2010/2011

2010/2011

lipiec - sierpień 2011

27 06 - 06 07 "CrossDrumming nad Nilem" Międzynarodowe Perkusyjne Kursy Mistrzowskie "Od tarabanów do multiperkusji" w Kolbuszowej - udział wzięli: "Batucada Cracovia", Duet "Dek & Dek" - zajęcia prowadził m.in. Andrzej Kaczmarczyk

czerwiec 2011

1 Koncert w Gimnazjum nr 28 - udział wzięły zespoły: Perkusyjne p. Andrzeja Kaczmarczyka oraz Big Band p. Maurycego Biesiadeckiego
1 - 3 Egzaminy Promocyjne i Audycje dla rodziców - sekcja klawiszowa
4 Audycje dla rodziców - sekcja smyczkowa
4 - 5 Parada Smoków - udział zespołu "Batucada Cracovia" przygotowanego przez Andrzeja Kaczmarczyka
6 - 8 Egzaminy Promocyjne - sekcja smyczkowa, sprawdziany końcowe z Kształcenia Słuchu
9 Test z kształcenia słuchu CEA. Egzamin Promocyjny - klawesyn
10 zebrania sekcji
13 - 15 Egzaminy wstępne
16 Rada Pedagogiczna
Koncert Muzyki Rozrywkowej im. T. Sionek
18 "POLtwór - kreatywna forma recyklingu" - festiwal z udziałem zespołu "Batucada Cracovia przygotowanego przez Andrzeja Kaczmarczyka
22 Zakończenie Roku Szkolnego

maj 2011

5 XII Konkurs Skrzypcowy w Żywcu - wyróżnienie Weronika Gałek z klasy Doroty Cieśli
6 19 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Dzieci i Młodzieży w Szafarni - III miejsce Zofia Satała z klasy Olgi Łazarskiej
14 III Makroregionalny Konkurs Wiolonczelowy w Bochni - wyróżnienie Kinga Kopacz z klasy Aliny Grochali
15 XI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego Izabelin - Łomianki - wyróżnienie Aleksander Suchorab z klasy Grażyny Hesko - Kołodzińskiej
16 - 17 Egzaminy końcowe - sekcja smyczkowa
18 - 19 Egzaminy końcowe - sekcja klawiszowa
18 Koncert w Instytucie Pediatrii CMUJ
20 Krakowska Noc Muzealna - występy uczniów w sali Fontany Muzeum Historycznego oraz w kamienicy Hipolitów
23 - 24 Egzaminy końcowe - sekcja dęta
29 Koncert Szkolny w sali Filharmonii Krakowskiej
30 - 31 Egzaminy Promocyjne - sekcja dęta
31 III Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie - III miejsce Aleksander Suchorab, wyróżnienie Filip Bobrowski obaj z klasy Grażyny Hesko - Kołodzińskiej

kwiecień 2011

3 IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Mikołaja Stasiniewicza "Perkusja solo i w duecie" w Warszawie - II miejsce - Wojciech Zieliński, III miejsce Łukasz Dzierwa, II miejsce duet Dawid Dudek i Mateusz Siudek - wszyscy z klasy Andrzeja Kaczmarczyka
4 XI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "JANKO MUZYKANT" w Sochaczewie - wyróżnienie Dominika Pabjan z klasy Bogdana Woźniaka
9 V Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2011" organizowany przez naszą szkołę
12 II przesłuchanie uczniów klas programowo najwyższych - sekcja instrumentów dętych
13 Audycja Michała Gałygi (skrzypce) naszego absolwenta - ucznia Szkoły Muzycznej II stopnia
15 IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia "Mistrz Klawiatury" w Warszawie - I miejsce Aleksander Suchorab z klasy Grażyny Hesko - Kołodzińskiej, wyróżnienie: Filip Bobrowski z klasy Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
16 Violin Competition Vivaldi 333 w Wieliczce - II miejsce Dominika Pabjan (skrzypce) z klasy Bogdana Woźniaka, wyróżnienie Anastazja Krewniak z klasy Romana Buszka
17 VII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku - wyróżnienie: Aleksander Suchorab z klasy Grażyny Hesko - Kołodzińskiej
20 Rada Pedagogiczna
Audycja Miłosza Mączyńskiego (gitara) naszego absolwenta - ucznia Szkoły Muzycznej II stopnia

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.