nasze osiągnięcia

19 - 20 marca 2016 r.

 
 
II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku
 
 GRAND PRIX zdobył Antoni Trześniewski (kontrabas) z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
 
serdecznie gratulujemy!
 
dyplom 300

 

5 - 7 lutego 2016

 
III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"
 
III MIEJSCE - TRIO
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka w składzie:
Emilia Zielińska - skrzypce
Zuzanna Bugajska - klarnet
Justyna Śmietana - fortepian
 
III MIEJSCE - DUET FORTEPIANOWY 
przygotowany przez p. Grażynę Hesko-Kołodzińską w składzie:
Martyna Wojas
Tomasz Nowak
 
   

9 lutego 2016

 
VII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w Sanoku
w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego "BIESZCZADY BEZ GRANIC"
 
Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
zdobyła tytuł LAUREATA - DYPLOM ZŁOTEGO WIRTUOZA
oraz WYRÓŻNIENIE DYR. JANUSZA OSTROWSKIEGO "ORGANISTA FORUM"
 
 

8 - 14 lutego 2016

 
 
Zimowa Akademia Muzyki w Lusławicach
 
w warsztatach prof. Łukasza Błaszczyka (skrzypce)
wzięły udział uczennice p. Anny Woźniak - Adrianna Łukaszczyk i Emilia Zielińska
 

15 - 17 stycznia 2016

 
 
15 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Görlitz/Zgorzelec
III MIEJSCE - Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
         
Gratulujemy!

11 - 12 stycznia 2016

 
 
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Trzcianie
 
WYRÓŻNIENIE stopnia I - Nelly Czyż z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
WYRÓŻNIENIE stopnia I - Alicja Murzańska z klasy fortepianu p. Agnieszki Tęczar
WYRÓŻNIENIE stopnia I - Zuzanna Szczygieł z klasy fortepianu p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
         
Gratulujemy!

15 grudnia 2015

 
 
I Konkurs Młodych Talentów w Kalwarii Zebrzydowskiej
 
uczniowie klasy skrzypiec p. Bożeny Baran - Darskiej otrzymali:
WYRÓŻNIENIE - Oliwia Mania
WYRÓŻNIENIE - Wojciech Kapałka
 
uczennice klasy altówki p. Danuty Popielak otrzymały:
II MIEJSCE - Anna Maria Dziura
WYRÓŻNIENIE - Maja Romanowska
 
uczniowie klasy wiolonczeli p. Aliny Grochali otrzymali:
III MIEJSCE - Maja Tracz
III MIEJSCE - Bartłomiej Szlubowski
WYRÓŻNIENIE - Lilianna Kubiak
 
Gratulujemy!

4-5 grudnia 2015

 
 
image001
 
Nelly Czyż z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej image002
zajęła III MIEJSCE
 
Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymałWYRÓŻNIENIE
 
w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Ettore Pozzoli wTrzcianie
 
gratulujemy!

21 listopada 2015

 
 
dyplom gniadek
 
Daniel Gniadek z klasy p. Eweliny Markiel
 
otrzymał III NAGRODĘ
 
w V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Karola Nicze w Pabianicach
 
gratulujemy!

18 listopada 2015

 
dyplom zywiec 2015
 
 
Trio w składzie:dyplom j ignatjuk zywiec 2015
 
Emilia Zielińska - skrzypce
Zuzanna Bugajska - klarnet
Justyna Śmietana - fortepian
przygotowane przez p. Jana Ignatjuka
 
zajęło II miejsce (I nie przyznano)
 
w I JESIENNYCH SPOTKANIACH ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA W ŻYWCU
 
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.