bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

1-2 Przesłuchania techniczne i klauzurowe - sekcja klawiszowa
7 Warsztaty z prof. Andrzejem Pikulem z AM w Krakowie - program Chopinowski
Audycja gitarowa klasy p. Joanny Baran
10 IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2010"
12 - 13 Pisemny sprawdzian z kształcenia słuchu
15 Dyplomy z rytmiki uczennic PSM II st. w ramach praktyk pedagogicznych w naszej szkole
15 - 16 II przesłuchanie dyplomantów sekcji dętej
21 Sekcja teoretyczna - I etap konkursu wiedzy o Fr. Chopinie
21 VI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego - I miejsce Justyna Tarlaga z klasy Krzysztofa Kawuli
22 Dyplomy z rytmiki uczennic OSM II st. w ramach praktyk pedagogicznych w naszej szkole
25 IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2010" (dalszy ciąg konkursu przerwanego z powodu żałoby narodowej)
25 Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół muzycznych I stopnia - Warszawa - zespoły przygotowane przez Andrzeja Kaczmarczyka zajęły miejsca: duet - II miejsce, sekstet - III miejsce
27 Rada Pedagogiczna
28 XV Przegląd Uczniów Klas Wiolonczeli w Limanowej - I miejsce - Jan Pasławski z klasy Wiesława Murzańskiego, III miejsce - Monika Utracka z klasy Wiesława Murzańskiego
XV Przegląd Uczniów Klas Gitary w Limanowej - II miejsce - Marcin Ciepał z klasy Joanny Kowalczyk
28 Audycja dla rodziców klas I sekcji instrumentów dętych
29 Audycja Chopinowska w wykonaniu uczniów sekcji klawiszowej
30 XV Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec w Limanowej - II miejsce - Barbara Chlebowska z klasy Bożeny Baran - Darskiej, III miejsce - Dominika Murzyn z klasy Teresy Szarek