X Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów

im. Janiny Garści w Lublińcu

 
Tomasz Kania z klasy fortepianu  p. Agnieszki Tęczar otrzymał  wyróżnienie I stopnia
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli

Szkół Muzycznych I Stopnia

w Suchej Beskidzkiej

 
Natalia Pałka i Agata Wojtaszek z klasy wiolonczeli p. Aliny Gtochali otzrymały wyróżnienie
 
p. Alina Grochala otrzymała dyplom za wyróżniające się przygotowanie ucznia, a p. Agnieszka Lachcik otrzymała dyplom za wyróżniający się akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom!
 
   2018 02 8 10 Sucha Wyróżnienie Grochala 300 2018 02 8 10 Sucha Wyróżnienie Lachcik 300
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

V London International Music Competition

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 02 01 Londyn Wojtanowska III miejsce 300
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny

Libiąż 2019

 
Anna Waśko z klasy fortepianu  p. Barbary Pęcherskiej zajęła III miejsce 
Anna Bugaj z klasy fortepianu  p. Barbary Pęcherskiej otrzymała  wyróżnienie
Dominik Michalik z klasy fortepianu  p. Barbary Pęcherskiej otrzymała wyróżnienie
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
   2019 01 12 13 Libiąż Michalik wyróżnienie 300
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

VII Ogólnopolski konkurs Wiolonczelowy

w Sochaczewie

 
Amelia Kmita z klasy wiolonczeli  p. Aliny Grochali zajęła II miejsce 
Natalia Pałka z klasy wiolonczeli p. Aliny Gtochali zajęła III miejsce
 
Zofia Wicher z klasy wiolonczeli p. Wiesława Murzańskiego otrzymała wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom!
 
   2019 01 10 Sochaczew Wicher wyróżnienie 300
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 
 

IV Tokyo International Music Competition

 

 
Bogna Wojtanowska z klasy fortpeinau  p.Grażyny Hesko Kołodzińskiej zajęła  III miejsce
wyróżnienie otrzymała również  nauczyciele p. Grażyna Hesko-Kołodizńska
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2019 01 01 Tokyo Wojtanowska III miejsce 3002019 01 01 Tokyo Hesko 300
 

 

 
                        
 
 
   
 
 
   
 
  
 

XIV Młodzieżowy Miedzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy

im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Poznaniu

 
Amelia Kmita z klasy wiolonczeli  p. Aliny Grochali otrzymała wyróżnienie II stopnia. 
 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

XIII Miedzynarodowy Festiwal Saksofonowy

w Przeworsku

 
Iga Hadyś z klasy saksofonu  p. Sebastiana Oronia zajęła III miejsce. 
 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

im. Iwony Kuźmy "Pianogranie"

w Krakowie

 
Tomasz Kania z klasy fortepianu p. Agnieszki Tęczar zajął III miejsce ex aequo. 
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

Dni Muzykowania Zespołowego i Rodzinnego

III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych

w Dobczycach

 
Zespół Interpretacji Ruchowej przygotowany przez p. Małgorzatę Kafarę zajął  I miejsce. 
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!