nasze osiągnięcia

9 - 10 maja 2017 r.

 

II Międzyszkolny Domosławicki Konkurs Pianistyczny

w Domosławicach

 
 
Zuzanna Kuś – fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
zajęła I miejsce
 

 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Zuzanna Kuś Domosławice 300   
 
 
   
 
 
   
 
  
 

9 maja 2017 r.

 

VIII INTERNATIONAL MUSIC COMETITION 2017.

BELGRADE - SERBIA

 
 
Zuzanna Szczygieł – fortepian
z klasy p.Eweliny Markiel
zajęła I miejsce
 

 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Szczygieł Belgrad 300   
 
 
   
 
 
   
 
  
 

12-13 maja 2017 r.

 

I Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza

w Niepołomicach

 
 
Tomasz Kania – fortepian
z klasy p. AgnieszkiTęczar
zajął I miejsce
 
Dominik Michalik – fortepian
z klasy p.Barbary Pęcherwskiej
zajął I miejsce
 
Hanna Bajorek – wiolonczela
z klasy p. Aliny Grochali
zajęła I miejsce
 
Maja Tracz – wiolonczela
z klasy p. Aliny Grochali
zajęła I miejsce
 
MAria Witek – wiolonczela
z klasy p. Aliny Grochali
zajęła I miejsce
 
Amelia Kmita – wiolonczela
z klasy p. Aliny Grochali
zajęła III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
Tomasz Kania Niepołomice 300Dominik Michalik Niepołomice 300    
 
Hanna Bajorek Niepołomice 300 Maja Tracz Niepołomice 300
 
 Maria Witek Niepołomice 300Amelia Kmita Niepołomice 300
 
 
   
 
 
   
 
  
 

08 maja 2017 r.

 

XVIII Konkurs Skrzypcowy

dla uczniów klas II i III Szkół Muzycznych I Stopnia

w Żywcu

 
Oliwia Mania – skrzypce
z klasy p. Bożeny Baran - Darskiej
zajęła III miejsce
 
wyróżnienie za akompaniament otrzymał p. Ireneusz  Boczek
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
Oliwia Mania Żywiec 300    
 
 
   
 
 
   
 
  
 

27 kwietnia 2017 r.

 

VII Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Szkół Muzycznych I Stopnia

w Będzinie

 
Orkiestra Naszej szkoły pod dyrekcją p. Marka Hampla

zajęła III miejsce
 
Serdecznie gratulujemy uczeniom i dyrygentowi!
 
III miejsce Będzin 300     
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

25 - 27 kwietnia 2017 r.

 

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

"Tańce Świata"

we Włocławku

 
 
Emilia Zielińska -skrzypce z klasy p. Anny Woźniak
zajęła IV miejsce
 
Paweł Domaradzki otrzymał wyróżnienie za wyróżniający akompaniament
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogom!
 
Zielińska włocławek 300     Domaradzki_Włocławek_300.jpg
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

23 - 26 kwietnia 2017 r.

 

XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów

w Głubczycach

 
Martyna Walusiak-Cybulska - fortepian
z klasy p. Olgi Łazarskiej
zajęła III miejsce
 
 
Serdecznie gratulujemy uczennicy i pedagogowi!
 
3 Nagroda Głubczyce 300     
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

22 - 23 kwietnia 2017 r.

 

III Ogólnopolski Konkurs

"Miniatura Wiolonczelowa"

im. Leona Szymłowskiego

w Warszawie

 
 
Agnieszka Pirowska - wiolonczela
zajęła I miejsce
 
Anna Romanowska - wiolonczela
zajęła III miejsce
 
z klasy p. Alicji Góry
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Agnieszka Pirowska 300     Anna Romanowska 300
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

21 - 23 kwietnia 2017 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych

"JUPITER 2017" w Krakowie

 
 
Aleksandra De Sas Żubr - waltornia
z klasy p. Marka Gumieli
zajęła III miejsce
 
Aleksandra Karolak - klarnet
z klasy p. Jana Cieleckiego
zajęła III miejsce
 
Jakub Stanuch -klarnet
z klasy p. Jana Ignatjuka
zajął III miejsce
 
Agnieszka Samek - saksofon
z klasy p. Sebastiana Oronia
zajęła III miejsce
 
wyróżnienie za zworowy akompaniament otrztmał p. Michał Dziad

 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogom!
 
de sas żubr 300     Jupiter A. Karolak 300
Jupiter A Samek 300     Stanuch Jupiter 300
 
 
 
 
   
 
 
   
 
  
 

10 - 11 kwietnia 2017 r.

 

VII Makroregionalny Konkurs PIanistyczny

"Wiosenne Spotkania Muzyczne"

w Kolbuszowej

 
 
Martyna Samek - fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymała wyróżnienie I stopnia
 
Antonina  Michalczyk - fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymała wyróżnienie II stopnia
 
Piotr Filemonowicz-Skoczek – fortepian
z klasy p.Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
otrzymał wyróżnienie III stopnia
 
 
 
Bianka Tyburczy - fortepian
z klasy p. Agnieszki Kawuli
otrzymała wyróżnienie III stopnia
 
Serdecznie gratulujemy uczniom i pedagogowi!
 
Martyna Samek 300     Michalczyk 300
 
Filemonowicz Skoczek 300 Tyburczy Kolbuszowa 300
 
 
   
 
 
   
 
  
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.