bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

10 Przesłuchanie kantylena fortepiany kl. 4 (M. Jędrysek)
11, 12 Warsztaty pianistyczne Jerzego Polaka (Udział nauczycieli i uczniów regionu) (M. Jędrysek, G. Hesko-Kołodzińska)
Lekcje otwarte z udziałem uczniów klasy fortepianu naszej szkoły, PPSM Kraków, PSM I st Podgórze ZPSM Nowa Huta.

Dzieci-Babciom i Dziadkom 2003

13 Przesłuchania regionalne dęte blaszane Nowy Sącz (udział wzięli: J. Miga - trąbka A. Gara - waltornia , M. Sieńko, P. Wójcik - puzon - do przesłuchań ogólnopolskich zakwalifikował się Marcin Sieńko)
14 Przesłuchania regionalne dęte drewniane Nowy Targ (udział wzięli: A. Tułacz - flet , N. Mazur - flet , A. Nogieć - klarnet - do przesłuchań ogólnopolskich zakwalifikowała się Agnieszka Tułacz)
Audycja sekcji fortepianowej i smyczkowej uczniów typowanych do przesłuchań regionalnych
15 Koncert w Polsko - Amerykańskim Instytucie Pediatrii pt. Dzieci - Dzieciom rozpoczynający cykl koncertów w wykonaniu uczniów naszej szkoły dla małych pacjentów szpitala.

Dzieci-Babciom i Dziadkom 2003

17, 18 Wywiadówki klas dyplomowych - teoria (W. Domka, J. Błażejewska, W. Nikodemowicz, U. Ochab)
18 Audycja Błażeja Kociubana ucznia prof. Wiesława Kwaśnego ZPSM Nowa Huta
21 Audycja sekcji smyczkowej (K. Podniesiński)
21, 22 Koncert dla dzieci Filharmonii Krakowskiej z udziałem chóru szkolnego pod dyr. Barbary Karpały, akomp. K. Ćwiklińska

Dzieci-Babciom i Dziadkom 2003

24 - 25 Przesłuchania regionalne klas skrzypiec i wiolonczeli organizowane w naszej szkole przez CEA (K. Podniesiński, M. Boryczko, R. Buszek, W. Domka, Samorząd Szkolny) udział wzięli: K. Sadłowski - wiolonczela , J. Kwarcińska - skrzypce , M. Skocz - skrzypce , A. Śliwczyńska - skrzypce - do przesłuchań ogólnopolskich zakwalifikował się Krzysztof Sadłowski

Dzieci-Babciom i Dziadkom 2003