nasze osiągnięcia

27 kwietnia 2017 r.

 

VII Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I Stopnia

w Będzinie

 
Orkiestra Naszej szkoły pod dyrekcją p. Marka Hampla

zajęła III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczeniom i dyrygentowi!
 
III miejsce Będzin 300     
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

25 - 27 kwietnia 2017 r.

 

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

"Tańce Świata"

we Włocławku

 
 
Emilia Zielińska -skrzypce z klasy p. Anny Woźniak
zajęła IV miejsce
 
Paweł Domaradzki otrzymał wyróżnienie za wyróżniający akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogom!
 
Zielińska włocławek 300     Domaradzki_Włocławek_300.jpg
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

23 - 26 kwietnia 2017 r.

 

XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów

w Głubczycach

 
Martyna Walusiak-Cybulska - fortepian
z klasy p. Olgi Łazarskiej
zajęła III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
3 Nagroda Głubczyce 300     
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

22 - 23 kwietnia 2017 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs

"Miniatura Wiolonczelowa"

im. Leona Szymłowskiego

w Warszawie

 
 
Agnieszka Pirowska - wiolonczela
zajęła I miejsce
 
Anna Romanowska - wiolonczela
zajęła III miejsce
 
z klasy p. Alicji Góry
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Agnieszka Pirowska 300     Anna Romanowska 300
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

21 - 23 kwietnia 2017 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

"JUPITER 2017" w Krakowie

 
 
Aleksandra De Sas Żubr - waltornia
z klasy p. Marka Gumieli
zajęła III miejsce
 
Aleksandra Karolak - klarnet
z klasy p. Jana Cieleckiego
zajęła III miejsce
 
Jakub Stanuch -klarnet
z klasy p. Jana Ignatjuka
zajął III miejsce
 
Agnieszka Samek - saksofon
z klasy p. Sebastiana Oronia
zajęła III miejsce
 
wyróżnienie za zworowy akompaniament otrztmał p. Michał Dziad

 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
de sas żubr 300     Jupiter A. Karolak 300
Jupiter A Samek 300     Stanuch Jupiter 300
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

10 - 11 kwietnia 2017 r.

 

VII Makroregionalny Konkurs PIanistyczny

"Wiosenne Spotkania Muzyczne"

w Kolbuszowej

 
 
Martyna Samek - fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymała wyróżnienie I stopnia
 
Antonina  Michalczyk - fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymała wyróżnienie II stopnia
 
Piotr Filemonowicz-Skoczek – fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymał wyróżnienie III stopnia
 
 
 
Bianka Tyburczy - fortepian
z klasy p. Agnieszki Kawuli
otrzymała wyróżnienie III stopnia
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Martyna Samek 300     Michalczyk 300
 
Filemonowicz Skoczek 300 Tyburczy Kolbuszowa 300
 
 
   
 
 
   
 
  
 

08 kwietnia 2017 r.

 

XXI Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów

w Kłodzku

 
 
Amelia Kmita –wiolonczela
z klasy p.Aliny Grochali
otrzymała wyróżnienie
w grupie uczniów IV roku nauczania
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Amelia Kmita 300Kłodzko    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

26 marca 2017 r.

 

I Europejski Konkurs Młodych Pianistów

w Zielonej Górze

 
 
Zuzanna Szczygieł – fortepian
z klasy p.dr Eweliny Markiel
otrzymała wyróżnienie
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Zuzanna Szczygieł 300ZG    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

16 - 17 marca 2017 r.

 

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

"MAŁY PIANISTA" w Myślenicach

 
 
Tomasz Kania – fortepian
z klasy p. Agnieszki Tęczar
zajął II miejsce 
 
Serdecznie gratulujemy uczniowi i pedagogowi!
 
Tomasz Kania 600    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

PRZESŁUCHANIA CEA

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY

licznej grupie uczniów i nauczycieli
oraz akompaniatorów,
którzy otrzymali wyróżnienia
w Regionalnych i Makroregionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej

Gołębiowska 300    Anna Woźniak 300 Domaradzki skrzypce 300

Kapałka 300 Bożena Baran 300 Zahaczewska 300

Amelia KmitaCEA 300Zofia Wicher 300 Maria Witek 300 Grochala 300

Antoni Trześniewski 300 Ignacy Tryboń 300 Marcin Mendyka 300 Karol Jancik 300 

Grzegorz Frankowski 300 Ireneusz Boczek 300

Martyna Walusiak Cybulska 300 Olga Łazarska 300 Zuzanna Szczygieł 300 Ewelina Markiel 300

Masłowski 300 Kaczmarczyk 300 Domaradzki perkusja 300

Karolina Chudzińska 300 Beata Okońska Jordan 300 Kristina Kutnik 300

Agnieszka Samek 300 Sebastian Oroń 300 Michał Dziad 300

Żurek 300 Gumiela 300 Kutnik 2 300

 
 
   
 
 
   
 
  
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.