Osiągnięcia - archiwum

 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS KONTRABASOWYCH OSOBOWOŚCI
w ramach II MIĘDZYNARODOWEGO SYMPOZJUM KONTRABASU we Wrocławiu
 
II MIEJSCE otrzymał Antoni Trześniewski z klasy kontrabasu p. Grzegorza Franowskiego
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Wrocław Trześniewski 300    
 
   
 
 
   
 
  
 
 
XVI INTERNATIONAL COMPETITION "MUSIC WITHOUT LIMITS" w Druskiennikach (Litwa)
 
II MIEJSCE otrzymała Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
wyróżnienie otrzymała również p. Grażyna Hesko-Kołodzińska
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
scan 300    scan2 300
 
   
 
 
   
 
  
 
 
14° CONCORSO INTERAZIONALE DI ESECUZIONE MUSICALE
"PREMIO CITTA' DI PADOVA" (Włochy)
 
I NAGRODĘ  otrzymała Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
II NAGRODĘ  otrzymała Emilia Zielińska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak
II NAGRODĘ  otrzymała Małgorzata Gołębiowska z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak
III NAGRODĘ  otrzymała Adrianna Łukaszczyk z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak
IV NAGRODĘ  otrzymała Barbara Krzysztofiak z klasy skrzypiec p. Bogdana Woźniaka
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
Szczygieł padova 300    zielińska padova 300
 
Gołębiowska padova 300   Lukaszczyk padova 300
 
Krzysztofiak padova 300
 
   
 
 
   
 
  
 
 
IV Skierniewickie Spotkania Mlodych Altowiolistów
 
WYRÓŻNIENIE otrzymała Maja Romanowska z klasy altówki p. Danuty Popielak
 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Romanowska 300    
 
   
 
 
   
 
  
 
 
XVII Międzynarodowy Konkurs "Moje inspiracje muzyczne" w Nałęczowie
 
 
II NAGRODĘ  otrzymała Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej:
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
szczygieł II nagroda 300    
 
   
 
 
   
 
  
 
 
III Ogólnopolski Konkurs im. Moniki Sikorskiej-Wojtachy "Czerwcowe dźwiękobranie" w Wieliczce
 
 
WYRÓŻNIENIA otrzymali uczniowie z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej:
 
Nelly Czyż
Piotr Filemonowicz-Skoczek
Zuzanna Szczygieł
 
podziękowanie za przygotowanie uczniów otrzymała p. Grażyna Hesko-Kołodzińska
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Czyż 300    filemonowicz 300
 
Szczygieł 300    Hesko 300
 
 
   
 
  
 
 
XIV Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy
 
WYRÓŻNIENIE I STOPNIA otrzymała Lilianna Kubiak z klasy p.Aliny Grochali

 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Kubiak 300   
 
 
   
 
  
 
 
VIII Ogólnopolski Konkurs "Turniej Młodych Skrzypków" w Nysie
 
 
III NAGRODĘ  otrzymała Adrianna Łukaszczyk z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak
 
serdecznie gratulujemy!
 
Łukaszczyk nysa 300    
 
   
 
 
   
 
  
 
 
VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy
"Młody polski wiolonczelista" w Bochni
 
II MIEJSCE zajęła Amelia Kmita z klasy p. Aliny Grochali
 
wyróżnienie otrzymała akompaniatorka p. Agnieszka Lachcik
 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
Kmita 300   
   
 
  
 
 
VII Konkurs Altówkowy
dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia w Żywcu
 
I MIEJSCE (w grupie I) zajęła Anna Dziura z klasy p. Danuty Popielak

III MIEJSCE (w grupie II) zajęła Maja Romanowska z klasy p. Danuty Popielak
 
III MIEJSCE (w grupie I) zajęła Zuzanna Kaczor z klasy p. Danuty Popielak
 

 
serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
dziura 300   kaczor 300
 
romanowska 300
   
 
  
 
 
VII Concurso Internacional de Piano
"Pequeños Grandes Pianistas" w Sigüenza (Hiszpania)
 
I miejsce zajęła Zuzanna Szczygieł z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogwi!
 
dyplom z szczygieł 300   
   
 
  
 
 
XVII KONKURS SKRZYPCOWY DLA UCZNIÓW KLAS II i III SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA w Żywcu
 
I MIEJSCE zajął Wojciech Kapałka z klasy p. Bożeny Baran - Darskiej 
 
WYRÓŻNIENIE otrzymał akompaniator p. Kamil Serefko
 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
Kapałka 300   
   
 
  
 
 
XVIII MAŁOPOLSKI KONKURS MŁODYCHSKRZYPKÓW, WIOLONCZELISTÓW I GITARZYSTÓW w Limanowej
 
I MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak 
 
III MIEJSCE zajęła Amelia Kmita z klasy p.  Aliny Grochali
 
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Maja Tracz z klasy p. Aliny Grochali
Bartłomiej Szlubowski z klasy p. Aliny Grochali
Wiktoria Machnik z klasy p. Joanny Kowalczyk
 
WYRÓŻNIENIE otrzymała akompaniatorka p. Agnieszka Lachcik
 
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
Łukaszczyk_300.jpg  Kmita_300.jpg 
Machnik_300.jpg   Tracz 300
Szlubowski 300
  
 
 

Z radością informujemy, że

 

Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski

 

wyróżnił za „szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015” uczniów naszej szkoły:

 

Zuzannę Szczygieł (fortepian)

Annę Strzałkę (fortepian)

Martynę Walusiak-Cybulską (fortepian)

Antoniego Trześniewskiego (kontrabas)

Piotra Dziedzica (kontrabas)

Emilię Zielińską (skrzypce)

Maję Mazur (skrzypce)

Michała Kisielewicza (perkusja)
 
 
    PMK 300