Podział godzin przedmiotów ogólnomuzycznych

 2017/2018

CYKL SZEŚCIOLETNI

1 a

poniedziałek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

czwartek

14.30 – 15.15

Rytmika

p. W. Nikodemowicz

s. 11

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

1 b

wtorek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu 

p. B. Pieczara

s. 18

piątek

15.20 – 16.05

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

1 c

poniedziałek

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu 

p. W. Nikodemowicz

s. 18

15.15 – 16.00

Rytmika

p. W. Nikodemowicz

s. 11

1 d

środa

14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

piątek

14.30 – 15.15

Rytmika

p. M . Kafara

s. 11

15.20 – 16.05

Kształceniem słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

1 e

wtorek

14.30 – 15.15

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu 

p. W. Nikodemowicz

s. 18

czwartek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu  

p. W. Nikodemowicz

s. 11

2 a

poniedziałek

14.30 – 15.15

Rytmika

p. W. Nikodemowicz

s. 11

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

czwartek

14.30 – 15.15

Kształceniem słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

2 b

wtorek

17.45 – 18.30

Rytmika 

p. M. Kafara

s. 11

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

piątek

14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

2 c

poniedziałek

14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

środa

14.30 – 15.15

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

2 d

środa

17.50 – 18.35

Kształceniem słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

piątek

17.00 – 17.45

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

17.50 – 18.35

Kształceniem słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

2 e

wtorek

14.30 – 15.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

15.20 – 16.05

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

czwartek

17.00 – 17.45

Kształceniem słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

3 a

poniedziałek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

czwartek

15.20 – 16.05

Rytmika 

p. W. Nikodemowicz

s. 11

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 15

3 b

wtorek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

16.55 – 17.40

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

piątek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

3 c

środa

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 18

piątek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. M. Kafara

s. 11

18.35 – 19.20

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

3d

wtorek

18.35 – 19.20

Rytmika

p. M. Kafara

s. 11

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 18

czwartek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Pieczara

s. 11

4 a

poniedziałek

17.50 – 18.35

Kształcenie  słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

4 b

wtorek

15.20 – 16.05

Audycje muzyczne 

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 17

4 c

poniedziałek

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

środa

17.50 – 18.35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 18

4 d

środa

17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

piątek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

4 e

wtorek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu 

p. W. Nikodemowicz

s. 18

czwartek

15.20 – 16.05

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

5 a

poniedziałek

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

czwartek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

19.30 – 20.15

Audycje muzyczne

p. B. Pieczara

s. 15

5 b

wtorek

17.50 – 18.35

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 17

5 c

poniedziałek

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. B. Pieczara

s. 11

6 a

poniedziałek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

19.30 – 20.15

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

6 b

wtorek

17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 17

6 c

poniedziałek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

środa

16.10 – 16.55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. W. Nikodemowicz

s. 18

 

CYKL CZTEROLETNI

I a

poniedziałek

17.50 – 18.35

Kształcenia słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s.17

czwartek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

I b

wtorek

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 17

I c

środa

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

piątek

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

II a

poniedziałek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

czwartek

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

II b

poniedziałek

17.00 – 17.45

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

środa

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 18

II c

środa

15.20 – 16.05

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

piątek

15.20 – 16.05

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

III a

poniedziałek

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

czwartek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

III b

wtorek

16.10 – 16.55

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

17.00 – 17.45

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 17

III c

środa

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

19.30 – 20.15

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

piątek

17.50 – 18.35

Kształcenie słuchu 

p. B. Karpała

s. 15

IV a

poniedziałek

15.20 – 16.05

Audycje Muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

16.10 – 16.55

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

czwartek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 15

IV b

wtorek

18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. K. Hampel

s. 15

piątek

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. M. Hampel

s. 17

IV c

środa

18.40 – 19.25

Audycje muzyczne

p. J. Błażejewska – Majda

s. 17

19.30 – 20.15

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

piątek

18.40 – 19.25

Kształcenie słuchu

p. B. Karpała

s. 15

 

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.