bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

04 Warsztaty pianistyczne z prof. G. Kurzyńskim z AM we Wrocławiu w ramach Stałego Punktu Konsultacyjnego przy naszej szkole.
08 Audycja klasy perkusji i instrumentów dętych przygotowana przez Pawła Mielcarka
14 Audycja Działu Wychowania Przedszkolnego naszej szkoły dla przedszkoli oświatowych
19 Audycja wiolonczelowa klasy Aliny Grochali
22 Audycja pianistyczna klasy Olgi Łazarskiej
25 - 26 Ogólnopolskie warsztaty Rytmiczne i Seminarium dla nauczycieli rytmiki i kształcenia słuchu pod patronatem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Warsztaty prowadziła p. Mirosława Daniel z Instytutu Dalcroze'a w Genewie oraz nauczyciele szkół muzycznych Krakowa: Renata Polony, Teresa Arend, Izabella Stańdo, Barbara Karpała. Organizatorami seminarium i koncertu podsumowującego w Auli PSM II st. były nauczycielki naszej szkoły: Wanda Nikodemowicz, Barabara Białko, Katarzyna Dobosz.

Foto

29 Audycja Kamili Mędrzyk, uczennicy z klasy Bogdana Woźniaka.
29 - 30 IV Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego - wyróżnienie otrzymała Wiktoria Darmoń - flet z klasy B. Okońskiej - Jordan, udział wzięli: Maciej Kwarciński - flet, z klasy K. Kawuli, R. Arcyz - trąbka z klasy M. Biesiadeckiego.

Foto

30 III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Z tańcem przez wieki" w Jaworznie - udział wzięła Anna Noga z klasy G. Hesko - Kołodzińskiej
30 XIII Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec Wiolonczeli i Gitary - wyróżnienia otrzymali: Grzegorz Cholewa - gitara z klasy J. Kowalczyk, Andrzej Doniec - gitara z klasy T. Pokornego, Katarzyna Papiernik - wiolonczela z klasy A. Grochali

Foto

31 - 1 IV Koncert dla dzieci organizowany przez Filharmonię Krakowską z udziałem zespołu perkusyjnego naszej szkoły przygotowanego przez Andrzeja Kaczmarczyka
Z okazji jubileuszu naszej szkoły, w kwietniowym numerze pisma "Twoja muza" ukazał się artykuł pt. "Zatrudniamy mistrzów".