DZIAŁ PRZEDSZKOLNY

DZIAŁ WYCHOWNIA PRZEDSZKOLNEGO 17 czerwca 2019 r. – poniedziałek Koncert szkolny w Teatrze Bagatela Grupa młodsza „A”

Piosenka: „Idziemy do Zoo” muz. Tomasz Lubert, sł. Paweł Gawlik STROJE:

Małpki: czarne getry i baletki – brązowa koszulka – szkolna Papugi: białe rajstopki i biała koszulka Słonie: białe getry i koszulkli Hieny: białe rajstopki i koszulki Dzieci – które nie są w/w postaciami, ubrane na czarno PRÓBY: PONIEDZIAŁEK I ŚRODA 3 i 5 czerwca 16.10 – 16.55 na zajęciach W związku z egzaminami wstępnymi do naszej szkoły zajęcia 10 i 12 czerwca nie odbędą się dlatego zapraszam na próbę w CZWARTEK 13 CZERWCA na godz. 16.10 – 16.55 w sali nr 11

Będzie to próba generalna z przebieraniem dzieciaczków, do której poproszę Rodziców, chętnych do pomocy w przebieraniu dzieci O próbie w teatrze poinformuję Państwa na ostatniej próbie. Grupa starsza „B”

François Couperin Forlane Rondeau z IV Koncertu Królewskiego Stroje: Dziewczynki: białe rajstopy, baletki i biała koszulka /spódniczka- szkolna/ Czarny strój getry, baletki i koszulka: Iga G. i Ania K. Chłopcy: czarne spodnie, baletki i czarna koszulka PRÓBY: PONIEDZIAŁEK 3 czerwca: 17.00 – 17.45 CZWARTEK         6 czerwca 16.10 – 16.55 na zajęciach W związku z egzaminami wstępnymi do naszej szkoły zajęcia w poniedziałek 10 czerwca nie odbędą się Ostatnia próba w CZWARTEK 13 CZERWCA na godz. 16.10 – 16.55 w sali nr 11

Będzie to próba generalna z przebieraniem dzieciaczków, do której poproszę Rodziców, chętnych do pomocy w przebieraniu dzieci O próbie w teatrze poinformuję Państwa na ostatniej próbie. Barbara Pieczara

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.