kwiecień 2016

1 Audycja grupy przedszkolnej p. Katarzyny Łętowskiej
5 Rada Pedagogiczna
7 Dzień otwarty szkoły, Audycja dla przedszkoli oświatowych pt. „Muzyczny sezamie otwórz się” prowadzona przez p. Barbarę Pieczarę
13 XV OGÓLNOPOLSKI WIOSENNY FESTIWAL FLETOWY w Sochaczewie III MIEJSCE zajęła Łucja Pauch z klasy p. Krzysztofa Kawuli
13-14 Przesłuchania uczniów kl. 6 i IV – sekcja smyczkowa
13 – 16 XII OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku III MIEJSCE zajęła Justyna Śmietana z klasy p. Alicji Migielskiej
14-15 Koncerty dla dzieci Filharmonii Krakowskiej – udział grup rytmicznych kl. 3 p. Katarzyny Łętowskiej i Małgorzaty Kafary
15 – 17 IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY w Kielcach III MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak WYRÓŻNIENIE otrzymała Emilia Zielińska z klasy p. Anny Woźniak
15 – 17 VII POLSKIE SPOTKANIA KONTRABASOWE W MIELCU I MIEJSCE zajęli Karol Jancik i Antoni Trześniewski z klasy p. Grzegorza Frankowskiego
16 V KONKURS MUZYCZNO-LITERACKI "CZYTANIE W TRZCIANIE" II MIEJSCE (w zakresie czytania poezji i prozy) oraz WYRÓŻNIENIE (w zakresie gry a vista)otrzymał Piotr Filemonowicz-Skoczek z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej WYRÓŻNIENIE (w zakresie czytania poezji i prozy) oraz WYRÓŻNIENIE (w zakresie gry a vista) otrzymała Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
18 – 19 VI MAKROREGIONALNY KONKURS PIANISTYCZNY "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowej WYRÓŻNIENIA otrzymali: Piotr Filemonowicz-Skoczek i Nelly Czyż z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
23 II OGÓLNOPOLSKI KONKURS "MIniatura Wiolonczelowa" w Warszawie I NAGRODĘ otrzymała Zofia Wicher z klasy p. Wiesława Murzańskiego
23 – 24

X Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2016” I MIEJSCE w kategorii trąbki gr. II zajął Michał Koziński z klasy p. Maurycego Biesiadeckiego; WYRÓŻNIENIE w kategorii klarnetu gr. II otrzymała Zuzanna Bugajska z klasy p. Jana Ignatjuka

WYRÓŻNIENIA otrzymali: p. Maurycy Biesiadecki oraz akompaniatorzy: p. Kristina Kutnik i p. Paweł Domaradzki

25-26 Sekcja teoretyczna – sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu klas 6 i IV
27-29 XVIII MAŁOPOLSKI KONKURS MŁODYCH SKRZYPKÓW, WIOLONCZELISTÓW I GITARZYSTÓW w Limanowej
I MIEJSCE zajęła Adrianna Łukaszczyk z klasy p. Anny Woźniak
III MIEJSCE zajęła Amelia Kmita z klasy p. Aliny Grochali
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Maja Tracz z klasy p. Aliny Grochali
Bartłomiej Szlubowski z klasy p. Aliny Grochali
Wiktoria Machnik z klasy p. Joanny Kowalczyk
WYRÓŻNIENIE otrzymała akompaniatorka p. Agnieszka Lachcik
28

Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski wyróżnił za „szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015” uczniów naszej szkoły:

Zuzannę Szczygieł (fortepian)

Annę Strzałkę (fortepian)

Martynę Walusiak-Cybulską (fortepian)

Antoniego Trześniewskiego (kontrabas)

Piotra Dziedzica (kontrabas)

Emilię Zielińską (skrzypce)

Maję Mazur (skrzypce)

Michała Kisielewicza (perkusja)

28 "eMuse" Online Music Competition w Atenach (Grecja) III MIEJSCE zajęła Zuzanna Szczygieł z klasy p. Grażyny Hesko-Kołodzińskiej
25-26Sekcja teoretyczna – sprawdzian pisemny z kształcenia słuchu klas 6 i IV

Copyright © SM I st. Nr 1 w Krakowie 2015. All Rights Reserved.