IV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Wadowicach

Piotr Kutnik z klasy trąbki  p. Jana Jarosza zajął  II miejsce

Dominik Wójcik  z klasy puzonu p. Grzegorza Salamona otrzymał wyróżnienie II stopnia

p. Jan Jarosz otrzymał dyplom za szczególne osiągnięcia pedagogiczne

p. Kristina Kutnik otrzymała dyplom za wyróżniający się akompaniament

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom

2021 05 09 Wadowice P. Kutnik IIm 300 2021 05 09 Wadowice D. Wójcik wyr 300

2021 05 09 Wadowice J. Jarosz 300 2021 05 09 Wadowice K. Kutnik 300

 

 

IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy

Adam Banek z klasy kontrabasu p. Grzegorza Frankowskiego zajął  I miejsce

serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi

2021 04 30 Gdańsk A. Banek I miejsce 300

 

 

Internetowy Festiwal Duetów z Harfą 2021

Duet harfowy Julia Surma i Bruno Wosek z klasy p. Barbary Rykiert  zajął  II miejsce

serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi

 2021 04 30 Duety z Harfą B. Wosek J. Surma II m 300

 

X Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Na polską nutę”

Oksana Krzemińska i Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego otrzymały  wyróżnienia

serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi

 

2021 04 29 Włocławek O. Krzemińska wyróżnienie 300 2021 04 29 Włocławek P. Fijałka wyróżnienie 300

 

 

XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej

Pola Fijałka z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego otrzymała  nagrodę II stopnia

Weronika Broś z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego otrzymała  nagrodę III stopnia

serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi

  

Dyplom 2021 04 24 Sokołów P. Fijałka II Nagroda 2021 04 24 Sokołów W. Broś III Nagroda 300

VI Głogowski Konkurs Trębaczy

Piotr Kutnik z klasy p. Jana Jarosza zajął  I miejsce

Bartłomiej Surman z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego zajął  II miejsce

Wyróżnienia otrzymali również nauczyciele: Jan Jarosz i Baurycy Biesiadecki  oraz akompaniatorka p. Kristina Kutnik  

serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom

 2021 04 20 22 Głogów P. Kutnik I m 300 2021 04 20 22 Głogów B. Surman II m 300 

2021 04 20 22 Głogów J. Jarosz 300 2021 04 20 22 Głogów M. Biesiadecki 300 2021 04 20 22 Głogów K. Kutnik 300

II Ogólnopolski Konkurs Kameralny

im. Wiłkomirskich w Łodzi

Duet: Pola Fijałka (skrzypce) i Anna Waśko (fortepian z klasy p. Barbary Pęcherskiej) zajął  I miejsce i otrzymał nagrodę za najlepsze wykonanie utworu polskiego

Duet wiolonczelowy: Natalia Pałka i Benjamin Leksycki z klasy p. Aliny Grochali otrzymał  wyróżnienie

Wyróżnienie za przygotowanie uczniów do konkursu otrzymała p. Alina Grochala i p. Bartłomiej Pęcherski

serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom

 2021 04 24 Łódź A. Waśko P. Fijałka I m 300 2021 04 24 Łódź A. Waśko P. FIjałka utwór polski 300 2021 04 24 Łódź B. Pęcherski 300

2021 04 24 Łódź N. Pałka B. Leksycki wyr 300 2021 04 24 Łódź A. Grochala wyr 300

 

 
ONLINE MUSICAL COMPETITION
 
Musical lace from Idrija, Slovenia -  
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajął I miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
"The Violin Doc" International Online Festival
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajął I miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300