VI Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" w Warszawie
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajął I miejsce z wyróżnieniem,
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
VI Konkurs Młodych Talentów - Czerwionka Leszczyny
 
Anna Waśko w klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej zajęła I miejsce
Oksana Krzemińska i Filip Mazur z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęli  I miejsce
Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła  III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 
 
2020 06 20 Czerwionka I m A. Waśko 300  2020 06 20 Czerwionka II m O. Krzemińska 300

2020 06 20 Czerwionka II m F. Mazur 300  2020 06 20 Czerwionka III m P. Fijałka 300

          
 
 
 
 
 
 

 
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2020 w Krakowie
 
Tomasz Widłak z klasy fortepianu p. Sławomira Kokoszy zajął III miejsce,
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
III Konkurs Pianistyczny PIANO FORTE w Wieliczce
 
Antonina Michalczyk z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej zajęła III miejsce,
 
Mila Husak i Bogna Wojtanowska z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej otrzymały wyróżnienia
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
2020 03 07 M Husak Wieliczka Wyrnienie 3002020 03 07 B Wojtanowska Wieliczka Wyrnienie 300
 
 
 
 
 
 

 
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów
 
im. Adama Harasiewicza w Rzeszowie
 
Tomasz Widłak z klasy fortepianu p. Sławomira Kokoszy zajął II miejsce,
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
          2020 03 03 Rzeszw T Widak II miejsce 300  
 
 
 
 
 
 
 

 
XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej w Krakowie
 
Tomasz Widłak z klasy fotrpianu p. Sławomira Kokoszy otrzymał wyróżnienia
 
p. Sławomir Kokosza otrzymała dyplom uznania za wyróżniające przygotowanie ucznia
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 03 01 T Widak Krakw Wyrnienie 300  
2020 03 01 S Kokosza Krakw Wyrnienie 300
 
 
 
 
 
 

 
IV Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Klas Skrzypiec i  Wiolonczeli Szkół Muzycznych I Stopnia
"Młodzi Artyści na Zamku Suskim" w Suchej Beskidzkiej
 
Hanna Bajorek i Benjamin Leksycki z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali otrzymali wyróżnienia
 
p. Agnieszka Lachcik otrzymała dyplom wyróżniający się akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 
 
2020 02 21 23 Sucha Bajorek wyrnienie 300  2020 02 21 23 Sucha Leksycki wyrnienie 300
 
2020 02 21 23 Sucha Lachcik 300
 
 
 
 

 
IV Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie
 
Adam Banek z klasy kontrabasu p. Grzegorza Frankowskiego  zajął III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 02 03 05 Warszawa Banek III miejsce 300
 
 
 
 

 
The 14th Jan Vychitil International Cello Competition - Prague
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego  zajął II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 02 02 Praga St Kaleta II miejsce 300
 
 
 
 

 
XXIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie
 
Mila Husak z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej  otrzymała wyróżnienie
 
p. Grażyna Hesko - Kołodzińska otrzymała "Podziękowanie za przygotowanie uczniów"
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 2020 01 23 24 Tuchw Husak Wyrnienie 300
 
2020 01 23 Tuchw G HEsko podzikkowanie 300