bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

01 Audycja klasy skrzypiec Bożeny Baran – Darskiej
01 Audycja klas I Sekcji Instrumentów Dętych
04 Audycja dla Przedszkoli Samorządowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły
04-06 Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia Elżbieta Tompolska zajęła III miejsce (I i II miejsca nie przyznano) Darii Krawczyk otrzymała wyróżnienie
07 Sprawdzian pisemny klas 6 i IV z kształcenia słuchu
08-09 II przesłuchania dyplomowe Sekcji Instrumentów Dętych
09-10 II przesłuchania dyplomowe Sekcji Instrumentów Smyczkowych
09-12 XVII Małopolski Konkurs Młodych Skrzypków, Wiolonczelistów i Gitarzystów Szkół Muzycznych I stopnia w Limanowej I miejsce Małgorzata Błocka z klasy wiolonczeli Aliny Grochali, II miejsce Wojciech Prażuch z klasy wiolonczeli Wiesława Murzańskiego, III miejsce Zofia Bajorek z klasy wiolonczeli Aliny Grochali, wyróżnienie – Małgorzata Maślej z klasy skrzypiec Romana Buszka. Wyróżnienia dla akompaniatorów otrzymali: Agnieszka Kociuban, Agnieszka Kawula, Ireneusz Boczek.
12-13 VIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2014” organizowany przez naszą szkołę wspólnie z firmą Music Info z Krakowa Michał Koziński z klasy trąbki Maurycego Biesiadeckiego zajął III miejsce, Urszula Bizunowicz z klasy klarnetu Jana Ignatjuka zajęła III miejsce. Wyróżnienia otrzymali nauczyciele: Maurycy Biesiadecki i Jan Ignatjuk oraz akompaniatorzy: Paweł Domaradzki i Michał Dziad.
14 Sprawdzian pisemny klas 6 i IV z kształcenia słuchu
14 Audycja klas perkusji
15 Szkolenie metodyczne poprowadzone przez mgr Bożenę Janiszewską pt. „Sześciolatek w szkole artystycznej”
16 Audycja Działu Wychowania Przedszkolnego pt. „Poznajemy instrumenty – instrumenty dęte”
17-22 Przerwa świąteczna
24 „Salonik Muzyczny” w wykonaniu zespołów szkolnych – spotkanie z muzyką kameralną zorganizowany przez Monikę Migę.
24-26 Internationale Marimba-Festiva w Bambergu (Niemcy) – III miejsce Michał Kisielewicz, wyróżnienia: Wiktor Gut i Agata Cepuch; wszyscy uczniowie zklasy Andrzeja Kaczmarczyka.
26 IX Ogólnopolski Konkurs – Festiwal Józefa Haydna w Lubartowie o życiu i twórczości kompozytora – I miejsce Aleksandra Wilk, wyróżnienia Bianka Strzebońska i Julia Kisielewicz. Uczennice przygotowane przez Jolantę Błażejewską – Majda.
26-28 III Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy w Kielcach Adrianna Łukaszczyk z klasy Anny Woźniak otrzymała wyróżnienie.
28-29 III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Młodzi czarodzieje gitary” w Dobczycach – wyróżnienia I stopnia otrzymali Zofia Wesołowska z klas Joanny Baran i Marcin Kranz z klasy Tadeusza Pokornego.