Konkurs "Jupiter" (2016)

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH "JUPITER 2016"


23 - 24 kwietnia 2016 r.
 

 Wyniki

 


 

nagłówek                  

                                  

X OGÓLNOPOLSKI

KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH

„JUPITER 2016”

 

 

Jury w składzie:

Przewodniczący: Krzysztof Kawula

członkowie:         Jan Cielecki

                           Tomasz Gmyrek

                           Wacław Mulak

                           Tomasz Stolarczyk

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

GRAND PRIX:

Kinga Stochła - flet

Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu

nauczyciel: Anna Dzienniak

 

W kategorii FLETU:

grupa I
I miejsce:

Agata Powrósło

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu

nauczyciel: Anna Dzienniak

II miejsce:

Aleksandra Urbańska

Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Kluczborku

nauczyciel: Agata Napp-Urbańska

III miejsce:

Lena Paszek

Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie

nauczyciel: Agnieszka Grzesik

wyróżnienie:

Hanna Rozumek

Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Leśnicy

nauczyciel: Danuta Muszkieta

Izabela Dobrowolska

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu

nauczyciel: Jolanta Antonik

grupa II
I miejsce:

Kinga Stochła

Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu

nauczyciel: Anna Dzienniak

II miejsce:

Matylda Kołek

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim

nauczyciel: Katarzyna Popek

III miejsce:

Michał Szymański

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu

nauczyciel: Krzysztof Saturna

Anna Naróg

Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie

nauczyciel: Agnieszka Grzesik

Weronika Jokiel

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Oleśnie

nauczyciel: Karina Kandzia-Maniak

Wyróżnienia:

Zofia Frączyk

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Końskich

nauczyciel: Małgorzata Kacperska

Aleksandra Żmuda

Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie

nauczyciel: Renata Guzik

Julia Sobieszczańska

Zespół Szkół Muzycznych I Stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie

nauczyciel: Joanna Popek

Martyna Szczepańska

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku

nauczyciel: Magdalena Siwa-Kujawa

W kategorii KLARNETU:

grupa I
I miejsce:

Nicola Dziekanowska

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Witolda Rowickiego w Żywcu

nauczyciel: Marek Górny

II miejsce:

nie przyznano

III miejsce:

Igor Bil

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Janiny Garści w Chrzanowie

nauczyciel: Michał Szerszeń

Leon Klimiuk

Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II Stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie

nauczyciel: Jerzy Czyran

wyróżnienie:

Grzegorz Czech

Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu

nauczyciel: Witold Doroba

grupa II
I miejsce:

Weronika Gęgotek

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Olkuszu

nauczyciel: Michał Szerszeń

II miejsce:

Joanna Jarosz

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Janiny Garści w Chrzanowie

nauczyciel: Michał Szerszeń

III miejsce:

Wincenty Janicki

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 4 im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

nauczyciel: Jerzy Czyran

Wyróżnienia:

Zuzanna Bugajska

Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

nauczyciel: Jan Ignatjuk

Filip Mikłas

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

nauczyciel: Adam Warmus

Jan Miłowski

Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Gdowie

nauczyciel: Andrzej Ruciński

W kategorii SAKSOFONU:

grupa I
I miejsce:

Zuzanna Zajda

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

nauczyciel: Tomasz Skiba

II miejsce:

Nie przyznano

III miejsce:

Mikołaj Zdebski

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Trzcianie

nauczyciel: Tomasz Skiba

Wyróżnienie:

Kamila Kania

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach

nauczyciel: Łucjan Brzoza

grupa II
I miejsce:

Piotr Makoś

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Gorlicach

nauczyciel: Krzysztof Bagnicki

II miejsce:

Wiktoria Ross

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

nauczyciel: Michał Rymarz

III miejsce:

Daniel Szturc

Szkoła Muzyczna I Stopnia przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie

nauczyciel: Michał Rymarz

Wyróżnienia:

Mateusz Rusnok

Szkoła Muzyczna I Stopnia przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie

nauczyciel: Michał Rymarz

Jakub Litarowicz

Szkoła Muzyczna I Stopnia przy Zespole Szkół Publicznych w Rymanowie

nauczyciel: Michał Rymarz

Julia Kazalska

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

nauczyciel: Michał Rymarz

W kategorii WALTORNI:

grupa II
I miejsce

nie przyznano

II miejsce:

nie przyznano

III miejsce:

nie przyznano

W kategorii TRĄBKI:

grupa I
I miejsce

nie przyznano

II miejsce

Filip Cieżak

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

nauczyciel: Jan Jarosz

III miejsce

nie przyznano

wyróżnienie:

Antoni Hyski

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie

nauczyciel: Jan Jarosz

Piotr Jurczak

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Jana Pawła II w Wadowicach

nauczyciel: Janusz Cholewka

Aleksander Kubica

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie

nauczyciel: Grzegorz Szczyrba

grupa II
I miejsce:

Michał Koziński

Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie

nauczyciel: Maurycy Biesiadecki

II miejsce:

Filip Galos

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach

nauczyciel: Tomislav Susić

III miejsce

Tomasz Bednarz

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Janiny Garści w Chrzanowie

nauczyciel: Ireneusz Stańczak

wyróżnienia:

Wiktor Popiołek

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Wieliczce

nauczyciel: Paweł Gajewski

Wojciech Krystian

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Jana Pawła II w Wadowicach

nauczyciel: Janusz Cholewka

W kategorii PUZONU:

grupa I
I miejsce:

Bartłomiej Kwaśnica

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim

nauczyciel: Sebastian Wieczorek

II miejsce:

nie przyznano

III miejsce

nie przyznano

wyróżnienia:

Wojciech Piwko

Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie

Nauczyciel: Arkadiusz Bała

Michał Wcisło

Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Gdowie

Nauczyciel: Andrzej Tkaczyk

grupa II
I miejsce:

Kamil Rybaczyk

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim

nauczyciel: Sebastian Wieczorek

II miejsce:

Bartosz Kunert

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku

nauczyciel: Sebastian Wieczorek

III miejsce

nie przyznano

 

Jury postanowiło wyróżnić następujących nauczycieli:

  1. Anna Dzienniak
  2. Sebastian Wieczorek
  3. Tomasz Skiba
  4. Krzysztof Bagnicki
  5. Michał Szerszeń
  6. Marek Górny
  7. Maurycy Biesiadecki

 

Jury postanowiło wyróżnić następujących akompaniatorów:

  1. Ksenia Więcek
  2. Kristina Kutnik
  3. Paweł Domaradzki
  4. Krzysztof Gutowski
  5. Krzysztof Gotartowski
 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.