Gustav Mahler Institute Prague 
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajął II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
Stowarzyszenie HARFA DZIECIOM
 
II Oólnopolski Internetowy Konkurs Harfowy 
 
Bruno Wosek z klasy harfy p. Barbary Rykiert otrzymał Dyplom "za piękny dźwięk i wspaniałe muzyczne wrażenie miejsce" i Nagrodę Małgorzaty Komorowskiej
 
Pani Barbara Rykiert  otrzymała podziękowanie za przygotowanie ucznia
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300   2020 harfa B Rykiert podzikowanie 300
 
 
 
 
 
 

 
VI Odin International Music Competition 
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajął II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
KInternationaller Klavierwettbewerb GLORIA ARTIS WIEN 2020
 
Anna Waśko z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej zajęła III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
King's Peak International Music Competition
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołajaja Pęcherskiego zajął I miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
XX International Juliusz Zarębski Music Competition Łomianki/Warszawa
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołaja Pęcherskiego zajął I miejsce
 
Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego zajęła III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  2020 12 15 XX J.Zarębski Łomianki IIIm P. Fijałka 300
 
 
 
 
 
 

 
"The Violin Doc" International Online Festival
 
Stanisław Kaleta z klasy wiolonczeli p. Mikołajaja Pęcherskiego zajął II miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
                                 2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300  
 
 
 
 
 
 

 
IX Polskie Spotkania Kontrabasowe w Mielcu
 
Adam Banek z klasy kontrabasu p. Grzegorza Frankowskiego zajął I miejsce,
 

Grzegorz Frankowski otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów.

 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
 
 
2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300   2020 12 04 Rybnik wyrnienie A Bugaj O Krzemiska 300
 
    
 
 
 
 
 

 
V Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach FESTIWALU FORTE
 
 
Oksana Krzemińska, Weronika Broś i Pola Fijałka z klasy skrzypiec p. Bartłomieja Pęcherskiego otrzymały "Tytuł Laureata"
 

Bartłomiej Pęcherski otrzymał dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów.

 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
 
 
2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300   2020 12 04 Rybnik wyrnienie A Bugaj O Krzemiska 300
 
2020 12 04 Rybnik B Pcherska 300   2020 12 04 Rybnik B Pcherski 300 
 
 
 
 
 

 
XV Ogólnopolskie Forum Młodytch Instrumentalistów
 
im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
 
Anna Waśko z klasy fortepianu p. Barbary Pęcherskiej otrzymała wyróżnienie,
 
duet Anna Bugaj i Oksana Krzemińska przygotowany przez p. Bartłomieja Pęcherskiego otrzymał wyróżnienie II stopnia,
 

Barbara Pęcherska i Bartłomiej Pęcherski otrzymali dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów.

 
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogom!
 
 
 
2020 03 07 Wieliczka A Michalczyk III miejsce 300   2020 12 04 Rybnik wyrnienie A Bugaj O Krzemiska 300
 
2020 12 04 Rybnik B Pcherska 300   2020 12 04 Rybnik B Pcherski 300