bip

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

  1. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne”  (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
  2. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:

a)      „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;

b)      pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;

c)       „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;

d)      „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;

e)      „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  2. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
  3. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
  4. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.

header

01 - 02 "Concours Musical de France" w Paryżu - I miejsce zdobyła Aleksandra Moliszewska z klasy Olgi Łazarskiej

Foto

03 - 06 Ogólnopolskie Przesłuchania Perkusyjnych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia organizowane w naszej szkole. Jury w składzie: prof. M. Rapczewski - przewodniczący (AM w Poznaniu), ad. M. Adrjanczyk (AM w Gdańsku), prof. J. Pilch (AM w Krakowie), prof. St. Skoczyński (AM w Warszawie), prof. J. Wota (AM we Wrocławiu) przesłuchało 70 zespołów z całej Polski. Od strony organizacyjnej bardzo dobrze wywiązali się nauczyciele naszej szkoły: Krzysztof Kawula (sekretarz jury), Andrzej Kaczmarczyk, Paweł Mielcarek.

Foto

03 - 09 Wiosna Młodych Kameralistów - III miejsce zajął zespół (kwintet) przygotowany przez Alinę Grochalę. Trio przygotowane przez Beatę Okońską - Jordan zakwalifikowało się do II etapu.

Foto

03 - 06 VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G. Bacewicz we Wrocławiu - udział wzięła Kamila Mędrzyk z klasy Bogdana Woźniaka
07 Udział uczniów naszej szkoły w uroczystym koncercie Jubileuszowym obchodów 15 lecia Straży Miejskiej Miasta Krakowa
10 - 12 III Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny w Szczecinie - udział wzięli uczniowie z klasy P. Mielcarka Paweł Świder i Wojciech Zawiślak
10 - 11 II przesłuchania dyplomowe sekcji instrumentów dętych
12 II przesłuchania dyplomowe sekcji instrumentów klawiszowych
13 II przesłuchania dyplomowe sekcji instrumentów smyczkowych
25 - 26 XXIV Konkurs Młodych Pianistów: Nad Kamienną 2006" - udział wzięła Urszula Zajda z klasy Eweliny Markiel