II Ogólnopolski konkurs dla uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli szkół muzycznych I stopnia

"Młodzi artyści na Zamku w Suchej Beskidzkiej

 

 Hanna Bajorek (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali

otrzymała wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!

 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

"I Pierwszak Może Być Wirtuozem" w Warszawie

 

Dominik Michalik z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej uzyskał Dyplom Arcymistrza


 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Jesienne Spotkania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. w Żywcu

 

Trio w składzie:

Wojciech Kapałka - skrzypce

Jakub Stanuch - klarnet

Justyna Śmietana - fortepian

przygotowane przez p. Jana Ignatjuka

zajęło I miejsce


 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

 

21º Concorso Internazionale Per Giovani Strumentisti

w Udine (Włochy)

 

Nelly Czyż z klasy fortepianu  p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła II miejsce


 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogom!
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

 

15 Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale 

"Premio Citta di Padova"

 
Trio w składzie:
Wojciech Kapałka - skrzypce
Gabriela Kruczek - klarnet
Justyna Śmietana - fortepian
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka
zajęło II miejsce
 
Trio w składzie:
Emilia Zielińska - skrzypce
Zofia Wicher - wiolonczela
Barbara Szarek - harfa
przygotowane przez p. Wiesława Murzańskiego
zajęło III miejsce
 

 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding"

w Warszawie

 
 
Małgorzata Gołębiowska - skrzypce
z klasy p. Anny Woźniak
zajęła I miejsce
 
Wojciech Kapałka - skrzypce
z klasy p. Bożeny Baran-Darskiej
zajęła I miejsce
 
Emilia Zielińska - skrzypce
z klasy p. Anny Woźniak
zajęła II miejsce
 
Maja Mazur - skrzypce
z klasy p. Bogdana Woźniaka
otrzymałała wyróżnienie
 
wyróżnienia  otzrymali nauczyciele: Anna Woźniak, Bożena Baran-Darska, Paweł Domaradzki
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
Emilia Zielińska Rieding 300 Maja Mazur Rieding 300
Anna Woźniak Rieding 300 Bożena Baran Darska Rieding 300
Paweł Domaradzki Rieding 300
                                
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

VI Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Wiktora Gadzińskiego

w Katowicach

 
 
Antoni Trześniewski - kontrabas
z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
zdobył III nagrodę
 
Ignacy Tryboń - kontrabas
z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
otrzymał wyróżnienie

 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
A. Trześniewski Katowice 300    I.Tryboń Katowice 300
                                
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

XVII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant"

w Sochaczewie

 
 
Emilia Zielińska - skrzypce
z klasy p. Anny Woźniak
zdobyła III nagrodę

 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Emilia Zielińska Sochaczew 300   
                                
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

XIII Regionalny Konkurs z Literatury Muzycznej "Mistrzowskie Przeboje"

w Skarżysku-Kamiennej

 
 
Piotr Masłowski
z klasy p.Jolanty Błażejewskiej - Majdy
zajął I miejsce
 

 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Masłowski Skarżysko 300   Błażejewwska Skar zysko 300
                                 szkoła 300
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

II Międzyszkolny Domosławicki Konkurs Pianistyczny

w Domosławicach

 
 
Zuzanna Kuś – fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
zajęła I miejsce
 

 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Zuzanna Kuś Domosławice 300