Osiągnięcia - archiwum

IV Ogólnopolski Konkurs

"Miniatura Wiolonczelowa"

w Warszawie

 
 

Antonina Rzonca (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego

 zajęła I miejsce,

Zofia Wicher (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego

 zajęła I miejsce

Barbara Zielińska (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego

 zajęła I miejsce

 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
B. Zielińska Warszawa 2018 300
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

Ogólnopolski Konkurs

w ramach

VIII Polskich Spotkań Kontrabasowych

Mielec 2018

 
Antoni Trześniewski z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
 
otrzymał GRAND PRIX i zajął  I miejsce, otrzymał również nagrodę specjalną
 
Karol Jancik z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
 
zajął  II miejsce
 
Ignacy Tryboń z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
 
otrzymał wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
A. Trześniewski nagroda specjalna Mielec 2018 300 G. Frankowski A. Trześniewski Mielec 2018 300
K. Jancik Mielec 2018 300 G. Frankowski K. Jancik Mielec 2018 300
I. Tryboń Mielec 2018 300
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

International Violin Competition "Vivaldi 340"

w Wieliczce

 
 

Małgorzata Gołębiowska (skrzypce) z klasy p. Anny Woźniak zajęła I miejsce

 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

im. Grażyny Bacewicz

we Wroclawiu

 
Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran - Darskiej

zajął III miejsce

p. Agnieszka Zahaczewska-Książek otrzymała dyplom za wyróżniający  akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagom!

     
 

  W. Kapałka Wrocław 2018 300A. Zahaczewska Wrocław 2018 300
 
   
 
 
   
 
  
 

XIX Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków Wiolonczelistów i Gitarzystów

w Limanowej

Małgorzata Gołębiowska (skrzypce) z klasy p. Anny Woźniak

zajęła I miejsce

Hanna Bajorek (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali

 zajęła II miejsce,

Wojciech Kapałka (skrzypce) z klasy p. Bożeny Baran - Darskiej

zajął II miejsce

Antonina Rzonca (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego

 zajęła II miejsce,

Amelia Kmita (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali

 zajęła III miejsce

Agnieszka Pirowska (wiolonczela) z klasy p. Alicji Góry

 zajęła III miejsce

Zofia Wicher (wiolonczela) z klasy p. Wiesława Murzańskiego

 zajęła III miejsce

Liliana Kubiak (wiolonczela) z klasy p. Aliny Grochali

 otrzymała wyróżnienie

Wyróżnienie otrzymał również akompaniator p. Paweł Domaradzki

Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom!

M. Gołębiowska Limanowa 2018 300H. Bajorek Limanowa 2018 300   

   W. Kapałka Limanowa 2018 300A. Rząca Limanowa 2018 300 

A. Kmita Liamnowa 2018 300A. Pirowska Limanowa 2018 300

Z. Wicher Liamnowa 2018 300L. Kubiak Limanowa 2018 300

  P. Domaradzki Limanowa 2018 300
 
   
 
 
   
 
  
 

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Gimnazjów

w Warszawie

 

Martyna Walusiak - Cybulska z klasy p. Olgi Łazarskiej

zajęła  II miejsce

 
Serdecznie gratulujemy uczenicy i pedagogowi!
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy

dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia

w Kielcach

Małgorzata Gołębiowska z klasy p. Anny Woźniak

 zdobyła I miejsce i GRAND PRIX 

Wojciech Kapałka z klasy p. Bożeny Baran – Darskiej

  zajął III miejsce

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!

  IMG 20180411 181708 01   M. Gołębiowska Grand Prix 300

M. Gołębiowska I miejsce 300W.Kapałka Kielce 2018 300

 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

International Marimba Festiva 2018

w Bambergu (NIemcy)

 

Milena Rusek z klasy p. Andrzeja Kaczmarczyka

 otrzymała nagrodę za interpretację

Serdecznie gratulujemy!

  Milena Wyróżnienie 300 

 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

VII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych

"GRAJMY RAZEM"

w Zamościu

 

duet: Anna Bugaj i Dominik Michalik z klasy p. Barbary Pęcherskiej

 

otrzymał wyróżnienie 

Serdecznie gratulujemy!

  A.Bugaj D. Michalik wyróżnienie 300 

 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

XXIII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny

im. Haliny Czerny - Stefańskiej

w Żaganiu

 

Martyna Walusiak - Cybulska z klasy p. Olgi Łazarskiej

zajęła  II miejsce

 
Serdecznie gratulujemy uczenicy i pedagogowi!
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

XIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne

"Bieszczady bez Granic"

w Sanoku

 

Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko - Kołodzińskiej

otrzymała

Nagrodę Srebrnego Wirtuoza

oraz

Wyróżnienie dyr Janusza Ostrowskiego "Organista forum"

Serdecznie gratulujemy uczenicy i pedagogowi!
 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny

w Krakowie

 

Dominik Michalik z klasy p. Barbary Pęcherskiej

 

zajął I miejsce

 

Anna Bugaj z klasy p. Barbary Pęcherskiej

otrzymała wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!

 
 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

XIV Regionalny Konkurs Czytania Nut Głosem

w Krakowie

 

Antoni Trześniewski

 

zajął IV miejsce

 

Serdecznie gratulujemy!

  A. Trześniewski IV m Kraków 2018 300 

 
 
 
 
 
                         
 
 
   
 
 
   
 
  
 

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

w Trzcianie

Antoni Trześniewski z klasy p. Barbary Pęcherskiej

zajął I miejsce

Anna Bugaj z klasy p. Barbary Pęcherskiej

zajęła II miejsce

Tomasz Kania z klasy p. Agnieszki Tęczar

zajął III miejsce

Dominik Michalik z klasy p. Barbary Pęcherskiej

otrzymał wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!