bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

 

3-6

International Marimba Festiva 2018 w Bambergu (Niemcy) Milena Rusek z klasy p. Andrzeja Kaczmarczyka otrzymała wyróżnienie za interpretację

7-9

V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Kielcach Małgorzata Gołębiowska z klasy p. Anny Woźniak otrzymała GRAND PRIX i I miejsce, Wojciech Kapałka z klasy p. Bożeny Baran–Darskiej zajął III miejsce

10

Audycja Wojciecha Prażucha z POSM II st. w klasie p. Mikołaja Pęcherskiego

11

II przesłuchanie dyplomantów sekcja klawiszowa

11-12

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Gimnazjów w Warszawie Martyna Walusiak-Cybulska z klasy fortepianu p. Olgi Łazarskiej zajęła II miejsce

12-13

XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów w Limanowej Amelia Kmita (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali zajęła III miejsce, Zofia Wicher (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego zajęła III miejsce, Hanna Bajorek (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali zajęła II miejsce, Liliana Kubiak (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali otrzymała wyróżnienie, Antonina Rzonca (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego zajęła II miejsce, Agnieszka Pirowska (wiolonczela) z klasy p. Alicji Góry zajęła III miejsce, Małgorzata Gołębiowska (skrzypce) z klasy p. Anny Woźniak zajęła I miejsce, Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajął II miejsce

13-14

XII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2018”

16

Sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu dla klas 6 i IV

 
16-18

XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej zajął III miejsce

17

II przesłuchania dyplomowe sekcja smyczkowa

18-21

International Violin Competition "Vivaldi 340" w Wieliczce Małgorzata Gołębiowska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak zajęła I miejsce

18-22

V TURNIEJ KAMERALNY w 3 odsłonach dla Szkół Muzycznch I i II stopnia oraz Akademii Muzycznych w Bydgoszczy Trio w składzie: Wojciech Kapałka – skrzypce, Jakub Stanuch – klarnet, Justyna Śmietana – fortepian przygotowane przez p. Jana Ignatjuka otrzymało wyróżnienie

18

Audycja dla przedszkoli samorządowych w naszej szkole

19-23

Ogólnopolski Konkurs w ramach VIII Polskich Spotkań Kontrabasowych Mielec 2018 Ignacy Tryboń otrzymał wyróżnienie, Antoni Trześniewski otrzymał GRAND PRIX, I miejsce i nagrodę specjalną, Karol Janick zajął II miejsce wszyscy z klasy p. Grzegorza Frankowskiego

21-22

IV Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" w Warszawie Barbara Zielińska zajęła I miejsce, Zofia Wicher zajęła I miejsce, Antonina Rzonca zajęła I miejsce wszystkie uczennice z klasy p. Wiesława Murzańskiego

23

Warsztaty trąbkowe z mgr Michałem Bylicą dla uczniów naszej szkoły

24

Audycja Młody Kompozytor org. Katarzyna i Marek Hampel z udziałem orkiestry kameralnej POSM II st. w Krakowie

Koncert kwintetu dętego z AM w Krakowie dla uczniów naszej szkoły

Audycja skrzypcowa klas Anny Woźniak i Bartłomieja Pęcherskiego

26-27

XXI Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego Tomasz Kania z klasy p. Agnieszki Tęczar zajął II miejsce

27

Warsztaty fortepianowe z prof. Wiesławem Piękosiem