Dyrektor - mgr Marcin Zawiślak

Zastępcy dyrektora - mgr Janina Nowicka, mgr Barbara Pęcherska

 

Sekcja
instrumentów
dętych
Sekcja instrumentów klawiszowych
Sekcja instrumentów smyczkowych
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

 

 

 

Sekcja instrumentów dętych

Kierownik sekcji: dr Sebastian Oroń saksofon
mgr Krzysztof Kawula flet
mgr Beata Okońska-Jordan flet
mgr Filip Słowiak flet
mgr Monika Machnik obój
mgr Hubert Skóra obój
mgr Dominik Tekielak fagot
mgr Jan Cielecki klarnet
mgr Jan Ignatjuk klarnet
mgr Marcin Zawiślak klarnet
mgr Maurycy Biesiadecki trąbka, big band
mgr Jan Jarosz trąbka
mgr Marek Gumiela waltornia
mgr Grzegorz Salamon puzon
mgr Andrzej Kaczmarczyk perkusja, zespół perkusyjny
mgr Paweł Mielcarek perkusja
mgr Maciej Gładys akordeon

 

do góry

Sekcja instrumentów klawiszowych

Kierownik sekcji: mgr Barbara Pęcherska fortepian, fortepian dodatkowy
mgr Zofia Brańka-Skocz klawesyn, akompaniament,
nauka akompaniamentu na klawesynie
mgr Ireneusz Boczek akompaniament
mgr Paweł Domaradzki akompaniament
dr Michał Dziad akompaniament, fortepian dodatkowy
mgr Grażyna Hesko-Kolodzińska fortepian, fortepian dodatkowy
mgr Agnieszka Kawula fortepian, fortepian dodatkowy
mgr Sławomir Kokosza fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
mgr Karolina Krupa akompaniament 
mgr Kristina Kutnik akompaniament
mgr Agnieszka Lachcik akompaniament
dr Ewelina Markiel fortepian, fortepian dodatkowy
mgr Alicja Migielska fortepian, fortpian dodatkowy
mgr Monika Miga fortepian
mgr Robert Pazera fortepian, fortepian dodatkowy
mgr Agnieszka Tęczar fortepian, fortepian dodatkowy

 

do góry

Sekcja instrumentów smyczkowych

Kierownik sekcji: mgr Krzysztof Podniesiński skrzypce
mgr Maria Banasik skrzypce
mgr Bożena Baran-Darska skrzypce
mgr Roman Buszek skrzypce
mgr Dorota Cieśla skrzypce
mgr Janina Nowicka skrzypce
mgr Małgorzata Osak skrzypce
mgr Bartłomiej Pęcherski skrzypce
mgr Anna Woźniak skrzypce
mgr Danuta Popielak altówka
mgr Mikołaj Pęcherski wiolonczela
mgr Alicja Góra wiolonczela
mgr Alina Grochala wiolonczela
mgr Wiesław Murzański wiolonczela
mgr Grzegorz Frankowski kontrabas
mgr Witold Stryszowski kontrabas
mgr Barbara Rykiert harfa
mgr Joanna Kowalczyk gitara
mgr Marek Hampel orkiestra 

 

do góry

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

Kierownik sekcji: mgr Małgorzata Kafara kształcenie słuchu, rytmika
mgr Jolanta Błażejewska-Majda audycje muzyczne, kształcenie słuchu
mgr Katrzyna Hampel kształcenie słuchu
mgr Barbara Karpała  chór
mgr Katarzyna Łętowska kształcenie słuchu, rytmika
mgr Ewa Miśkowicz audycje muzyczne, kształcenie słuchu
mgr Monika Moskała kształcenie słuchu, rytmika
mgr Barbara Pieczara kształcenie słuchu

 

do góry

Made with Joooid