III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

"Talenty Skrzypcowe 2019"

w Poznaniu

 
Wojciech Kapałka z klasy skrzyupiec  p. Bożeny Baran-Darskiej zajął  I miejsce
 
p. Bożena Baran-Darska orzymała dyplom w uznaniu wkładu pracy pedagogicznej w przygotowaniu ucznia
 
p. Agnieszka Zahaczewska-Książek otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
2019 04 28 30 Ponań Zahaczewska 300
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

VIII Małopolski Konkurs Zespołów Kameralnych

w Gdowie

 
duet Anna Bugaj (fortepian) i Dominik Michalik przygotowany przez  p. Barbarę Pęcherską zajął  I miejsce
duet Matalia Pałka (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali i Julia Surma (harfa) z klasy p. Barbary Rykiert zajął I miejsce
duet Julia Różycka (skrzypce) i Anna Bugaj (fortepian) przygotowany przez p. Bartłomieja Pęcherskiego zajął III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 2019 04 26 Gdów Bugaj Michalik Imiejsce 300 2019 04 26 Gdów Pałka Surma I Miejsce 300
2019 04 26 Gdów Różycka Bugaj IIImiejsce 300
 
 
                    
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

XVIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy

w Sochaczewie

 

 
Łucja Pauchi z klasy fletu p. Krzysztofa Kawuli otrzymała  wyróżnienie I stopnia
 
Serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
2019 04 17 sOCHACZEW pAUCH WYRÓŻNIENIE 300 
 
 
 
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

IX Ogólnopolski Konkurs Kameralny

dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia

w Katowicach

 

 
duet Julia Różycka (skrzypce) z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego i Anna Bugaj (fortepian) z klasy p. Barbary Pęcherskiej zajął III miejsce
duet Oksana Krzemińska (skrzypce) z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego i Dominik Michalik (fortepian) z klasy p. Barbary Pęcherskiej otrzymał wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
2019 04 15 16 Katowice Różycka Bugaj III miejsce 300 2019 04 15 16 Katowice Krzemińska Michalik wyróżnienie 300
 
 
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "JUPITER 2019"

w Krakowie

 
Jan Żurek z klasy waltorni  p. Marka Gumieli zajął  II miejsce (I nie przyznano)
Piotr Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął III miejsce ex aequo
Martyna Szwaja z klasy puzonu p. Grzegorza Salamona zajęła II miejsce
Gabriela Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza otrzymała wyróżnienie
wyróżnienia otrzymali nauczyciele: Jan Jarosz, Marek Gumiela i Grzegorz Salamon
oraz akompaniatorzy: Kristina Kutnik, Paweł Domaradzki
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 2019 04 12 13 Jupiter J.Żurek II m 3002019 04 12 13 Jupiter P.Kutnik III m 300
2019 04 12 13 Jupiter Szwaja II m 300 2019 04 12 13 Jupiter G.Kutnik wyr 300
2019 04 12 13 Jupiter Gumiela 300 2019 04 12 13 Jupiter Salamon 300
2019 04 12 13 Jupiter K.Kutnik wyr acc 300 2019 04 12 13 Jupiter Domaradzki 1 300
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

VI Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy

w Cieszynie

 
Wojciech Kapałka z klasy skrzyupiec  p. Bożeny Baran-Darskiej zajął  III miejsce
 
p. Bożena Baran-Darska orzymała dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

IV Paris International Music Competition

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 04 01 Paris Wojtanowska II miejsce 300
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów

im. Janiny Garści w Lublińcu

 
Tomasz Kania z klasy fortepianu  p. Agnieszki Tęczar otrzymał  wyróżnienie I stopnia
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli

Szkół Muzycznych I Stopnia

w Suchej Beskidzkiej

 
Natalia Pałka i Agata Wojtaszek z klasy wiolonczeli p. Aliny Gtochali otzrymały wyróżnienie
 
p. Alina Grochala otrzymała dyplom za wyróżniające się przygotowanie ucznia, a p. Agnieszka Lachcik otrzymała dyplom za wyróżniający się akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom!
 
   2018 02 8 10 Sucha Wyróżnienie Grochala 300 2018 02 8 10 Sucha Wyróżnienie Lachcik 300
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

V London International Music Competition

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 02 01 Londyn Wojtanowska III miejsce 300