale Internazionale CITTÀ DI PALMANOVA PREMIO ALLE SCUOLE "PALMANOVA CITTÀ UNESCO" PREMIO CORALE "LUCIA FERIGUTTI" w Palmanova (Włochy) Zuzanna Szczygieł z klasy p. Eweliny Markiel zajęła I miejsce

9

XIV Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej „MISTRZOWSKIE PRZEBOJE” w Skarżysku – Kamiennej Kasper Kądziołek przygotowany przez p. Jolantę Błażejewską-Majda otrzymał wyróżnienie

14-15

Egzaminy Dyplomowe Sekcja Dęta

16

Egzaminy Dyplomowe Fortepiany

17

Audycja klasy skrzypiec Bartłomieja Pęcherskiego

18

IX Konkurs Altówkowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Żywcu Anna Dziura z klasy altówki p. Danuty Popielak zajęła II miejsce, p. Agnieszka Zahaczewska-Książek otrzymała wyróżnienie za akompaniament

20

Koncert Szkolny w Sali Filharmonii Krakowskiej

22-24

Sprawdziany z rytmiki klas 3

22-25

Egzaminy promocyjne sekcja dęta

22

Audycja klasy skrzypiec p. Anny Woźniak

23-26

VIII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli – Dominik Michalik z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej otrzymał wyróżnienie, p. Barbara Pęcherska otrzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia

24

Skawińskie Konkursy Muzyczne Moja muzyka jest we mnie 2018 – Natalia Pałka z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali zajęła I miejsce, Amelia Kmita z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali otrzymała wyróżnienie, Tomasz Wiążewski z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajął II miejsce. P. Alina Grochala otrzymała dyplom dla wyróżniającego się pedagoga.

Audycja fortepianowa naszej absolwentki Zofii Satałay

25-26

„Alla Polacca” Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny w Warszawie – Tomasz Kania z klasy fortepianu p. Agnieszki Tęczar zajął II miejsce, Dominik Michalik z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej zajął II mijesce

26

Warsztaty puzonowe z p. Tomaszem Gajewskim

Audycja klasy harfy p. Barbary Rykiert

Audycja klasy skrzypiec Bartłomieja Pęcherskiego

28

III Festiwal Muzyki Niezwyczajnej Konkurs miniatur współczesnych pod patronatem Krzysztofa Pendereckiego – Bogna Wojtanowska z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła II miejsce, Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej otrzymał wyróżnienie. Pani Grażyna Hesko-Kołodzińska otrzymała podziękowanie za przygotowanie uczniów do konkursu

28-30

Sprawdzian końcowy klas 6 i IV z kształcenia słuchu

Egzaminy promocyjne fortepiany

 
 

kwiecień 2018

 

3-6

International Marimba Festiva 2018 w Bambergu (Niemcy) Milena Rusek z klasy p. Andrzeja Kaczmarczyka otrzymała wyróżnienie za interpretację

7-9

V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Kielcach Małgorzata Gołębiowska z klasy p. Anny Woźniak otrzymała GRAND PRIX i I miejsce, Wojciech Kapałka z klasy p. Bożeny Baran–Darskiej zajął III miejsce

10

Audycja Wojciecha Prażucha z POSM II st. w klasie p. Mikołaja Pęcherskiego

11

II przesłuchanie dyplomantów sekcja klawiszowa

11-12

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Gimnazjów w Warszawie Martyna Walusiak-Cybulska z klasy fortepianu p. Olgi Łazarskiej zajęła II miejsce

12-13

XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej Amelia Kmita (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali zajęła III miejsce, Zofia Wicher (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego zajęła III miejsce, Hanna Bajorek (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali zajęła II miejsce, Liliana Kubiak (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali otrzymała wyróżnienie, Antonina Rzonca (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego zajęła II miejsce, Agnieszka Pirowska (wiolonczela) z klasy p. Alicji Góry zajęła III miejsce, Małgorzata Gołębiowska (skrzypce) z klasy p. Anny Woźniak zajęła I miejsce, Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajął II miejsce

13-14

XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2018”

16

Sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu dla klas 6 i IV

 
16-18

XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajął III miejsce

17

II przesłuchania dyplomowe sekcja smyczkowa

18-21

International Violin Competition "Vivaldi 340" w Wieliczce Małgorzata Gołębiowska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak zajęła I miejsce

18-22

V TURNIEJ KAMERALNY w 3 odsłonach dla Szkół Muzycznch I i II stopnia oraz Akademii Muzycznych w Bydgoszczy Trio w składzie: Wojciech Kapałka – skrzypce, Jakub Stanuch – klarnet, Justyna Śmietana – fortepian przygotowane przez p. Jana Ignatjuka otrzymało wyróżnienie

18

Audycja dla przedszkoli samorządowych w naszej szkole

19-23

Ogólnopolski Konkurs w ramach VIII Polskich Spotkań Kontrabasowych Mielec 2018 Ignacy Tryboń otrzymał wyróżnienie, Antoni Trześniewski otrzymał GRAND PRIX, I miejsce i nagrodę specjalną, Karol Janick zajął II miejsce wszyscy z klasy p. Grzegorza Frankowskiego

21-22

IV Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" w Warszawie Barbara Zielińska zajęła I miejsce, Zofia Wicher zajęła I miejsce, Antonina Rzonca zajęła I miejsce wszystkie uczennice z klasy p. Wiesława Murzańskiego

23

Warsztaty trąbkowe z mgr Michałem Bylicą dla uczniów naszej szkoły

24

Audycja Młody Kompozytor org. Katarzyna i Marek Hampel z udziałem orkiestry kameralnej POSM II st. w Krakowie

Koncert kwintetu dętego z AM w Krakowie dla uczniów naszej szkoły

Audycja skrzypcowa klas Anny Woźniak i Bartłomieja Pęcherskiego

26-27

XXI Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego Tomasz Kania z klasy p. Agnieszki Tęczar zajął II miejsce

27

Warsztaty fortepianowe z prof. Wiesławem Piękosiem

 
 

marzec 2018

 

01

Audycja klas pierwszych Sekcji Instrumentów Dętych

02

Wyjazd orkiestry szkolnej do Centrum Kultury w Mielcu

07

Audycja dla przedszkoli oświatowych w naszej szkole

13

Audycja klasy altówki p. Danuty Popielak

15-17

VII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "GRAJMY RAZEM" w Zamościu duet Anna Bugaj i Dominik Michalik przygotowany przez p. Barbarę Pęcherską otrzymał wyróżnienie.

19

Audycja marimbowa klasy Andrzeja Kaczmarczyka

20

Badanie CEA z kształcenia słuchu i audycji muzycznych

26-27

II przesłuchanie dyplomantów sekcja smyczkowa

28

Audycja dyplomowa w Złotej Sali Filharmonii Krakowskiej Małgorzaty Gołębiowskiej (skrzypce) z klasy p. Anny Woźniak, Antoniny Rzoncy (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego za udziałem Martyny Walusiak-Cybulskiej z klasy fortepianu p. Olgi Łazarskiej

 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.