bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

03 Audycja gitarowa (M. Mąka - absolwent p. J. Kowalczyk)
05 Zebranie Komisji Rady Pedagogicznej - omówienie wyników nauczania za I semestr, podsumowanie przesłuchań regionalnych i przygotowania do koncertu szkolnego w Filharmonii Krakowskiej
6 - 11 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I i II stopnia - Wrocław (K. Jęczmionka, P. Woźniak, P. Pszczółkowska, A. Stepniowski)
10 Konkurs Kantyleny klas 4 - sekcja klawiszowa
11, 12 Pisemne dyplomy teoretyczne
13 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia - Częstochowa (A. Tułacz - flet z klasy B. Okońskiej-Jordan)
14 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia - Częstochowa (M. Sieńko - puzon z klasy G. Salamona)
Audycja gitarowa Pawła Kwaśnego
20 Konkurs im. Miłosza Magina w Paryżu (wyróżnienie: Magdalena Mars, Michał Ciężarek z klasy Danuty Myrlak-Schmidt)
Przesłuchanie orkiestry szkolnej do koncertu w Filharmonii
20 - 22 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia - Bydgoszcz (K. Gaweł, K. Książek z klasy G. Hesko-Kołodzińskiej)
21 Konkurs Solfeżowy (S. Strzelec, A. Tułacz, M. Warmińska)
Przesłuchanie do Koncertu Szkolnego
24 II Przesłuchanie dyplomowe - sekcja klawiszowa
25 Audycja Uczniów Julii i Wiktora Kociubanów z ZPSM w Nowej Hucie i Krzysztofa Sadłowskiego z naszej szkoły
27 - 29 Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Warszawa (K. Sadłowski z klasy A. Grochali)
28 - 30 Udział uczniów naszej szkoły w I Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcych Zespołów Kameralnych "Wiosna młodych kameralistów" (K. Książek, M. Roemer, N. Mamcarczyk, Ł. Nowak - z klasy G. Hesko-Kołodzińskiej)
31 Audycja uczniów wyjeżdżających na konkursy pianistyczne w Skarżysku - Kamiennej i Lublińcu.