2009/2010

2009/2010

czerwiec 2010

1 - 2 Egzaminy promocyjne - sekcja smyczkowa
4 Audycja Janusza Skowrona - fortepian z Akademii Muzycznej w Krakowie
5 - 6 Parada Smoków Występ zespołów perkusyjnych p. A. Kaczmarczyka oraz zaproszonych zespołów perkusyjnych z Wrocławia i Warszawy
7 - 11 Egzaminy promocyjne z fortepianu
Sprawdziany końcowe z kształcenia słuchu
11 - 12 Makroregionalny Konkurs Pianistyczny pt. „Fr. Chopin w hołdzie narodowi i sztuce” - III nagroda Aleksander Suchorab z klasy Grażyny Hesko - Kolodzińskiej, wyróznienie Filip Bobrowski z klasy Grażyny Hesko - Kolodzińskiej.
12 Udział Zofii Satały z klasy Olgi Łazarskiej w koncercie Waldemara Malickiego „Opowieść o Chopinie”
14 - 16 Egzaminy promocyjne sekcji dętej
17 Zebrania sekcji i posiedzenie Rady Pedagogicznej
18 II etap i finał konkursu wiedzy o Chopinie - sekcja teoretyczna i klawiszowa
18, 21 Wieczór muzyki barokowej przygotowany przez p. Zofię Brańka - Skocz
Zakończenie roku w Dziale Wychowania Przedszkolnego
19, 21, 22 Udział zespołów perkusyjnych p. A. Kaczmarczyka w koncertach Filharmonii Krakowskiej dla dzieci
21 - 23 Egzaminy wstępne
23 Koncert Muzyki Rozrywkowej im. Teresy Sionek w Dworku Białoprądnickim
24 Uroczyste zakończenie roku szkolnego

maj 2010

5 - 6 XIII Spotkania Młodych Mistrzów Klawiatury w ramach projektu „Chopin poeta i malarz dźwięku” w Krakowie - II miejsce Zofia Satała z klasy Olgi Łazarskiej
9 Koncert Szkolny w Sali Filharmonii Krakowskiej
13 XX Małopolski Przegląd Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia w Krynicy - I miejsce Bartłomiej Kokot z klasy Alicji Migielskiej
14 Krakowska Noc Muzealna - koncerty uczniów naszej szkoły w Muzeum Historycznym "Krzysztofory" i Kamienicy Hipolitów
16 Udział zespołów perkusyjnych przygotowanych przez p. A. Kaczmarczyka w koncertach Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrocławiu
17 - 18 Egzaminy końcowe sekcji instrumentów dętych
19 - 20 Egzaminy końcowe sekcji klawiszowej
20 - 21 IV Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów - I miejsce Bartłomiej Kokot z klasy Alicji Migielskiej
22 Audycje klas 1, 2 i I - sekcja smyczkowa
24 Sprawdzian końcowy z rytmiki klasy 3 (p. B. Białko)
25 Egzaminy końcowe sekcja smyczkowa
26 Sprawdzian końcowy z rytmiki klasy 3 (p. K. Łętowska)
27 - 29 Egzaminy promocyjne sekcji smyczkowej
28 Sprawdzian końcowy z rytmiki klasy 3 (p. K. Łętowska, p. M. Kafara)
29 Audycje klas 3, 4, 5 - sekcja smyczkowa
Audycja klasy gitary p. J. Kowalczyk
31 Egzaminy promocyjne - sekcja smyczkowa
XX Konkurs Pianistyczny w Kłodzku - II miesjce Zofia Satała z klasy Olgi Łazarskiej
Projekt „Chopin - młodość - muzyka” organizowany przez W. Malickiego w Krakowie - II miesjce Zofia Satała z klasy Olgi Łazarskiej
Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Chopinowski w Rzeszowie - II miejsce Zofia Satała z klasy Olgi Łazarskiej

kwiecień 2010

1-2 Przesłuchania techniczne i klauzurowe - sekcja klawiszowa
7 Warsztaty z prof. Andrzejem Pikulem z AM w Krakowie - program Chopinowski
Audycja gitarowa klasy p. Joanny Baran
10 IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2010"
12 - 13 Pisemny sprawdzian z kształcenia słuchu
15 Dyplomy z rytmiki uczennic PSM II st. w ramach praktyk pedagogicznych w naszej szkole
15 - 16 II przesłuchanie dyplomantów sekcji dętej
21 Sekcja teoretyczna - I etap konkursu wiedzy o Fr. Chopinie
21 VI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego - I miejsce Justyna Tarlaga z klasy Krzysztofa Kawuli
22 Dyplomy z rytmiki uczennic OSM II st. w ramach praktyk pedagogicznych w naszej szkole
25 IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2010" (dalszy ciąg konkursu przerwanego z powodu żałoby narodowej)
25 Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół muzycznych I stopnia - Warszawa - zespoły przygotowane przez Andrzeja Kaczmarczyka zajęły miejsca: duet - II miejsce, sekstet - III miejsce
27 Rada Pedagogiczna
28 XV Przegląd Uczniów Klas Wiolonczeli w Limanowej - I miejsce - Jan Pasławski z klasy Wiesława Murzańskiego, III miejsce - Monika Utracka z klasy Wiesława Murzańskiego
XV Przegląd Uczniów Klas Gitary w Limanowej - II miejsce - Marcin Ciepał z klasy Joanny Kowalczyk
28 Audycja dla rodziców klas I sekcji instrumentów dętych
29 Audycja Chopinowska w wykonaniu uczniów sekcji klawiszowej
30 XV Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec w Limanowej - II miejsce - Barbara Chlebowska z klasy Bożeny Baran - Darskiej, III miejsce - Dominika Murzyn z klasy Teresy Szarek

marzec 2010

4 XXXIV Spotkania Kliniczne Chirurgów Dziecięcych z Pediatrami - Koncert z cyklu "Dzieci - Dzieciom" w Instytucie Pediatrii w Prokocimiu. Artykuł w Gazecie Krakowskiej pt.: "Muzyka leczy małych pacjentów"
10 IX Regionalny Konkurs z Kształcenia Słuchu - I miejsce: Aleksander Suchorab kl. 5 (nauczyciel - Katarzyna Hampel) oraz VI miejsce Jan Pasławski (nauczyciel Jolanta Błażejewska-Majda).
10 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół muzycznych I stopnia - Lublin - duet i sekstet przygotowany przez Andrzeja Kaczmarczyka zajęły I miejsce i zostały zakwalifikowane do etapu ogólnopolskiego.
8,12,13 Koncerty dla dzieci w Filharmonii Krakowskiej udział grup rytmicznych Barbary Białko w koncertach pt. "Sekrety muzyki"
15 Dział Wychowania Przedszkolnego - audycja pt. "Poznajemy instrumenty
16, 17 Sekcja smyczkowa - II przesłuchania dyplomatów
17 Audycja sekcji dętej PSM II st., POSM II st. oraz naszej szkoły
18 Audycja Chopinowska w wykonaniu uczniów, pedagogów zorganizowana przez sekcję teoretyczną i klawiszową (przygotowanie: B. Domka-Krzak, A. Migielska, M. Miga, B. Pieczara)
22-24 Sekcja klawiszowa - przesłuchania techniczne kl. 4 i 5 oraz II przesłuchania dyplomantów
23 - 24 XIX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie - wyróżnienie Justyna Tarlaga z klasy Krzysztofa Kawuli
26 Warsztaty Jazzowe prowadzone przez Erwina Stucky z Cincinati (USA)
27 udział grup rytmicznych Barbary Białko, Katarzyny Łętowskiej i Małgorzaty Kafary w koncercie finałowy seminarium rytmicznego - sala koncertowa PSM II st.
28 Waldemar Malicki "Opowieść o Chopinie" - udział Zofii Satały z klasy Olgi Łazarskiej

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.