bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

7 XVI Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I stopnia – Małgorzata Gołębiowska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak zajęłą II miejsce, Wojciech Kapałka z klasy skrzypiec p. Bożeny Baran-Darskiej zajął III miejsce, Maria Zarzycka z klasy skrzypiec p. Bożeny Baran-Darskiej otrzymała wyróżnienie.
8,11 Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych – sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu
12 III Powiatowy Konkurs z Kształcenia Słuchu w Dobczycach – Bianka Strzebońska z klasy p. Katarzyny Hampel zajęła I miejsce, Filip Major z klasy p. Katarzyny Hampel zajął I miejsce, Agnieszka Czołowska z klasy p. Katarzyny Hampel zajęła II miejsce, Kamila Czernek z klasy p. Barbary Karpały zajęła III miejsce
12,15,18 Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych – sprawdzian klas 3 (rytmika)
14 XXII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych I Stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej – Maja Mazur z klasy p. Teresy Szarek zajęła III miejsce
15 Krakowska Noc Muzealna – występy uczniów naszej szkoły w „Sali Fontany” Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz „Kamienicy Hipolitów”
15 VI Konkurs Altówkowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Żywcu Anna Maria Dziura zajęła I miejsce, Maja Romanowska zajęła III miejsce – obie uczennice klasy altówki p. Danuty Popielak
15-16 III Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Jabłonce Wiktoria Machnik z klasy gitary p. Joanny Baran otrzymała wyróżnienie 1 stopnia, Zofia Wesołowska z klasy gitary p. Joanny Baran otrzymała wyróżnienie 2 stopnia
16 IV Konkurs Muzyczno-Literacki "Czytanie w Trzcianie" Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajął II miejsce w zakresie czytania a vista oraz II miejsce w zakresie czytania prozy i poezji; Nelly Czyż z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła III miejsce w zakresie czytania a vista oraz II miejsce w zakresie czytania prozy i poezji
24 Koncert Jubileuszowy z okazji 70-lecia Szkoły w Sali Filharmonii Krakowskiej
25 Sekcja Instrumentów Klawiszowych – egzaminy uczniów klas 6 i IV
26-29 Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych – sprawdzian ustny z kształcenia słuchu klas 6 i IV
27 Koncert z okazji 95-lecia urodzin Janiny Garści w sali koncertowej PSM II st. w Krakowie z udziałem naszych uczniów
28-29 Sekcja Instrumentów Klawiszowych – egzaminy promocyjne
29 Jubileuszowy Koncert Kameralny w „Sali miedzianej” Muzeum Historycznego Miasta Krakowa
30 XIII Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy – uczennice klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali: Zuzanna Gałek, Amelia Kmita i Lilianna Kubiak otrzymały wyróżnienia I stopnia