II International Instrumental Performance Competition  –    Toronto

Weronika Broś z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła II miejsce

Julia Różycka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła II miejsce

Filip Mazur z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła III miejsce

p. Bartłomiej Pęcherski otrzymał nagrodę dla nauczyciela.

Gratulujemy uczniom i pedagogowi

 

 

    

    

Great Masters

International Piano Competition

Vladimir Horovitz Edition

Miłosz Kusy z klasy fortepianu p. Sławomira Kokoszy zajął I miejsce

Joanna Dorobis z klasy fortepianu p. Sławomira Kokoszy zajęła II miejsce

p. Sławomir Kokosza otrzymał Dyplom za przygotowanie uczniów

Gratulujemy uczniom i pedagogowi

2021 07 28 Great Masters Miłosz Kuzy Im 300 2021 07 28 Great Masters J. Dorobis IIm 300

2021 07 28 Great Masters S. Kokosza 300

24th International Competition of Bohdan Warchal in playing the bow string instruments - Dolny Kubin

Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła II miejsce

Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi

2021 06 24 Dolny Kubin P. Fijałka Im 300

IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie

Oksana Krzemińska z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła I miejsce 

Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła III miejsce 

p. Bartłomiej Pęcherski otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie laureatów

p. Paweł Domaradzki otrzymał dyplom za wuróżniający akompaniament

Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom

2021 06 20 RIeding O. Krzemińska Im 300 2021 06 20 RIeding P. Fijałka IIIm 300

2021 06 20 RIeding B. Pęcherski 300 2021 06 20 RIeding P. Domaradzki 300

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych
im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego 
w Lublinie

Piotr Kutnik z klasy trąbki p. Jana Jarosza zajął II miejsce

p. Jan Jarosz otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie ucznia

p. Kristina Kutnik otgrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom

2021 06 10 Lublin P. Kutnik II m 300

2021 06 10 Lublin J. Jarosz 300    2021 06 10 Lublin K. Kutnik 300

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,CO MŁODYM W DUSZY GRA?”

w Rudzie Śląskiej

Anna Nikiel z klasy skrzypiec p. Marii Banasik-Gawkowskiej zajęła II miejsce w grupie I

Weronika Broś z klasy skrzypiec p. Bartlomieja Pęcherskiego zajęła II miejsce w grupie I

Filip Mazur z klasy skrzypiec p. Bartlomieja Pęcherskiego zajął II miejsce w grupie II

Michał Domagała z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali zajął I miejsce w grupie I

Beniamin Leksycki z klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali zajął I miejsce w grupie II
i otrzymał nagrodę za wyróżniające wykonanie utworu kompozytora polskiego

Barbara Zielińska z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajęła II miejsce w grupie III

Zofia Biesaga z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej otrzymała wyróżnienie

 

2021 06 10 Ruda Śląska Anna Nikiel IIm 300 2021 06 10 Ruda Śląska Weronika Broś IIm 300

2021 06 10 Ruda Śląska Filip Mazur IIm 300 2021 06 10 Ruda Śląska Michał Domagała I m 300

2021 06 10 Ruda Śląska Benjamin Leksycki Im 300 2021 06 10 Ruda Śląska Benjamin Leksycki nagroda 300

2021 06 10 Ruda Śląska Barbara Zielińska IIm 300 2021 06 10 Ruda Śląska Zofia Biesaga wyr 300

2021 06 10 Ruda Śląska A. Grochala 300 2021 06 10 Ruda Śląska M. Banasik 300

2021 06 10 Ruda Śląska B. Pęcherski 300 2021 06 10 Ruda Śląska M. Pęcherski 300

2021 06 10 Ruda Śląska A. Lachcik 300 2021 06 10 Ruda Śląska P. Domaradzki 300

2021 06 10 Ruda Śląska B. Zieliński 300

 

 

2 Ogólnopolska Olimpiada Perkusji w Bydgoszczy

Olga Walkowska  z klasy perkusji p. Andrzeja Kaczmarczyka zajęła III miejsce

Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi

2021 06 10 Bydgoszcz O. Walkowska IIIm 300

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika w Czasławiu

Anna Nikiel z klasy skrzypiec p. Marii Banasik-Gawkowskiej otrzymała wyróżnienie

P. Maria Banasik-Gawkowska otrzymała "Podziękowanie za profesjonalne przygotowanie ucznia".

Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi.

2021 06 06 Czasław A. Nikiel wyróżnienie 300 2021 06 06 Czasław M. Banasik 300

V Akademia Młodego Waltornisty w Katowicach

Katarzyna Żurek i Maciej Rybak z klasy waltorni p. Marka Gumieli otrzymali wyróżnienia

Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi

2021 06 05 Katowice K. Żurek w 300 2021 06 05 Katowice K. Żurek w2 300

2021 06 05 Katowice M. Rybak w 300 2021 06 05 Katowice M. Rybak w2 300

International Moscow Music Online-Competition w Moskwie

Duet:

  • Pola Fijałka (skrzypce) z klasy p. Bartłomieja Pęcherskiego
  • Anna Waśko (fortepian) z klasy p. Barbary Pęcherskiej

zajął I miejsce w kategorii do 13 lat

p. Barbara Pęcherska i p. Bartłomiej Pęcherski otrzymali podziękowania.

Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom

2021 06 01 Moskwa P. Fijałka A. Waśko Im 300

2021 06 01 Moskwa B. Pęcherska 300 2021 06 01 Moskwa B. Pęcherski 1 300