nasze osiągnięcia

kwiecień 2016

 
"eMuse" Online Music Competition w Atenach (Grecja
 
III MIEJSCE zajęła Zuzanna Szczygieł z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Dyplom Z. Szczygieł 300   
   
 

27-28 kwietnia 2016

 
IV Głogowski Konkurs Trębaczy w Głogowie
 
II MIEJSCE zajął Michał Koziński z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego
 
wyróżnienia otrzymali: p. Maurycy Biesiadecki oraz akompaniator p. Paweł Domaradzki
 
serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogom!
 
Koziński 300   
   
 
  
 

27 - 29 kwietnia 2016 r.

 
XVIII MAŁOPOLSKI KONKURS MŁODYCHSKRZYPKÓW, WIOLONCZELISTÓW I GITARZYSTÓW w Limanowej
 
I MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak 
 
III MIEJSCE zajęła Amelia Kmita z klasy p.  Aliny Grochali
 
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Maja Tracz z klasy p. Aliny Grochali
Bartłomiej Szlubowski z klasy p. Aliny Grochali
Wiktoria Machnik z klasy p. Joanny Kowalczyk
 
WYRÓŻNIENIE otrzymała akompaniatorka p. Agnieszka Lachcik
 
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
Łukaszczyk_300.jpg  Kmita_300.jpg 
Machnik_300.jpg   Tracz 300
Szlubowski 300
  
 

13 - 16 kwietnia 2016 r.

 
XII OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW
im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
 
III MIEJSCE zajęła Justyna Śmietana z klasy p.Alicji Migielskiej
 
serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
    Śmietana_300.jpg 
  
 

15 -17 kwietnia 2016 r.

 
IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY  w Kielcach
 
III MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak
WYRÓŻNIENIE  otrzymała Emilia Zielińska z klasy p. Anny Woźniak
 
serdecznie gratulujemy uczennicom i pedagogowi!
 
    dyplomy 05 dyplomy 04
  
 

23-24 kwietnia 2016 r.

 
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH "JUPITER 2016" w Krakowie
 
I MIEJSCE w kategorii trąbki gr. II zajął Michał Koziński z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego
WYRÓŻNIENIE w kategorii klarnetu gr. II otzrymała Zuzanna Bugajska z klasy p. Jana Ignatjuka
 
WYRÓŻNIENIA otzrymał p. Maurycy Biesiadecki oraz akompaniatorzy: p. Kristina Kutnik i p. Paweł Domaradzki
 
serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
    dyplomy 02     dyplomy 01
 
        
  
 

23 kwietnia 2016 r.

 
II OGÓLNOPOLSKI KONKURS "MIniatura Wiolonczelowa" w Warszawie
 
I NAGRODĘotrzymała Zofia Wicher z klasy p. Wiesława Murzańskiego
 
serdecznie gratulujemy ucznennicy i pedagogowi!
 
    dyplomy 03    
 
        
  
 

18-19 kwietnia 2016 r.

 
VI MAKROREGIONALNY KONKURS PIANISTYCZNY "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej
WYRÓŻNIENIAotrzymali: Piotr Filemonowicz-Skoczek i  Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
    dyplomy 07    dyplomy 10
 
        
  
 

16 kwietnia 2016 r.

 
V KONKURS MUZYCZNO-LITERACKI "CZYTANIE W TRZCIANIE"
 
II MIEJSCE (w zakresie czytania poezji i prozy) oraz WYRÓŻNIENIE (w zakresie gry a vista)otrzymał Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy p. Graży ny Hesko-Kołodzińskiej
WYRÓŻNIENIE (w zakresie czytania poezji i prozy) oraz WYRÓŻNIENIE (w zakresie gry a vista) otrzymała Nelly Czyż z klasy p. Graży ny Hesko-Kołodzińskiej
 
serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
    dyplomy 06    dyplomy 11
 
     dyplomy 09   dyplomy 08
  
 

28 kwietnia 2016 r.

 

Z radością informujemy, że

 

Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski

 

wyróżnił za „szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015” uczniów naszej szkoły:

 

Zuzannę Szczygieł (fortepian)

Annę Strzałkę (fortepian)

Martynę Walusiak-Cybulską (fortepian)

Antoniego Trześniewskiego (kontrabas)

Piotra Dziedzica (kontrabas)

Emilię Zielińską (skrzypce)

Maję Mazur (skrzypce)

Michała Kisielewicza (perkusja)
 
 
    PMK 300 
  
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.