bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

03-04 Ogólnopolskie Forum Pianistyczne w Płocku – Bartłomiej Kokot z klasy p. Alicji Migielskiej został zaproszony jako Gość Specjalny – uczestnik koncertu galowego
07 Audycja o instrumentach perkusyjnych w Dziale Wychowania Przedszkolnego
08 Warsztaty smyczkowe prowadzone przez mgr Z. Pilch pt. „Prawidłowa realizacja artykulacji w koncertach smyczkowych A. Vivaldiego w oparciu o barokowy styl wykonawczy”
13 Warsztaty pianistyczne prowadzone przez prof. M. Cieniawę (AM Kraków)
14 Audycja klas gitary
15 Audycja uczniów klas instrumentów dętych drewnianych i akordeonu przed przesłuchaniami makroregionalnymi CEA
16 Audycja klasy gitary (J. Baran) i wiolonczeli (A. Grochala)
18 Koncert Fundacji „Pro Musica Bona” z udziałem stypendystów z naszej szkoły: Bartłomieja Kokota z klasy p. Alicji Migelskiej i Elżbiety Tompolskiej z klasy p. Krzysztofa Kawuli
19 Audycja wiolonczelowa uczniów biorących udział w przesłuchaniach makroregionalnych CEA
20 Audycja uczniów klas instrumentów dętych blaszanych przed przesłuchaniami makroregionalnymi CEA
21 Audycja klasy skrzypiec p. A. Nawrot-Czmich
Audycja uczniów klas fortepianu przed przesłuchaniami makroregionalnymi CEA
22 Audycja zespołów perkusyjnych przed przesłuchaniami makroregionalnymi CEA
26 – 28 Makroregionalne przesłuchania zespołów perkusyjnych szkół muzycznych I i II stopnia organizowane w naszej szkole. Do udziału w przesłuchaniach ogólnopolskich zakwalifikowane zostały 2 zespoły z naszej szkoły: „AGAWI” (Agata Cepuch i Wiktor Gut) oraz kwartet (Aleksandra Żebrowska, Wojciech Zieliński, Dawid Dudek i Mateusz Siudek) obydwa przygotowane przez p. Andrzeja Kaczmarczyka.