Osiągnięcia - archiwum

 
 
Zimowa Akademia Muzyki w Lusławicach
 
w warsztatach prof. Łukasza Błaszczyka (skrzypce)
wzięły udział uczennice p. Anny Woźniak - Adrianna Łukaszczyk i Emilia Zielińska
 
 
VII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w Sanoku
w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego "BIESZCZADY BEZ GRANIC"
 
Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
zdobyła tytuł LAUREATA - DYPLOM ZŁOTEGO WIRTUOZA
oraz WYRÓŻNIENIE DYR. JANUSZA OSTROWSKIEGO "ORGANISTA FORUM"
 
 
 
III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"
 
III MIEJSCE - TRIO
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka w składzie:
Emilia Zielińska - skrzypce
Zuzanna Bugajska - klarnet
Justyna Śmietana - fortepian
 
III MIEJSCE - DUET FORTEPIANOWY 
przygotowany przez p. Grażynę Hesko-Kołodzińską w składzie:
Martyna Wojas
Tomasz Nowak
 
   
 
 
15 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz/Zgorzelec
III MIEJSCE - Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
         
Gratulujemy!
 
 
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
 
WYRÓŻNIENIE stopnia I - Nelly Czyż z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
WYRÓŻNIENIE stopnia I - Alicja Murzańska z klasy fortepianu p. Agnieszki Tęczar
WYRÓŻNIENIE stopnia I - Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
         
Gratulujemy!
 
 
I Konkurs Młodych Talentów w Kalwarii Zebrzydowskiej
 
uczniowie klasy skrzypiec p. Bożeny Baran - Darskiej otrzymali:
WYRÓŻNIENIE - Oliwia Mania
WYRÓŻNIENIE - Wojciech Kapałka
 
uczennice klasy altówki p. Danuty Popielak otrzymały:
II MIEJSCE - Anna Maria Dziura
WYRÓŻNIENIE - Maja Romanowska
 
uczniowie klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali otrzymali:
III MIEJSCE - Maja Tracz
III MIEJSCE - Bartłomiej Szlubowski
WYRÓŻNIENIE - Lilianna Kubiak
 
Gratulujemy!
 
 
 
 
Nelly Czyż z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej 
zajęła III MIEJSCE
 
Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymałWYRÓŻNIENIE
 
w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Ettore Pozzoli wTrzcianie
 
gratulujemy!
 
image002image001
 
 
Daniel Gniadek z klasy p. Eweliny Markiel
 
otrzymał III NAGRODĘ
 
w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Karola Nicze w Pabianicach
 
gratulujemy!
 
dyplom gniadek
 
 
 
 
Trio w składzie:
 
Emilia Zielińska - skrzypce
Zuzanna Bugajska - klarnet
Justyna Śmietana - fortepian
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka
 
zajęło II miejsce (I nie przyznano)
 
w I JESIENNYCH SPOTKANIACH ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA W ŻYWCU
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
dyplom zywiec 2015dyplom j ignatjuk zywiec 2015
 

Serdeczne Gratulacje dla uczennic klasy gitary Pani JOANNY BARAN


WIKTORII MACHNIK za zajęcie I MIEJSCA


ZOFII WESOŁOWSKIEJ za zajęcie II MIEJSCA ,

 

oraz duetu ZOFIA WESOŁOWSKA i WIKTORIA MACHNIK za zdobycie wyróżnienia


w XIX Wojewódzkim Przeglądzie Gitarowym w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie

 Serdeczne gratulacje dla uczennic:


Emilii Zielińskiej z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak za zajęcie I miejsca,

Adrianny Łukaszczyk z klasy skrzypiec p. Anny Woźniak za zajęcie IV miejsca,

oraz

Mai Mazur z klasy skrzypiec p. Teresy Szarek za zajęcie IV miejsca,

w VII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie